kızlar annesinin minik ardasıı geldiiiiiiiiiiii

kızlarrr çokk saolunn yorumlarınızz inanınn ağlattıı benii iiki tanımışımmm sizleriii hepinizi coooook seviorummm ardacıktaa ellerinizden öperr teyzelerii alkisalkisalkis

prenses gözün aydin prensini almisin kollarina.Cok sevindim moral dolu yazini görünce. Allah anali babali büyütsün bahti kismeti acik olsun. Ne güzel 3 saatte kurtulmusun.Normal dogumun güzelligi ertesi gün bizede haber verebiliyorsun :KK66:

canım arkadaşımmm doğrmuş olmana hala inanamıyorum.bir gün anneme yemeğe gittim boş bıraktım dogurdun hemen oldumu yani :)))))şaka tabi canm ALLAH analı babalı büyütsün.

Pambih pirensesim ardamiz sonunda geldi gec oldu ama guc olmadi sukur.

Hepimizin gozu yoldaydi bu tembel oglun mu deseeemm yoksa inatci oglumu deseemmm sonunda saglikla geldi ya Allah ona ve size uzun uzun omurler versin. sunnetini,okula basladigini,universitelerden mezun oldugunu,askerden tesekerisini alip geldigini,sonra guzel bir prenses bulup evlendigini gormek nasip etsin sana ve babasina.Eeee tabi sonrada torun sahibi olmayi da nasip etsin :)))

canim opuyorum kendinize iyi bakin.Bol bol emzir prensimizi cabuk buyusun.

Canım benim geldi demek ardamız :) Canım Allah analı babalı büyütsün,haiyırlı bir evlat olur inşallah.Ay kendim doğurmuş gibi sevindim :KK70: Darısı başıma inşallah :)

Canım benim geldi demek ardamız :) Canım Allah analı babalı büyütsün,haiyırlı bir evlat olur inşallah.Ay kendim doğurmuş gibi sevindim :KK70: Darısı başıma inşallah :)

çokk sağolll kuzumm yaaa allah senide sağ salim kurtarsınn bebeğinlee :ecrin_bebek:

ayy ablacım daha yeni öğrendim Allah analı babalı büyütsün. sağlıklı uzun ömürler versin opuyorumnanaktan ya 1 haftayı geçmiş ben daha yeni öğrendim yaa :sinifsinif: kimse de söylemedi :umursamaz:

yenidogan4.jpg

HOŞGELDıN ARDACIMMMMMMMMopuyorumnanaktan

gözünüz aydın olsun :) allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah

X