Kizlar acil yorum/esim gitmeden yine pazarlik koydu onume

10 yıl terapinin sonu buysa önceki halini düşünmek bile istemiyorum.

Terapi diye kime gidiyorsa artık kişisel gelişim uzmanına filan gidiyorsa zıplayalım zıplayalım diye gaz verip yolluyordur, ayrıca bu kadar içgörüsü sıfır olan adamı aklı başında gerçek bi psikoterapist çoktan geri yollamıştı, on yıl nedir ya 🥳😂

O son hiç bitmiyor zaten.
Ya konu gercekse adam hasta saka yapmiyorum yani konu aile bagimliligi burada gordugumuz kok aile duskunlugunun cok farkli boyutu uc sinirinda ara ara baska uye konularindada yaziyordu aglama kendini yere atma anneme bunu dedin diye asiri kinlenme hersey var
Ben merak edip terapi dr mevzusunu sordum hic teklif ettinmi diye 10 yildir gidiyor dedi
Duzeldigi bu demekki kendide almis terapi 2 de dusugu var bu sorunlardan sikintilardan
Hala burada iste sart sundu kabul etmeyeyim dimi diyor
Daha ne denirki???

Evlilik hiçbir zaman pazarlık yapılabilecek kadar hafif bir konu olamaz ortak payda d bulunamadıktan sonra ne anlamı var ki birlikteliğin üzmeyin kendinizi ilerde çok çok daha mutlu olursunuz yolunuza bakın

Ya konu gercekse adam hasta saka yapmiyorum yani konu aile bagimliligi burada gordugumuz kok aile duskunlugunun cok farkli boyutu uc sinirinda ara ara baska uye konularindada yaziyordu aglama kendini yere atma anneme bunu dedin diye asiri kinlenme hersey var
Ben merak edip terapi dr mevzusunu sordum hic teklif ettinmi diye 10 yildir gidiyor dedi
Duzeldigi bu demekki kendide almis terapi 2 de dusugu var bu sorunlardan sikintilardan
Hala burada iste sart sundu kabul etmeyeyim dimi diyor
Daha ne denirki???
Konu sahibi de bu yaşatılanlara rağmen hâlâ kararsız davraniyor, demek adam kadını iyice sindirmiş muhakeme yeteneğini kaybetmiş.
Bu adamın yanında daha fazla kalırsa iyice ruh sağlığından olur.

Şimdi yarı yolda farklı bir teklif gelirse hiç şaşırmam. Konu sahibi o havalimanına ulaşır umarım.

Konu sahibi de bu yaşatılanlara rağmen hâlâ kararsız davraniyor, demek adam kadını iyice sindirmiş muhakeme yeteneğini kaybetmiş.
Bu adamın yanında daha fazla kalırsa iyice ruh sağlığından olur.
Konu sahibinin bireysel dusuncesinden de kaynakli olabilir Sinme konusundan cok emin degilim inat ve mucadele olabilir Bu tarz iliskilerde hirsta cok oluyor o kv gosteririm o gorumceye gosteririm ben bunu adam ederim birakmayacam iste onlarin istedigi olmayacak gibi
Karsindaki saglikliysa mucadele iyide boyle bir yapidaki adamda kendine zarar

Konu sahibinin bireysel dusuncesinden de kaynakli olabilir Sinme konusundan cok emin degilim inat ve mucadele olabilir Bu tarz iliskilerde hirsta cok oluyor o kv gosteririm o gorumceye gosteririm ben bunu adam ederim birakmayacam iste onlarin istedigi olmayacak gibi
Karsindaki saglikliysa mucadele iyide boyle bir yapidaki adamda kendine zarar
Kadınlardaki olmamış erkeği oldurma eğilimi.

Kadınlardaki olmamış erkeği oldurma eğilimi.
Aynen 👍 oyle olmasa zaten adam niye 10 yildir terapistle gorusuyor diye eselememe ihtimali varmi bu egilimi gormeme ihtimali varmi sevgililikte nisanlilikta ayilmistir az cok
Aman evlenelim ben duzeltirim adam ederim vs vs vs

Kizlar selam.Son olarak acil yorum istiyorum sizden.
2 konu acmistim az cok bazi kizlar hatirlayacak.bugun biletim var ve ayriliyoruz.Yalniz esim son pazarlik acti yine.

Simdi esim beni evden cik ,ayrilalim diyince anneme gelmistim.Madem ayrilmak istiyosun ayril o zaman ve git diyosan da giderim seklinde.Esimin ailesi ile ilgili birtakim rahatsizliklarim vardi ve esim ona ragmen oncelikli tutuyordu onlari.neyse yasandi vs sonra abim esimle konustu( bazi laflari agir gelmis) falan esim oradan yuruyor bana hep.evet aile bireylerinin mudahelesi dogru degil yalniz beni perisan halde gorunce konusmak istedi.( mudahele degildi) Ablalari ile zaten sifir iletisim,kabullenmeme durumu da vardi ama dedigim gibi sorun bu da degil.Sorun esimin onlari her zaman onde tutmasiydi.ve ablalarinin patron gibi herseyde onde olmasiydi.

Simdi son pazarlikta diyorki ben senelik tatilimde karisilmasini istemiyorum.bana karisma.ailemi de buraya davet edicem her sene.( gormek istemiyosan onlara hotel tutucam) ama sizinkilere gelmem diyor.abimin konusmasi ekmegine yag surdu bir nevi.

Ailelerle mesafeli gormusmek mantikli,hic gorusmemek te mantiksiz geliyor cok buyuk problemler olmadikca.benim kocam ve ailesi dengesiz orasi ayri tabii.

Kizlar icime sinmiyor bu dedikleri halen.cunku ait hissetmiyorum.Ailelerle gorusmeden evliligin tadi cikar mi?Hadi onu gectim tatilimde bana karisma demesi zoruma gidiyor.

Son 3 saat icinde sizden yorum bekliyorum.
Kendi ailesi evliliğinin merkezinde olabilir ama abisi mutsuz olan kardeşiyle konuşamaz/eniste beye 2 cift laf edemez, oyle mi? Sanki durduk yere geldi karisti, huzur bozdu adam.. Hic yansitma yapip suc bastirmasin eşin..
Sen ayni durum olup onun ailesi ile gorusmeseydin kabul eder miydi?
Ayni durumu birak, ailesi tamamen haksiz olsa ve bunu bilse bile kabul etmezdi bence..
Ona gore dusun sen de..
Ayrica, bir de o mu sana şart sunuyor?

Kizlar yorumlariniz icin cok tesekkur ederim.sonuc ayrildik.bosanma islemleri de anlasmali olucak.cok kez konustuk ama sart dedi,garanti dedi,kendimi garantiye almam lazim derken beni bitirdi.kendime tahammulum kalmadi.gönülsüz insanla nereye kadar.beni degil,yaninda oluşumu sevdi buyuk ihtimal.neyse onemi yok.
Aslinda niyetim ne degistirme hirsi ne gorumce kv hirsi.hicbiri degil.Degisir gibi birsey aklimdan gecmedi,yalnizca tecrubesizlik,toyluk,bilebilseydim boyle seylerin sorun olacagini eşelemezmiydim.evlenmeden once bu kadar gostermedi bu yanini.ustune ustluk genc bir yasta da evlenmedik ustelik.takintili cikti ve isin acı tarafi ne ablasi ne annesi cooook rahat relaxlar onlar icin kendini yiyen benim kocam.yani aslinda kök sorun aile degil benim esimdi....

Benim kız kardeşim bizimle muhatap bile olmaz çoğu zaman inanki en mutlu odur aile dertleri bitmez bugün iyisin yarın onlarla da aran bozulabilir ben ornegiyim . çok hatalı davranış senin yaptığın yuvani hiç kimse için dağıtma inanki çok pişman olursun şimdi yüzüne gülerler sonrasında öyle olmuyor ailem ailem deme önce yuvam yuvam de. Kocan şimdi böyle ilerde bı bakmışsın en iyisi oymuş boşu boşuna yuvani dagitma

Kizlar yorumlariniz icin cok tesekkur ederim.sonuc ayrildik.bosanma islemleri de anlasmali olucak.cok kez konustuk ama sart dedi,garanti dedi,kendimi garantiye almam lazim derken beni bitirdi.kendime tahammulum kalmadi.gönülsüz insanla nereye kadar.beni degil,yaninda oluşumu sevdi buyuk ihtimal.neyse onemi yok.
Aslinda niyetim ne degistirme hirsi ne gorumce kv hirsi.hicbiri degil.Degisir gibi birsey aklimdan gecmedi,yalnizca tecrubesizlik,toyluk,bilebilseydim boyle seylerin sorun olacagini eşelemezmiydim.evlenmeden once bu kadar gostermedi bu yanini.ustune ustluk genc bir yasta da evlenmedik ustelik.takintili cikti ve isin acı tarafi ne ablasi ne annesi cooook rahat relaxlar onlar icin kendini yiyen benim kocam.yani aslinda kök sorun aile degil benim esimdi....
Çocuğun falan var mı bilmiyorum. Anasının babasının adam edemediği ezik lümpenlere biz emek vermeye çalışıp "aile babası" yapmaya çalışıyoruz. Bu aslında bizim rahimlerimizden gelen 'yaratım içgüdüsü' nden. Yani aslında farkında değilsin ama bu içgüdüyle çabalamışsın. Sıkıntı değil, hepimizde var. Hoş benimki biraz gözü kara, "bir kere yaratılmışım, mis gibi olmuş adamlar varken; senle ve senin sosyopat ailenle mi uğraşacağım? “ diyerekten 1.5 sene sonra boşanma davasını dayadım alnına.
Şimdi annesiyle oturup beni çekiştiriyor, iftira atıyor, benim aileme beni kötülemeye çalışıyor. 1.5 senelik emeğim nerde? Çöp. Çünkü ben bir çöp poşetinin evrim geçirmesini bekledim. Anlıyor musun?
Yapmayın güzellerim. Asssla değmez. Evet biliyorum kimse boşanmak için evlenmiyor, yuva yıkmak kolay değil. Ancak bu kadir kıymet bilen çiftler için geçerli, annesinden doğmuş ama göbek bağını kesmemiş, kadını eş değil köle niyetine kullanan biçimsizler için değil.
Bizleri de bir anne doğurdu.

Benim kız kardeşim bizimle muhatap bile olmaz çoğu zaman inanki en mutlu odur aile dertleri bitmez bugün iyisin yarın onlarla da aran bozulabilir ben ornegiyim . çok hatalı davranış senin yaptığın yuvani hiç kimse için dağıtma inanki çok pişman olursun şimdi yüzüne gülerler sonrasında öyle olmuyor ailem ailem deme önce yuvam yuvam de. Kocan şimdi böyle ilerde bı bakmışsın en iyisi oymuş boşu boşuna yuvani dagitma

ailem ailem diyen konu sahibi mi????

X