Kızlar acil bakar mısınız lütfen!

Tdeniz12

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
48
-20
29
Kızlar merhaba. Daha önce de gebelikle alakalı bir konu açmıştım. Lütfen tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi. Yumurtlama döneminde korunmasız bir ilişki yaşadım eşimle. 10 saat sonra ertesi gün hapı kullandım. Adetim düzensiz 4 5 ay önce erken oluyordum son 4 5 aydır gecikiyor geçen ay 10 unda adet gördüm bugün ayın 8 i ama ben adetimin daha geç olmasını bekliyordum. bugünde bı kanamam oldu henüz adetime var sizce adet kanaması mıdır yoksa yerleşme kanaması falan olabilir mi lütfen tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?

Kızlar merhaba. Daha önce de gebelikle alakalı bir konu açmıştım. Lütfen tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi. Yumurtlama döneminde korunmasız bir ilişki yaşadım eşimle. 10 saat sonra ertesi gün hapı kullandım. Adetim düzensiz 4 5 ay önce erken oluyordum son 4 5 aydır gecikiyor geçen ay 10 unda adet gördüm bugün ayın 8 i ama ben adetimin daha geç olmasını bekliyordum. bugünde bı kanamam oldu henüz adetime var sizce adet kanaması mıdır yoksa yerleşme kanaması falan olabilir mi lütfen tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?
yumurtlama donmını takıp etmıyorsan bılemezsın kı adet duzendızlıgınde. O yuzden belkı de normal bı gun ılıskı oldu. Normal gecıkmelı versıyonunda da bı 7 gun falan daha var tabı adetıne ama normal de olmus olabılırsın. Ayrıca ertesı gun hapı almıssın. O bazen adetı ileri gerı atabılır. Yerlesme kanaması oldugunu dusunuyorsan bı test yap. Cıkar varsa.

Merhaba kizlar aranıza yeni katıldım yaşım 40 iki oğlum var çok şükür iki yıl önce bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj yapıldı üçüncü kez anne olmayı öyle çok istiyorum ki eşimde bende her ay heyecan bu ay yumurtlamayı. İyi değerlendir gibi insaaallh göguslerde ayın başından beri bir şişkinlik büyüme ve kaşıntı var her ay adet gününe bir hafta hassasiyetlik oluyor ama bu ay çok erken başladı ve gerginlik doluluk hissi çok 8 Temmuz adet gunumdu ümit ediyorum dua ediyorum Rabbim tüm kadınlara anneliği taddirsin insaallh

X