Kızlar aranızda C life macun kullanan varmı???

Kızlar selam ben bu ay kullandım doktora gittim 3 cm kist oluştuğunu söylediler. Bana iyi gelmedi clife bende bıraktım

Kızlar selam ben bu ay kullandım doktora gittim 3 cm kist oluştuğunu söylediler. Bana iyi gelmedi clife bende bıraktım
üzüldüm canım işe yaramasa bile kist olmasaydı iyiydi. inşallah atılır. benim daha regl günüm gelmedi. regl olursam doktora gidip bi kontrol olacağım bende

Sağolun kızlar tedavim o kist yüzünden 1 ay daha ertelendi😢 vardır bunda da bir hayır diyorum. İnşallah size iyi gelir

Kızlar yeni bir konu açtım C life macun diye birşey var kullanıp faydasını gören çok kişi var kimi hamilelik için kimi başka nedenler için kullanıyor kullanıp hamile kalanlar varmı? Varsa kaçıncı kavanozda hamile kaldınız ve hamile kalmanızı engelleyen ne sorununuz vardı? Veya hormonların düzenlenmesi için veya adet olmak için kullanıp faydasını görenler varmı? Bende polikistik over var hamile kalamiyorum farklı farklı nedenlerden dolayı kullanıp fayda gören çok kişi okudum sitenin kendi hesabinda. hadi bizlere umut olun
Ben 5 yıl önce aldım macunu ve o ay hamile kaldım kızımı aldım kucağıma ben kesinlikle faydasını gördüm sağlık sorunum yoktu kürtaj olmuştum o yüzden hamile kalamıyodum tavsiye üzerine aldım ve o ay kullanınca hamile kaldım

Ben 5 yıl önce aldım macunu ve o ay hamile kaldım kızımı aldım kucağıma ben kesinlikle faydasını gördüm sağlık sorunum yoktu kürtaj olmuştum o yüzden hamile kalamıyodum tavsiye üzerine aldım ve o ay kullanınca hamile kaldım
ne güzel maşallah. benim 14aydır hiç hamilelik oluşmadı. tek sorunum 3cm lik bi kist. o yüzden belki işe yarar diye kullandım bi de kistleri düşürüyormuş diye okumuştum. ama o kadar yıprandım ki regl olunca bi daha doktora kontrole gitmedim. ocak ayının sonunda umreye gidip gelicem.ocak ve şubat o yüzden geçiyor ama martta tüp bebek yapıcaz inşallah. orda baştan tyüm konrolleri yaptırırım dedim.

ne güzel maşallah. benim 14aydır hiç hamilelik oluşmadı. tek sorunum 3cm lik bi kist. o yüzden belki işe yarar diye kullandım bi de kistleri düşürüyormuş diye okumuştum. ama o kadar yıprandım ki regl olunca bi daha doktora kontrole gitmedim. ocak ayının sonunda umreye gidip gelicem.ocak ve şubat o yüzden geçiyor ama martta tüp bebek yapıcaz inşallah. orda baştan tyüm konrolleri yaptırırım dedim.
İnş tüp bebeğe gerek kalmadan macun ile hamile kalırsın ben faydasını gördüm

merhaba işe yaradı mı sizde? pkos var mıydı

merhaba işe yaradı mı sizde? pkos var mıydı
Hayır işe yaramadı, pcos yok bende
Zaten 1 ay kullandım 2. Ay başlayacaktım vazgeçtim.
Ama şu an hamileyim, bütüncül tıp uygulayan bi doktor buldum. Şekeri gluteni kestim.bir çok değerim düşüktü vitamin takviyelerine başladım. (Hiç bi doktor da senin demirin d vitaminin vs ne durumda deyip de bakmamıştı bu doktora kadar.) Bu değişimden sonra 15 gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Gerçekten hayatında yaptığın değişimler çok etkiliyor.böyle ilaç vs ben işe yaramadığına kanaat getirdim. Naçizane sana da anlatmak istedim. İnşallah en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıkla gebe kalırsın

X