kızlar acil zayıflamam lazım denenmiş ve sonuç aldıgınız urunleri paylasırmısınız

Canım bence sirke gibi yöntemler kilo vermeye mucizevi bir etki sağlayamaz üstelik Allah korusun kilo vercem derken midenin sağlığından olabilirsin. Aralıklı oruç denilen yöntemi araştırmanı tavsiye ederim. Bir de yeşilçay yeşilçay yeşilçay :)

tesekkur ederim canim arastiricam hemen

Merhaba canım, bugün diyetisyenim sabah uyanınca ve gece yatarken 3 bardak su içmemi tavsiye etti. Bir bardağı birer tatlı kaşığı zencefil, zerdaçal ve yağ eklenecekmiş

Saraçoğlu'ndan da zayıflama kürü var, araştır istersen

Thread 'Herbalife kilonu istediğin gibi kontrol et' Herbalife kilonu istediğin gibi kontrol et lütfen yazımı okuyun belki faydası olur sizin gibi çok danışanımız var ve ben gibi faydasini hala görenler

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam canım bende evlendikten sonra kilo aldım.. bide karantina falan derken ye iç yat iyice kılo aldım..hiç görmediğim 60-61li kilolara ciktimm.. 2aydir düzenli spor yapıyor ve tatlı bağımlısi biri olarak en aza indirmeye çalışıyorum. 6kilo verdim..

Sabah aç karna kahvaltıdan yarım saat kadar önce 2-3 bardak su mutlakaaa iç.
Kahvaltıdan 2saat sonrada spor.
Ben genelde dans ettim (oryantal,twerk vs vs) ve mekik- squat çalıştım.

540cclikk su bardaklarindan aldım.devamli su doldurup içiyorum,yanımdan ayirmiyorum.
Akşam 6dan sonra yemek yok.canin biseyler isterse bir avuç leblebi ye.

Birde kahvaltıda sofrayı çeşit çeşit donatir,tıka basa yeriz ya.. bunun önüne geçmek için,tabagina 3-5zeytin peynir yumurta işte her ne yiyorsan o şekilde koy ve öyle ye.. sofraya herşeyi ayrı ayrı koyunca insanın iştahı kabarıyor,ne kadar yediğini de anlamıyor ve tıka basa doyuyor.bunun yerine dediğim gibi tabağına koy öyle ye

BU ARADA SACMA SAPAN 1HAFTADA 10KİLO VERDİRİR GİBİ DİYETLERE LÜTFEN GİRME. BU GİBİ BİLİNCSİZ YAPİLAN DİYETLER YUZUNDEN ÖLENLER OLUYOR?.

Deneyeceğim ins canım

Merhaba bir çok şey kullandım hepsinin ayrı ayrı faydasını gördüm dilerseniz instagramdan yazabilirsiniz buradan ürün ismi vermek doğru olmaz İnstagram adresi: eceesenturkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…