Kizlar acil yorum/esim gitmeden yine pazarlik koydu onume

Hamdi Bey mi bu sürekli teklif sunuyor 😅 Siz bu adama bunca sene iyi dayanmışssınoz ben de 1.5 yıldır evliyim sürekli abla lafıyla hareket eden bir eşim vardı. Kendisini aile babası gibi görür herkesin sorununa koşardı ama bizim kendi evimizin içindeki sorunları 2.plana atardı. İlk zamanlar her istediğini yaptım sırf evliliğimiz düzelsin diye bana çok kötü davranırdı hep zamanla düzelir dedim ama düzelmedi aksine ailesine daha da bağımlı hale geldi. Onların sorunları sürekli bizim evimizde huzursuzluğa sebeb oldu. Son kavgamız da aile yüzünden çıktı verdim boşanma dilekçesini. Gerçekten aile bağımlısı insan ne kadar düzelecem dese de olmuyor küçüklükten bu erkekleri böyle yetiştiriyorlar. Bu adam 30 undan sonra senin çabala değişir mi sadece değişmiş gibi yapar çünkü aynı model kocadan bende vardı. Senin ailen arkanda mı?

Sor
Hamdi Bey mi bu sürekli teklif sunuyor 😅 Siz bu adama bunca sene iyi dayanmışssınoz ben de 1.5 yıldır evliyim sürekli abla lafıyla hareket eden bir eşim vardı. Kendisini aile babası gibi görür herkesin sorununa koşardı ama bizim kendi evimizin içindeki sorunları 2.plana atardı. İlk zamanlar her istediğini yaptım sırf evliliğimiz düzelsin diye bana çok kötü davranırdı hep zamanla düzelir dedim ama düzelmedi aksine ailesine daha da bağımlı hale geldi. Onların sorunları sürekli bizim evimizde huzursuzluğa sebeb oldu. Son kavgamız da aile yüzünden çıktı verdim boşanma dilekçesini. Gerçekten aile bağımlısı insan ne kadar düzelecem dese de olmuyor küçüklükten bu erkekleri böyle yetiştiriyorlar. Bu adam 30 undan sonra senin çabala değişir mi sadece değişmiş gibi yapar çünkü aynı model kocadan bende vardı. Senin ailen arkanda mı?

Ailem arkamda.herseyimi birakmistim onun icin isimi,ailemi,kariyerimi.Herseyimle ona ve ailesine yakinlastim.suan nefes alamiyor bir sekilde otel odasinda ucak saatini bekliyorum.

Sizin çıkarınız ne olacakmış, madem pazarlık yapıyor. Kendisiyle evli kalma lütfunu mu bahşediyor size prens hazretleri? Büyük ihtimalle yine ağlayıp zırlar, siz de geri dönersiniz. Boşuna yazıp duruyoruz.
Benim cikarim zaten onla diger 340 gunu geciriyor olmam.kizlar otel odasindayim suan ve nefes alamaz durumdayim.
Meselemi hicbir zaman anlamadi.ona gore bu evliligi ben bozdum.
Ya bu aglama krizim ne zaman dinecek.iyi degilim hic.Aglayip zirlamiyor artik,birakti.ben agliyorum suanki durumuma.

Benim cikarim zaten onla diger 340 gunu geciriyor olmam.kizlar otel odasindayim suan ve nefes alamaz durumdayim.
Ya bu aglama krizim ne zaman dinecek.iyi degilim hic.Aglayip zirlamiyor artik,birakti.ben agliyorum suanki durumuma.
Halbuki sevinmen lazım, anneeeaa diye kendini yerlere atan bir süt kuzusundan kurtulduğun için.

Gercekten agliyor musun? Kendine saygin olsun biraz. Deger mi ya?

Bilmiyorum kafam karmakarisik ,neden bu hale geldik diyince sanki ben herseyi mahfetmisim gibi geliyor.evet diyecekler var sen bu adama geri donersin diye vs.bu hakkimi zaten kullandim kizlar.
Seviyorum diye bir klişe var,evet seviyorum da ,evlilik sevmekten daha da öte birsey.Her anın beraber bile gecse yalniz hissedersin ya ben o noktaya gelmistim.
Sartlar sunmaktan vazgecseydi,biraz bana dogru esneseydi olurdu .ama o kendini secti ikimizi degil.
Zaten sevgi ask vs hersey biter boyle bir ilişkide. Adi üstünde ilişki! Karsilikli olur tek tarafli cabalamayla.olmaz
Bence siz hala.olmayani oldurmak icin cabalamak istiyorsunuz ama esinizden bir adim yok ki, caba da yok. Varsa yoksa ailesine vakit ayırabilmek ve size bunu empoze etmek icin şart koşmak var.
Yani bundan sonra dönerseniz fazla yüz göz olursunuz bosanmak isteseniz de ciddiye alinmazsiniz. Kendi kendinizi yiyip bitirmekle ve onun yaptiklarina boyun egmekle gecer ömrümüz.

Zaten sevgi ask vs hersey biter boyle bir ilişkide. Adi üstünde ilişki! Karsilikli olur tek tarafli cabalamayla.olmaz
Bence siz hala.olmayani oldurmak icin cabalamak istiyorsunuz ama esinizden bir adim yok ki, caba da yok. Varsa yoksa ailesine vakit ayırabilmek ve size bunu empoze etmek icin şart koşmak var.
Yani bundan sonra dönerseniz fazla yüz göz olursunuz bosanmak isteseniz de ciddiye alinmazsiniz. Kendi kendinizi yiyip bitirmekle ve onun yaptiklarina boyun egmekle gecer ömrümüz.
Hani derler ya bunlar disinda hicbir problemimiz yoktu diye.problem olmayan tarafla goturebilir miydik sorusu cok kurcalamisti aklimi.ama olmuyormuş.
Cok acıyor icim cook!iyilesmek istiyorum biran once.

Hani derler ya bunlar disinda hicbir problemimiz yoktu diye.problem olmayan tarafla goturebilir miydik sorusu cok kurcalamisti aklimi.ama olmuyormuş.
Cok acıyor icim cook!iyilesmek istiyorum biran once.
İnşallah bir an önce iyileşirsin canım içini ferah tut.böyle saçma annem diye ağlayan bir insanın ileri derecede psikolojik rahatsızlıgi var demek.tabi ki büyüklerimize bakicaz destek olucaz ama her an her saniye annem diye ağlanmaz ki

Eski konularını bilmiyorum bu konun üstünden yorum yapıyorum.

Canım bu adam ailesiyle görüşmeyecek mi. Tatilinde görüşsün. Hatta sen görüşmek istemezsen otel tutarım demiş. Kusura bakmada ailem gelecek otelde kalacak yok öyle bir şey. Ama ne münasebet tabiki evimizde kalacaklar dedin mi? Karşının aile ile görüşme olunca sıkıntı yok ama iş senin ailenle görüşülmeye gelince öyle olmaz demişsin.
Ağbinle ne konuşuldu yazmamışsın. Gerçekten ailenle arada çok tatsız olaylar olmuşsa bir müddet görüşmemesi bence doğru. Zamana bırakmak en mantıklısıydı bir sene iki sene sonra belki tatlıya bağlanırdı.

İnsanlar isteklerini belirtir canım bunu şart şurt deyip abartman yanlış olmuş. Zorla ailemle görüşeceksin diyerek sen de şart şurt koşmuş olmadın mı?

Anne anne diye ağlıyan eş modeline sen de ailenle görüşülmeyince ayrılığa gidiyorsan sen de öyle değil misin?

mesafeli olmak normal kuralını kim koydu?

Kendi ailemiz konu olunca kovuktan mı çıktık karşı tarafın ailesi olunca anne baba kuzusu...

Kusura bakma canım da boşan boşancıların gazına gelip yuvanı yıkmaya değer miydi?

Kizlar selam.Son olarak acil yorum istiyorum sizden.
2 konu acmistim az cok bazi kizlar hatirlayacak.bugun biletim var ve ayriliyoruz.Yalniz esim son pazarlik acti yine.

Simdi esim beni evden cik ,ayrilalim diyince anneme gelmistim.Madem ayrilmak istiyosun ayril o zaman ve git diyosan da giderim seklinde.Esimin ailesi ile ilgili birtakim rahatsizliklarim vardi ve esim ona ragmen oncelikli tutuyordu onlari.neyse yasandi vs sonra abim esimle konustu( bazi laflari agir gelmis) falan esim oradan yuruyor bana hep.evet aile bireylerinin mudahelesi dogru degil yalniz beni perisan halde gorunce konusmak istedi.( mudahele degildi) Ablalari ile zaten sifir iletisim,kabullenmeme durumu da vardi ama dedigim gibi sorun bu da degil.Sorun esimin onlari her zaman onde tutmasiydi.ve ablalarinin patron gibi herseyde onde olmasiydi.

Simdi son pazarlikta diyorki ben senelik tatilimde karisilmasini istemiyorum.bana karisma.ailemi de buraya davet edicem her sene.( gormek istemiyosan onlara hotel tutucam) ama sizinkilere gelmem diyor.abimin konusmasi ekmegine yag surdu bir nevi.

Ailelerle mesafeli gormusmek mantikli,hic gorusmemek te mantiksiz geliyor cok buyuk problemler olmadikca.benim kocam ve ailesi dengesiz orasi ayri tabii.

Kizlar icime sinmiyor bu dedikleri halen.cunku ait hissetmiyorum.Ailelerle gorusmeden evliligin tadi cikar mi?Hadi onu gectim tatilimde bana karisma demesi zoruma gidiyor.

Son 3 saat icinde sizden yorum bekliyorum.
Kıyamam aynı sorunları bende yaşıyorum ne diyeceğimi bilemedim rabbim yardımcımızolsun 😔

Valla kizlar cok netsiniz,ben salagim galiba.rezil oldum su iradesizin pesinde.tesekkur ederim.
Kıyamam öyle düşünme insan bazen ne yapıcağını bilmiyor arada kalıyor öyle dışarıdan konuşmak çok kolay işin içinde oldumu olmuyor sana tavsiyem şart şurtla olmaz bu iş diyeceksin gel güzelce konuşup ortayı bulalım de biz iş yapmıyoruz bir birlikte bir hayat geçiricez böyle zıtlaşarak olmaz beni seviyorsan otur doğru düzgün konuşalım desen daha iyi olur tabi yinede tercih sizin

Kıyamam öyle düşünme insan bazen ne yapıcağını bilmiyor arada kalıyor öyle dışarıdan konuşmak çok kolay işin içinde oldumu olmuyor sana tavsiyem şart şurtla olmaz bu iş diyeceksin gel güzelce konuşup ortayı bulalım de biz iş yapmıyoruz bir birlikte bir hayat geçiricez böyle zıtlaşarak olmaz beni seviyorsan otur doğru düzgün konuşalım desen daha iyi olur tabi yinede tercih sizin
Kizlar benim de hatalarim oldu tabii.tek tarafli anlatiyor oluyoruz bu platformda biraz.yaklasim bicimi hatalarim oldu.bir nevi trafik kazasi oldu.iletisim kazasi.hatalar hatalari kovaladi.uyuşamadik aslinda en temeli bu.bir de bencil karakter olunca uyum da zorlasti.bir de anne ve abla faktorleri de girince daha da karisti.anlattim esime coook anlattim,olgunca anlattim,sabirla anlattim ama insanın gonlu olmayinca hatalari bahane olarak kullanir ya tam bu durum.bir insan bir insanin kabuluyse eger ona uyum saglamak icin daglari deler.hatalarini ortmekte gece gibi olur.sabir tasi olur.her firsatta acik aramaz.degismeye razi olur.
Benim esimde bunlar yoktu.Belki de yasadigimiz kaza buna vesile oldu ve ayrilmamiz gerekiyordu.
En son yalvardim yine ne olur anla beni diye.Ama o hep korkulardan bahsetti.Korkularindan arınamadı.
Hani bazen karsi taraf sinirinizle oyle oynarki,yarayi öyle kurcalarki ,oyle acik araki hatalardan benim esim bana oyle yapti.
Elbette hatalar yaptik,yaptim ama insan kendini ifade etmeye calistigi icin silinmez.küfür yok,hakaret yok ,hicbirsey yok.ve insan kendini ifade edemedigi yerde delirir.

Kizlar selam.Son olarak acil yorum istiyorum sizden.
2 konu acmistim az cok bazi kizlar hatirlayacak.bugun biletim var ve ayriliyoruz.Yalniz esim son pazarlik acti yine.

Simdi esim beni evden cik ,ayrilalim diyince anneme gelmistim.Madem ayrilmak istiyosun ayril o zaman ve git diyosan da giderim seklinde.Esimin ailesi ile ilgili birtakim rahatsizliklarim vardi ve esim ona ragmen oncelikli tutuyordu onlari.neyse yasandi vs sonra abim esimle konustu( bazi laflari agir gelmis) falan esim oradan yuruyor bana hep.evet aile bireylerinin mudahelesi dogru degil yalniz beni perisan halde gorunce konusmak istedi.( mudahele degildi) Ablalari ile zaten sifir iletisim,kabullenmeme durumu da vardi ama dedigim gibi sorun bu da degil.Sorun esimin onlari her zaman onde tutmasiydi.ve ablalarinin patron gibi herseyde onde olmasiydi.

Simdi son pazarlikta diyorki ben senelik tatilimde karisilmasini istemiyorum.bana karisma.ailemi de buraya davet edicem her sene.( gormek istemiyosan onlara hotel tutucam) ama sizinkilere gelmem diyor.abimin konusmasi ekmegine yag surdu bir nevi.

Ailelerle mesafeli gormusmek mantikli,hic gorusmemek te mantiksiz geliyor cok buyuk problemler olmadikca.benim kocam ve ailesi dengesiz orasi ayri tabii.

Kizlar icime sinmiyor bu dedikleri halen.cunku ait hissetmiyorum.Ailelerle gorusmeden evliligin tadi cikar mi?Hadi onu gectim tatilimde bana karisma demesi zoruma gidiyor.

Son 3 saat icinde sizden yorum bekliyorum.
Valla 3 saati geçmiş ama bana karışma diyen adamla devam edilmez

X