Kızlar acilll

terapique

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
147
21
29
Merhaba kızlar 1 hafta önce bir kereliğine şefaf yapışkan akıntım geldi. Biz o dönemlerde eşimle sıkça birlikte olduk. ve akıntımın geldiği o bir haftadır sağ kasık sızlaması bel sızlaması bacak ve ayak bilek sızlamalarım var karnımda gaz sancım var özellikle geceleri bel ve kasıkta yanma sızlama mevcut bugün kan testi verdim sonuç: 0.100 çıktı hala sızlamalarım şişkinliğim karnımda oluşan gaz vs devam ediyor bu şekilde hamile kalan var mı ? Bu ağrılar bebeğin tuttunma göstergesi mi ??beta 0.100 mlU hamile kalan bilgisi olan lütfen yardımcı olsun🤍

( ilaç kullanmadan adet görmüyorum uzun zamandırsa ilaç kullanmıyorum, bir çok doktora gittim sebepsiz infertilite dendi )

Son düzenleme:
1 haftada belli olmaz gebelikse bile, en azından bi 12 gün geçmesi lazım eğer o gün yumurtlama döneminizse. Erken vermişsiniz kan, evet tutunmaya çalışıyor olabilir :)

Merhaba benimde 12 Aralık'ta normal düşük yaptım şuan adetim 21 gün gecikti gebelik düşünüyoruz gecikmenin 5. Günü beta HCG 2.95 çıktı ondan sonra kan vermedim fakat dün test yaptım test penceresi tek çizgi çıktı görsele bakabilir misiniz yanlış yerde yanmadı mı yada geç döllenme olabilir mi geç döllenme imkansiz değil mi

Eklentiler

• IMG_20240227_135542.jpg
    IMG_20240227_135542.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 19
1 haftada belli olmaz gebelikse bile, en azından bi 12 gün geçmesi lazım eğer o gün yumurtlama döneminizse. Erken vermişsiniz kan, evet tutunmaya çalışıyor olabilir :)
Yorum için teşekkür ederim :)
Açıkcası kendimi ümitlendirmek istemiyorum çünkü adet düzenim çok bozuk bu yüzden yumurtlama zamanımıda bilmiyorum dün kan vermeden önce ovulasyon testi yaptım dedim belki yumurtlama zamanımdır o yüzden öyle oluyor fakat test negatif çıktı öyle olunca bende kan vermek istedim. Özellikle oturdugum zaman ve yattıgım zaman sağ kasıgımda yanma şişlik ve kalp atışı gibi şeyler oluşuyor ara ara belime de vuruyor dün gece üşütmediğim halde karnımda çokça gaz hareketleri de mevcuttu. Zor bir durum sizce bir kaç gün sonra kan testi tekrar vermelimiyim ?

Merhaba benimde 12 Aralık'ta normal düşük yaptım şuan adetim 21 gün gecikti gebelik düşünüyoruz gecikmenin 5. Günü beta HCG 2.95 çıktı ondan sonra kan vermedim fakat dün test yaptım test penceresi tek çizgi çıktı görsele bakabilir misiniz yanlış yerde yanmadı mı yada geç döllenme olabilir mi geç döllenme imkansiz değil mi
Benim anlamadığım bu kan testini ne zaman verdin? Düşükten sonra kanının 0lanmasini gördün mü ?gecikmenin 5. Günü kan verdim anladım, 21 .günü de idrarda negatif çıktı?

Ben düşük yaptım ya 12 Aralık'ta ondan sonra da 10 ocakta düzenli adet oldum şuan 7 Şubat'ta olmam gerekiyordu fakat olmadım kan ise 12 Şubat'ta verdim 2.95 çıktı şuan 21. Gün gecikmesi dün kaset test yaptım negatif ama bilemiyorum

X