KIZLAR ACİL YARDIM! Doğum doktoru ve hastane arıyorum

arzunuzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2017
18
9
30
Kızlar merhaba bu başlığı görüp geldiyseniz ya siz de benim gibi heyecanlı bir süreç geçiriyorsunuz, iyi bir doktor ve hastane arıyorsunuz ya da tavsiyede bulunmak istiyorsunuz :) Birbirimize destek postum olsun diliyorum. Şimdi 10+1 günlük hamileyim sorunum şu aslında iyi bir doktorum var ama evime çok uzak her muayenede zorlanıyorum gitmeye hele ki ağırlaştığımda yada doğumda o yol bitmez :KK43: Bakırköy/Avcılar/Beylikdüzü/Büyükçekmece 4 ilçede doğuma kadar gönül rahatlığıyla gideceğim bir doktor ve iyi de bir hastane arıyorum. (Normal doğuma yönlendirmesi önemli) Bilgisi olan halihazırda giden memnun olan arkadaşlar lütfen bana ulaşın. Özel hastane tercihimdir. Şimdiden teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
Kızlar merhaba bu başlığı görüp geldiyseniz ya siz de benim gibi heyecanlı bir süreç geçiriyorsunuz, iyi bir doktor ve hastane arıyorsunuz ya da tavsiyede bulunmak istiyorsunuz :) Birbirimize destek postum olsun diliyorum. Şimdi 11+1 günlük hamileyim sorunum şu aslında iyi bir doktorum var ama evime çok uzak her muayenede zorlanıyorum gitmeye hele ki ağırlaştığımda yada doğumda o yol bitmez :KK43: Bakırköy/Avcılar/Beylikdüzü/Büyükçekmece 4 ilçede doğuma kadar gönül rahatlığıyla gideceğim bir doktor ve iyi de bir hastane arıyorum. (Normal doğuma yönlendirmesi önemli) Bilgisi olan halihazırda giden memnun olan arkadaşlar lütfen bana ulaşın. Özel hastane tercihimdir. Şimdiden teşekkür ediyorum
Eğer ki bahçeşehir civarı uygunsa liv hospital var esenkentte. Canan çalışkan furtuna olabilir. Muaynesi 820 tl hala değişmediyse

doğumda da bütün kadin hastaliklarında da tam bir profesyonel Şişli de kliniği

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgi için çok teşekkür ediyorum. Şişli evime uzak kalır. Ama yakın çevremden biri sorarsa mutlaka yönlendiririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar merhaba bu başlığı görüp geldiyseniz ya siz de benim gibi heyecanlı bir süreç geçiriyorsunuz, iyi bir doktor ve hastane arıyorsunuz ya da tavsiyede bulunmak istiyorsunuz :) Birbirimize destek postum olsun diliyorum. Şimdi 10+1 günlük hamileyim sorunum şu aslında iyi bir doktorum var ama evime çok uzak her muayenede zorlanıyorum gitmeye hele ki ağırlaştığımda yada doğumda o yol bitmez :KK43: Bakırköy/Avcılar/Beylikdüzü/Büyükçekmece 4 ilçede doğuma kadar gönül rahatlığıyla gideceğim bir doktor ve iyi de bir hastane arıyorum. (Normal doğuma yönlendirmesi önemli) Bilgisi olan halihazırda giden memnun olan arkadaşlar lütfen bana ulaşın. Özel hastane tercihimdir. Şimdiden teşekkür ediyorum
Merhabalar ikitelli uygunsa sizin icin istanbul hospital doktor ali özden bilgisine tecrübesine cok güvenirim hem kendim hemde çevremde kendisinden cok memnun tanidigim var benim durumum cok riskliyken sayesinde kizima kavustum🙏♥️ güzel bir hamilelik ve doğumla evladiniza kavusursunuz insallah🙏

X