kızlar acil yardımmmmm

A&S

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
3.125
1
39
herkese merhaba
bende sizler gibi hamilemiyim diyenlerdenim sat 26 temmuz
22 ağustosta bhcg negatif henüz regl olmadım
bugün sağ kasığımda inanılmaz bir ağrı var ayakta duramıyorum bu durumu yaşayanlar var mı? doktora gitmelimiyim?

yaa kızlar ne olur bişeyler söyleyin kafam çok karışık bugün bütün gün sağ kasığımda batma şeklinde ağrılarla uğraştım şimdi geçti zayıfladığım halde karnım şiş akıntım vardı hemde çok bi ara geçti şimdi yine başladı
umut varmı hala...

sence hala umut varmı hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum:KK43:

ümitlerini yok etmek istemem canım ama
boş yere kendini parlama!
banada öyle oldu adetim yaklaşmışken heyecandan yaptırdım beta negatif çıktı
hiç gecikmeyen adetim 10 gün gecikti acaba dedim acaba test yanıldımı tekrar yaptırdım yine negatif kasıklarımda ağrılar ve akıntım vardı doktora giddim enfeksiyon kapmışım meğerse
bir kaç gün sonrada adetim geldi sende de öyle olabilir:teselli:

sence hala umut varmı hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum:KK43:

canım bu kadar panik olup stres yapmaya gerek yok bence kendine zarar bebişin varsa ona daha çok zararsakin ol.hakkında hayırlısı olsun.bencede hemen bi doktora git ve test yaptır.sevgilera.s.

herkese merhaba
bende sizler gibi hamilemiyim diyenlerdenim sat 26 temmuz
22 ağustosta bhcg negatif henüz regl olmadım
bugün sağ kasığımda inanılmaz bir ağrı var ayakta duramıyorum bu durumu yaşayanlar var mı? doktora gitmelimiyim?

Canım bende 3 haftalık hamileyken kısığımda ağrı olmuştu hamilelikte gaz çoğaldığı için gaz sıkışması oluyor dayanılmaz bi ağrı hamile olabilirsin bi test al yap 2 dk sonra tekrar idrarını damlat hamileliğin çok yeniyse bu şekilde hafif pembe bir çizgi çıkıyor bende öyle olmuştu daha sonra hast test yaptırdım pozitifçıktı şu an 7 aylık bebeğim var inş Allah sanada nasip eder:KK1:

X