Kizlar Adetim Bigün Geçtii Napiyim

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
ARKADAŞLAR DÜN ADET OLMAM GEREKTİ HALA OLMADIM BELİMDE AĞRIYO BİRAZ ACABA TESTYAPSAM BELLİ OLURMU YOKSA STRESTENMİ GECİKTİ HİÇ GECİKMEZDİ ADETLERİM ÇOK DÜZENLİDİR BENİM İLK DEFA BÖLE OLDU YARDIM EDİN KIZLAR senağlama

Canim Benimde Böyle Oldu Ben 1 Gün Daha Bekledim Idrar Testi Yaptim 2.çizgi Hafif çikmişti Sonra Kan Testi Yaptim Pozitif çikmişti Bence Yarini Bekle

Bugün 2.gün Ama Hala Olmadim Belimde Ağrimaya Başladi Sanki Adet Olacakmişim Gibi Iş Olmam Yaa Bu Ay Bi Gün Geçinçe çok Heveslendim Hiç Böyle Olmamişti O Yüzden Galiba Hayirlisi

ARKADAŞLAR DÜN ADET OLMAM GEREKTİ HALA OLMADIM BELİMDE AĞRIYO BİRAZ ACABA TESTYAPSAM BELLİ OLURMU YOKSA STRESTENMİ GECİKTİ HİÇ GECİKMEZDİ ADETLERİM ÇOK DÜZENLİDİR BENİM İLK DEFA BÖLE OLDU YARDIM EDİN KIZLAR senağlama
canım şuan bence stres yapmamn için sürekli beraber olduğun arkadaşına git ve onla vakit geçir o zamn akışına bırakmış olursun bu arada test almayı neden düşünmüyorsun

Canım benim 5 gün geçmesine rağmen çıkmamıştı idrarda hep negatif çıktı sonra kan testi yaptırdım pozitif çıktı

Beklemekte çok Zor Arkadaşlar Yaa Ama Belim Ağriyo Kesin Olacam Adet Saolun Cvplariniz Için

Bugün 2.gün Ama Hala Olmadim Belimde Ağrimaya Başladi Sanki Adet Olacakmişim Gibi Iş Olmam Yaa Bu Ay Bi Gün Geçinçe çok Heveslendim Hiç Böyle Olmamişti O Yüzden Galiba Hayirlisi

canım benimde belim çok ağrıyo, senin dediğin gibi hep adet olacakmışım gibi geldi hatta wc gittiğimin sayısını bilmiyorum, normaldede adetim gecikmez benim,idrarda çıkmaya bilir ,ben kantesti yaptırdım çıktı,inşallah hamişsindir

Saolun Arkadaşlar Inşallah Dediğiniz Gibidir Bende Hamişler Kervanina Katilirim Meldek Senin Belin Nasil Ağriyodu Adet Olacak Gibimi Bide Kaç Gün Sonra Test Yaptirdin?

bende hamile olacak gibi belirtileri aynen yaşamıstım karnım bile ağrıyodu hatta ama idrar testinde çıkmamıştı benim kan testinde çıktı hatta kan testini adetime 2 gün kala yaptırdığım halde çıkmıştı

ayy canımbenim hadi hayırlısı, ama bence biraz bekle, idrar testi yanıltıcı olabiliyor,kan testi garanti......iyi haberlerini bekliyoruz.....

bencede bekle canımm benim 8 gün geçti 10 gün olmasını bekliyorum o zaman test yapacam 2 çok az içim kıpır kıpır ama sabrediyorum işte büyük ihtimal var galiba mide şikayetlerim var bi kaçgündürr hadi bakalım 2008 bize uğurlu gelsin hamiş olalım hepimizzz

saolun arkadaşlar biraz daha bekleyim aslında beklemek zor değilde heran adet olacakmışım hissi çok kötü hadi hayırlısı olsun bekliyorum..

merhaba arkadaşım bazen gecikmeler söz konusu olabilir esas sebebi stres 7 gün içinde adet olmazsan test uygulayabilirsin yada doktora gözükebilirsin.

bencede bekle canımm benim 8 gün geçti 10 gün olmasını bekliyorum o zaman test yapacam 2 çok az içim kıpır kıpır ama sabrediyorum işte büyük ihtimal var galiba mide şikayetlerim var bi kaçgündürr hadi bakalım 2008 bize uğurlu gelsin hamiş olalım hepimizzz

bence de en güzeli kesin olana kadar beklemek.
bende hamile kalmadan önce adetimden 15 gün geçsin öyle test yapcam diyodum ama 2 gün zor dayanıyodum.:)

inşallah hamilesinizdir kızlaaaar, güzzel haberlerinizi bekliyoruz a.s.

Saolun Arkadaşlar Inşallah Dediğiniz Gibidir Bende Hamişler Kervanina Katilirim Meldek Senin Belin Nasil Ağriyodu Adet Olacak Gibimi Bide Kaç Gün Sonra Test Yaptirdin?

CANIM adet oacakmış gibi hissettim, halada öyle ağrıyo kalçalarıma iniyor ağrı, 2 gün sonra test yaptırdım,çok net çıktı canım

X