kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

Yokki67

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2020
100
20
24
hoşlandığım çocuk haftaya görüşelim dedi ben de olur dedim ama detayları konuşmadık o haberleşiriz dedi. ben ondan mesaj mı beklemeliyim birkaç gün geçti ama yazmadı

Bir gün önce arar muhtemelen.
Onların hazırlığı bir kot ve gömlekten ibaret olduğu için bizi anlayamazlar 🤗

Ben olsam ondan haber beklerdim yazmazdım. Baktınız yazmıyor başkalarıyla veya kendi başınıza gezip tozun. Benimde başıma geldi…Ortak ilgi alanımızı kapsayan bi etkinlik vardı “ee gidiyor muyuz?” dedi ama ne yazdı ne bişey dedi. Salak gibi tüm hafta ondan haber bekledim üzüldüm kızdım…Baktım olacağı yok son anda başkalarını ayarlayıp o etkinliğe onsuz gittim. Bol bol da foto paylaşıp gözüne soktum 😎 O yazmadan yazmayın.

hoşlandığım çocuk haftaya görüşelim dedi ben de olur dedim ama detayları konuşmadık o haberleşiriz dedi. ben ondan mesaj mı beklemeliyim birkaç gün geçti ama yazmadı
Ya aktif mesajlaşmıyorsa eğer görüşmeye ne gerek var demek geldi içimden sevgili olacak olsa hoşlansa mesaj yazmadan duramaz boşuna üzülürsünüz yazmayın o yazarsa görüşün hoş ben böyle yapan biriyle aynı gün dahi dönse konuşmam ya neyse orası size kalmış

Demek ki sevgili gibi görmüyor. Bu iki gündür görüşmediğinize göre. Hatta bir gün önce yazarsa görüşmeyin derim.

Tabiki de haber bekle sakın sen ona ulaşma… zaten buluşmak isteyen yazacaktır :)

Bekle sonrada aradığında veya yazdığında arkadaşlarınla sözleştiğini söyle.

Haftaya görüşelim derse bilemiyorum biraz meşgulüm sadece x gün bir kaç saat ayırabilirim sana de.Günü sen belirle.

Yok hayır haftaya gibi muğlak bir zaman yerine o x gün buluşalım derse, yine başka bir gün belirtip ben sadece x gün müsaitim de.

Kendini sana göre ayarlarsa şahane, yok hayır o da ben o gün müsait değilim derse, başka zamana der uzatmadan kapatırsın konuyu.

Bu şekilde senin sürekli meşgul olduğunu düşünüp önceden gün konusunda randevulaşması gerektiğini anlar. Onu sürekli hazır olda beklemeyeceğini, sana ulaşmanın kolay olmadığını anlaması gerek.Hala anlamıyorsa zaten salla 😂

X