Kızlar acil acil acillll

tuzumbiberim

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
23
17
33
Kızlar kafam çok karışık. Öncelikle kendimden bahsedeyim ona göre anlatacağım detaylara göre analiziniz lazım. :KK43:

Ben 29 yaşındayım, 2 yıl önce boşandım şiddet ve aldatma sebepli. 1 oğlum var 5 yaşında. İşten geçen hafta ayrıldım (yüksek bitince doktoraya hemen başlamadım, maddi durumlar sebepli özel sektörde çalıştım). Bu hafta işten ayrıldım. Tekrar akademik kariyerime yönelmek adına yds-ales e çalışmaya başlıyorum. Kendim hakkımda detaylar bu kadar.

Bi bey var... 7 ay önce tanıştık. Tam pandemi başlamadan önceydi. Biz tanıştık pandemi oldu araya ara girdi girdi de girdiiii.. :) neyse. Gayet beyefendi, olgun, sempatik, yetenekli ama kafam karışık anlamıyorum yada ben etkilenmeye başladığım için ayırt edemiyorum. Malum aldatılma yaşadım herkese güvenemiyorum. Boşanma süreciyle birlikte ayrılık tam olarak 2,5 yıl oldu ama hala biraz çekiniyorum. Tedbirli olma isteği oluyor. Pandemi olmasına rağmen bu beyle hemen hemen hergün konuşabiliyorduk yani naber nasılsından çok birbirinden keyif alan konuştukça muhabbeti saran iki kişi olarak. Bu arada belirtmek isterim cinsellik talebi yok (birazda bu ürkütüyor ya beni). Bu zamana kadar tanımaya çalıştığım erkeklerin ilk belirtisi cinsellik oldu. Acaba bu da gizli bir sırtlan mı diye içgüdüsel davranmadan da edemiyorum. Ama yok adamda 😳.

Bu iş süreci başladıpında bilerek hep mesafeli durmuştum. Geçen hafta işten ayrıldım. İşten ayrılmadan 2 ay önce terfi aldım bunuda instada hikayede paylaştığımda tebrik etti kısa konuşmak isterken sohbeti uzatmaya çalıştı. O da akademik hayatı istiyor öğretmen olarak ataması olmuş ama hayali akademik devam ettirmek. Ales yds ne durumda dedi. Şu an çalışamıyorum ama iş yerinde de terfiden sonra bozulmalar oldu şirketle alakalı bende bu sebeple ayrılmak istediğimi ve çalışmaya başlayacağımı dile getirdim. Kendisinde yds metaryalleri olduğunu bu hafta sınava gireceği için bana verebileceğini söyledi. Bende olur neden olmasın dedim adresimi vereyim kargoyla gönder deyince bozuldu. Bari bi çay içseydik diye. Aklıma bi hinlik geldi denemek amaçlı dedim sana geleyim ordan ver deyince şaşırdı çünkü bunu diyecek yapıda ve karakterde birisideğilim, kesin günü de belirtmedim sadece şu günlerde olabilir dedim. Neyse dün geleceğimi sanmış Pazartesi sordu bende müsait olmama rağmen işim var yarın uyarsa almaya gelirim dedim.

Geldim bizim beyin evine 😄 gayet çekingendi. Hatta elim boş gitmeyeyim diye kek yapmıştım. O da yemek söylemek istedi ben dedim makarna yap bari zaten severim de dedim. Hoşuna gitti. Bu arada neyzen kendisi yemek yendikten sonra bi ara içeri girdi. Daha önce bana ney üflemesini istemiştim ney babaevinde kalınca yapamamıştı. Bana birden konser verdi. Fikrimi sordu. Bu arada hala mesafeli öyle yakınlaşayım vıcık vıcık davranayım demedi. Dee... dudağımda doğuştan ben var ona dikkat etmiş bugün onu sordu, kilo verdiğimi belimin incelmiş olduğunu, en önemlisi de özel hayatımı sordu. Buraya kadar neşeliyken birden ciddiyet oldu. Bi ara iş dönemindeyken bi mühendis ilgileniyordu( bu arada görüşmüyorum o kişiyle 😑 sadeceanaliz için durumu çaktırmadım). Onu duymuş onu sordu. Bana akıl verdi 😳 bak sen ayrılmış bi bayansın incitmesine izin verme kimsenin seni, hemcinsim olarak söyleyeyim açıkçası erkeklerin %90 ı boşanmış kadınları kolay görüyor. Eğerki %10 u cidden aşıksa o kadınlara daha nazik ve değerli davranıyor dedi. Benden detay alırken neşeli ifadesi saniyesinde ciddiyete büründü gözlerini kısarak dinlemeye başladı. Bana o kişinin yaşını sormuş, bende bizim tanışmamıza vesile olan arkadaşı soruyor sandım 27 dedim. O da şu anda görüştüğüm kişiyi 27 yaşında sanmış. Bana o yüzden akıl veriyormuş meğerse çakallar var falan. Bende 35 yaşında hiç evlenmemiş ayrıca arkadaş olarak tanışma amaçlı görüşüyoruz şu an bi ciddi durum söz konusu olamaz ama belli de olmaz onu tanımama göre dedim. Anında bana akıl veren adam sustu bişey demedi. Konuyu değiştirdi. Sonrasında zaten çay pasta devri bitti. Bende hemen kalkmalıydım. Beni gideceğim yere kadar bıraktı. Kafam karışık belki bişeyler var ama neye göre anlamıyorum.

Zamanında çok incindim o yüzden kendim analiz yapıp bende etkilendiysem (ki var bende de ufaktan) ona göre değil reel bir bakış açısı olsun diye soruyorum. Şu ana kadar anlattıklarımdan sizin yorumunuz nedir kızlar 😐 ben bu erkeklere artık kolay güveneniyorum bende hemcinsim size güveniyorum.

Not: Detaylar hakkında soru sorabilirsiniz daha net yorum yapmak adına.

Kafanız gerçekten karışık belli. Gereksiz detaylar vermişsiniz. Konuya odaklanamadım olayları anlamaya çalışmaktan. Biraz toparlasanız mı acaba. Hayırlısı olsun hakkınızda...

Aynen öyle :KK43: kısacası şu; benden özel hayatımla alakalı detay istiyor, kişinin yaşını yanlış anlıyor küçük sanıyor benden. Kendince akıl veriyor. Onun öncesinde de beni fiziksel olarak incelemiş belli ama bunu bana neden belirtiyor? Belimin inceldiğini kilo verdiğimi, dudağımdaki beni sordu. Bakabilir hoşlantı varsa inceleyebilir, evet ama ben paranoyakça düşünüp sadece bunu bana kilo alıp vermemi iltifat olarakta söylüyorsa dudağım ne alaka dedim hemen bu kilo muhabbetinin ardından anlayamadım 🙄

Neden baskasiyla ilgli olabilir dediniz ?
Yani birden cok kisiyi düşünüyor gibi oldu sanki eger baskasiyla bisey dusunuyorsanix onn evinde ne isiniz var degil mi? Ben evinde buluşmanizi cok dogru bulmadim bir kac kez disarda vakit gecirip öyle samimilestirseydiniz isi bence daha şık olurdu. Ama bence bu sahis da size ilgi duyuyor

Neden baskasiyla ilgli olabilir dediniz ?
Yani birden cok kisiyi düşünüyor gibi oldu sanki eger baskasiyla bisey dusunuyorsanix onn evinde ne isiniz var degil mi? Ben evinde buluşmanizi cok dogru bulmadim bir kac kez disarda vakit gecirip öyle samimilestirseydiniz isi bence daha şık olurdu. Ama bence bu sahis da size ilgi duyuyor

Çook uzun bi yazı olsun istemedim. Ama daha öncesinde elbette dışarda buluştuk kahvede içtik yemekte yedik ☺️ Evine hemen gitmedim yani. Biriyle görüşmüyorum sadece birinin bana olan ilgisini duymuştu bende bozuntuya vermedim niyetini anlayabilmek için 🙂

Çook uzun bi yazı olsun istemedim. Ama daha öncesinde elbette dışarda buluştuk kahvede içtik yemekte yedik ☺️ Evine hemen gitmedim yani. Biriyle görüşmüyorum sadece birinin bana olan ilgisini duymuştu bende bozuntuya vermedim niyetini anlayabilmek için 🙂
Pekk canimm ben detaylaei bilmedigimden direk evde bulusmayi siz istediniz gibi anladım gelismeleri merakla bekliyorum

Aynen öyle :KK43: kısacası şu; benden özel hayatımla alakalı detay istiyor, kişinin yaşını yanlış anlıyor küçük sanıyor benden. Kendince akıl veriyor. Onun öncesinde de beni fiziksel olarak incelemiş belli ama bunu bana neden belirtiyor? Belimin inceldiğini kilo verdiğimi, dudağımdaki beni sordu. Bakabilir hoşlantı varsa inceleyebilir, evet ama ben paranoyakça düşünüp sadece bunu bana kilo alıp vermemi iltifat olarakta söylüyorsa dudağım ne alaka dedim hemen bu kilo muhabbetinin ardından anlayamadım 🙄
Kaç yaşında bu adam... pek güven vermedi bana gereksiz lafları

Sizi olası bir tehlikeden korumak istemiş gibi geldi yani 27 yaşındaki birisiyle görüşmemeniz konusunda uyarmış sanırsam ama devamını hiiiç anlamadım

İş sebebiyle tanıştığımız birisinin bana karşı ilgisi vardı. Tanışmamıza vesile olan arkadaş 27 yaşında, bu hakkında düşüncelerini anlayamadığım beyefendi de o bana ilgisi olan kişyi benden küçük 27 yaşında sanıyor. Sonra düzeltiyorum 35 diye orda sessiz kalıyor. Tepki vermiyor tavsiye de vermiyor

İş sebebiyle tanıştığımız birisinin bana karşı ilgisi vardı. Tanışmamıza vesile olan arkadaş 27 yaşında, bu hakkında düşüncelerini anlayamadığım beyefendi de o bana ilgisi olan kişyi benden küçük 27 yaşında sanıyor. Sonra düzeltiyorum 35 diye orda sessiz kalıyor. Tepki vermiyor tavsiye de vermiyor
Ya açıkçası ben de şu an 30 yaşındaki bir adamla ilgileniyorum. Yani daha doğrusu kendisinin benimle ilgilendiğini düşünüyorum ama sizinki gibi bana da net bir şey söylemiyor, beni sürekli muallakta bıraktığı için ben de ne yapmam gerektiğini bilemiyorum.

Bu yaştaki adamların daha net adım atmaları lazım bence :KK70: Sizden hoşlandığı belli umarım kendisini size daha fazla açar da siz de onun kişiliğini vs iyice çözersiniz.

Şu an iyi biri, kötü biri falan demek doğru olmaz bence çünkü gerçekten erkekler flörtleşirken bazen ne yapacağını şaşırıyor :KK70:

bu beyi analiz edicem diye şuan görüşmediğiniz halde mühendis beye yeşil ışık yakmış gibi konuşmuşsunuz anladığım kadarıyla .bu bey de bozulmuş bence

size karşı ilgisi var ve iyi bir bey gibi geldi bana.

Aynen öyle yaptım valla 😄 ama hala emin olmak için erken diye düşünüyorum nedense

Kendisi 30 yaşında. Bana böyle şeylerle gelin 😂 analiz için burdayım sonuçta. Fikrinize sağlık bu arada 🥰
Ya huyum kurusun çok empati yaparım 😊 ben olsaydım ne yapardım diye düşündüm de akışına bırakırdım. Böyle ergen muhabbeti yapacağına lafları bir hedefe doğru yönlendirmesi gerekir. Çok kapılmadan bekle derim

Ya açıkçası ben de şu an 30 yaşındaki bir adamla ilgileniyorum. Yani daha doğrusu kendisinin benimle ilgilendiğini düşünüyorum ama sizinki gibi bana da net bir şey söylemiyor, beni sürekli muallakta bıraktığı için ben de ne yapmam gerektiğini bilemiyorum.

Bu yaştaki adamların daha net adım atmaları lazım bence :KK70: Sizden hoşlandığı belli umarım kendisini size daha fazla açar da siz de onun kişiliğini vs iyice çözersiniz.

Şu an iyi biri, kötü biri falan demek doğru olmaz bence çünkü gerçekten erkekler flörtleşirken bazen ne yapacağını şaşırıyor :KK70:

Çok haklısınız. Size de kolay gelsin bu arada 😄☺️☺️☺️ Hakkımıza hayırlısı olsun. Neyse düşünceleri net olsalar da bizi de böyle saçma analizlere mecbur bırakmasalar. Ama bi kere sütten ağzımız yandı.

X