Kızlar acil dış gebelik mi??

srrnztn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2023
88
5
Kızlar merhaba,
Beta hcg değerim 750 den 745e sonra 686 en son 603 e düştü dün yaptığımda doktor bu durumda sağlıksız gebelik olduğunu söyledi ama bugün devlet hastanesine gittim tektar beta hcg testi yaptım Bugün 697ye tekrar yükselmiş 1 gün içinde. Bu sağlıklı gebelik olur mu başına gelen var mı ?? Acil yorumlar mısınız lütfen 😏

Kızlar merhaba,
Beta hcg değerim 750 den 745e sonra 686 en son 603 e düştü dün yaptığımda doktor bu durumda sağlıksız gebelik olduğunu söyledi ama bugün devlet hastanesine gittim tektar beta hcg testi yaptım Bugün 697ye tekrar yükselmiş 1 gün içinde. Bu sağlıklı gebelik olur mu başına gelen var mı ?? Acil yorumlar mısınız lütfen 😏
Özelde tekrar verin yine yukselmeye devam ederse muhtemele cihaz farki ola bilir ama yine duşukse maalesef diş gebelik yada sagliksiz

Özelde tekrar verin yine yukselmeye devam ederse muhtemele cihaz farki ola bilir ama yine duşukse maalesef diş gebelik yada sagliksiz
Doktora attım sonucu,beklediğimiz bir yükseliş değil dedi iki günde bir iki katına çıkması gerek sağlıksız dedi iğne yapıp anestezi altında rahim temizleme yapmak gerektiğini söyledi özeldeki ve 20 bin ücret

Doktora attım sonucu,beklediğimiz bir yükseliş değil dedi iki günde bir iki katına çıkması gerek sağlıksız dedi iğne yapıp anestezi altında rahim temizleme yapmak gerektiğini söyledi özeldeki ve 20 bin ücret
DEVLETE GİT BENCE O KADAR PARANI VERME. EVET SAĞLIKLI DEĞİL AMA GEÇ KALMADAN GİT DIŞ GEBELİKSE BAŞINDA İĞNEYLE ÇÖZERSİN GEÇ KALIRSAN 1 HAFTA FARKLA AMELİYAT OLDUM TÜPÜM ALINDI. BETERİN BETERİ VAR ÜZÜLME SIKI TAKİBE GİR.

Canım ben dış gebelik yeni geçirdim düzensiz artış var seninde maalesef devlet hastanesindeki ultrasonla göremiyorlar nereye yerleştiğini bana direkt kürtaj yaptı rahimdeyse biter diye ertesi gün kan verdim yeterş kadar düşmediği için mtx 2 doz oldum anca düştü maalesef çok zorlu bir süreç allah kimseye yaşatmasın

Canım ben dış gebelik yeni geçirdim düzensiz artış var seninde maalesef devlet hastanesindeki ultrasonla göremiyorlar nereye yerleştiğini bana direkt kürtaj yaptı rahimdeyse biter diye ertesi gün kan verdim yeterş kadar düşmediği için mtx 2 doz oldum anca düştü maalesef çok zorlu bir süreç allah kimseye yaşatmasın
Çok geçmiş olsun canım,acı hissettin mi uyutuldun mu yoksa? Birde değerlerin kaçtı senin, devlet hastanesinde mi yaptın sende

Çok geçmiş olsun canım,acı hissettin mi uyutuldun mu yoksa? Birde değerlerin kaçtı senin, devlet hasta

Kürtajda aşırı canım yandı uyutmadılar devlette oldum iğneyi yavaş yavaş veriyorlar biraz can acıtıyor maalesef en son değerim 710 idi kürtajdan sonra 572 oldu iğneden sonra 230 a düştü sonra 365 e yükseldi özele gittiğim nerede diye baktırdım sağ tüpümdeymiş kanalda yani tıkalı olabilir dedi yumurtalığın.. 2. Dozu önerdi 212 ye düştü sonra günde günde düştü bu pazartesi 2.7 idi artık verme kan dedi doktorum bu süreçte hep kanamam oldu geçen hafta cumartesiye kadar şuan kanamam yok regl de olmadım daha.. özeldeki kontrol edelim planlayalım dedi korunma ile ilgili hiçbirşey söylemedi daha ama çok beklemene gerek yok demişti rahim filmi çektirmek gerekiyor mu bu süreçten sonra onu bilmiyorum..

Kürtajda aşırı canım yandı uyutmadılar devlette oldum iğneyi yavaş yavaş veriyorlar biraz can acıtıyor maalesef en son değerim 710 idi kürtajdan sonra 572 oldu iğneden sonra 230 a düştü sonra 365 e yükseldi özele gittiğim nerede diye baktırdım sağ tüpümdeymiş kanalda yani tıkalı olabilir dedi yumurtalığın.. 2. Dozu önerdi 212 ye düştü sonra günde günde düştü bu pazartesi 2.7 idi artık verme kan dedi doktorum bu süreçte hep kanamam oldu geçen hafta cumartesiye kadar şuan kanamam yok regl de olmadım daha.. özeldeki kontrol edelim planlayalım dedi korunma ile ilgili hiçbirşey söylemedi daha ama çok beklemene gerek yok demişti rahim filmi çektirmek gerekiyor mu bu süreçten sonra onu bilmiyorum.

ayy çok geçmiş olsun canım benim Allah bir daha yaşatmasın hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize Rabbim 🤲🏻bende sabah gideceğim sonucumla beraber direk alabilir kürtaja belki ama konuşacam ilk önce detayları içime sinmez ise özele gideceğim direkt. Anestezi olmadan asla kabul etmem 😏

Kızlar merhaba,
Benim de 11111.0 5 haftalik bitti normal mi acaba

Sizin değer ne kadardı ve niye kurtaj oldunuz kanama var miydi
Benim değerim 697ye yükselmişti en son doktor ekotopik gebelik olduğunu söyledi hiçbir ağrım kanamam yoktu doktor kontrolümde öğrendim ve erken teşhisti. Kürtaj oldum sonra işte

X