Kızlar arkadaşımın niyeti ne ?

Kızlar hepınıze iyi akşamlar öncelikle .💐 kızlar fakültemden 4 yıllık hiç muhattap olmadığım sınıftan bir çocuk vardı .Paylastıgım hıkayemde görüp yazmaya başladı .İltifatlar , buluşalımlar . Bildiğiniz kaç gün yürüdü. Dün gece eski sevgılısındrn onu hiç unutamayacağından bahsetti . Ben de usulen hoş olmadığını belirttim .Ardından sankı kendi yürümemiş gibi önce biz arkadaşız seninle dedı .Ardından da benim boyum çok uzun , yanında baban gıbi kalırım dedı .Kedi seviyorsun ben sevmem dedı . Garip birsey ya . Aksam yazarım deyıp yazıyor .Hıkaykerıme vs cevap veriyor . Bunun niyeti ne sizce kızlar ?
Yazma diyin. Ne o öyle canı isteyince sevgili istemeyince baba.

Ama tam aksı övgüler yağdırdı o nasıl oluyor ?
Karaktersiz dedik daha ne diyelim.
Ya da gelgit akıllı, ya da ruh hastası, ya da sizinle boş zamanını değerlendiriyor.

Sorsana kendisine sen neden bana böyle davranıyorsun diye….
Vereceği cevabı merak ettim.

Ben yanlış anlamış olamam degıl mi ? O kadar iltifatı yanlış anlamış olamam yani
Yanlış anlamadın. Erkekler yapıyor böyle, bir nedenden fikir değiştirip kendilerince aklımızla oynuyorlar, ben aslında hiç o niyetle yaklaşmadım gibi.
Zaten karaktersiz bir tipmiş, bir daha cevap verme. Ya da sen de onu boz, haklısın sen benim yanıma yakışmazsın yaşına göre yaşlı duruyorsun vb.

Karaktersiz dedik daha ne diyelim.
Ya da gelgit akıllı, ya da ruh hastası, ya da sizinle boş zamanını değerlendiriyor.

Sorsana kendisine sen neden bana böyle davranıyorsun diye….
Vereceği cevabı merak ettim.
Sordum . Hoşlandım bana romantik hitap et dedım inatlıktan cevap vermedin dedi . 4 yıl önce okulda nerdeydin dedım .

Yanlış anlamadın. Erkekler yapıyor böyle, bir nedenden fikir değiştirip kendilerince aklımızla oynuyorlar, ben aslında hiç o niyetle yaklaşmadım gibi.
Zaten karaktersiz bir tipmiş, bir daha cevap verme. Ya da sen de onu boz, haklısın sen benim yanıma yakışmazsın yaşına göre yaşlı duruyorsun vb.
Doğru söylüyorsunuz .Yo ben bozulmadım. Minyon ve güzel vücut hatlarına sahıbım . Kendı kevdını ayı gıbı olarak tanımlıyor .Galıba kendine saygısı yok

Ama tam aksı övgüler yağdırdı o nasıl oluyor ?
Köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme durumu. Bu cinsin ağzından çıkan hiçbir söze inanmamak lazım.
Köprüyü geçemeyeceğini düşünüp ayı demeye başlamış işte. Olumsuz söylediği şeylere de inanmamak lazım bu arada.
Ama erkekler bir kadın ne duymak ister onu da biliyorlar, ya da bir kadının özgüveni nasıl kırılır onu da biliyorlar.

Köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme durumu. Bu cinsin ağzından çıkan hiçbir söze inanmamak lazım.
Köprüyü geçemeyeceğini düşünüp ayı demeye başlamış işte. Olumsuz söylediği şeylere de inanmamak lazım bu arada.
Ama erkekler bir kadın ne duymak ister onu da bilmiyorlar, ya da bir kadının özgüveni nasıl kırılır onu da biliyorlar.
Doğru haklısınız .E ama haksız mıyım? Unideyken aklın nerdeydi ? Ayrıca hangi kadın 3-4 günde hoşlanıyorum der ki ? Benden bunu beklemesi bile çok saçma

Kızlar hepınıze iyi akşamlar öncelikle .💐 kızlar fakültemden 4 yıllık hiç muhattap olmadığım sınıftan bir çocuk vardı .Paylastıgım hıkayemde görüp yazmaya başladı .İltifatlar , buluşalımlar . Bildiğiniz kaç gün yürüdü. Dün gece eski sevgılısındrn onu hiç unutamayacağından bahsetti . Ben de usulen hoş olmadığını belirttim .Ardından sankı kendi yürümemiş gibi önce biz arkadaşız seninle dedı .Ardından da benim boyum çok uzun , yanında baban gıbi kalırım dedı .Kedi seviyorsun ben sevmem dedı . Garip birsey ya . Aksam yazarım deyıp yazıyor .Hıkaykerıme vs cevap veriyor . Bunun niyeti ne sizce kızlar ?
Yol ver gitsin kendisi bile ne istedigini bilmiyor.

Sordum . Hoşlandım bana romantik hitap et dedım inatlıktan cevap vermedin dedi . 4 yıl önce okulda nerdeydin dedım .
Bu iri yarı tiplerin %70 nin …… kısa derler.
Hatta çok yakışıklı uzun boylu her kadının rüyası bir iş adamı var çok ünlü.
Çalıştığım şirkette asistan bir kız gelmisti baya ortamlı bir kızdı, arkadaşı bu iş adamıyla takılıyor beğenmiyor filan falan.
Rahat bi tipti kız anlatırdı.

Sende bozsana bu yarma gülü…

Aaa sinir oldum ergen gibi verdigi cevaba bak.

Bak yoluna bununla uğraşıp zaman harcamana değmez.

Doğru haklısınız .E ama haksız mıyım? Unideyken aklın nerdeydi ? Ayrıca hangi kadın 3-4 günde hoşlanıyorum der ki ? Benden bunu beklemesi bile çok saçma
Şöyle, bazen erkekler flört için eski ortamlarındaki kızlara yürüyebiliyorlar. Hali hazırda yeni biriyle tanışmak zor çünkü.

X