kızlar baharat takımı nasıl

elmarya

mucizem benimle
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
586
20
merhaba kızlar baharat takımı almayı düşünüyorum.bir kaç tane model var karar veremedim.
bana bu konuda yardımcı olurmusunuz? hangi baharat takımı sizce?

diğer resimler 2. sayfada arkadaşlar.

$Icecream-Baharat-Seti-6-Li_9045_1.jpg
$FB,928,69,biev-papillons-4lu-baharat-seti.jpg
$ProdImg_465_No_1_RS.jpg

Son düzenleme:
bence an alttakini al bendede tamamı porselen olanlardan var içi görünmediğinden bir şey bulmak için hepsini tek tek açıp bulmak zorunda kalıyorum:KK15:

ilk sıradaki benimde aklımda kaldı fakat fiyatı 89.00 tl sence pahalımı?
boyları baharat takımı boylarında öyle büyük boy değil yani.

canım renkli seviyorsan 3 numara güzel ama benmki bundan gayet şık güzel $29685-670.jpg

bence an alttakini al bendede tamamı porselen olanlardan var içi görünmediğinden bir şey bulmak için hepsini tek tek açıp bulmak zorunda kalıyorum:KK15:

aynen doğru söylüyorsun kafamda buda soru işareti kaldı.en azından dışında isim yazsaydı daha kolay olurdu.

canım bende 1.tipinde cay seker için aldım. cook sekerler çok tatlılar ama suan kullanıslı olup olmadıgı konusunda kararsızım. heleki baharatlıklar daha ck kullanılıyo,daha cabuk kotu olabilir seramik. 1.yi begendim ama bunuda gözden geçir derim

birincinin desenlerinin birbirinden farklı olması biraz daha işimi kolaylaştırır gibi geliyor.

1.Modelde çok şirin ama bence fiyat olarak fazla ve şöyle bir şey var bunların pek kullanışlı olduklarını düşünmüyorum hava alıyor gibiler vakumlu hava almayacak kaplar daha iyi olacaktır baharatlar için karar sizin tabi ki :KK16:

Son düzenleme:
Kesınlıkle üçüncü çok kullanışlı çünkü tecrübeyle sabit :KK34:

1.Modelde çok şirin ama bence fiyat olarak fazla ve şöyle bir şey var bunların pek kullanışlı olduklarını düşünmüyorum hava alıyor gibiler vakumlu hava almayacak kaplar daha iyi olacaktır baharatlar için karar sizin tabi ki :KK16:

birincinin fiyatı evet çok pahalı geldi bana da bu kadar para verecek kadar değecek bişeymi bilemiyorum.evimde vakumsuz baharat takımlarım var şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.sondaki baharat takımıda çok sade gibi geldi.

birincinin fiyatı evet çok pahalı geldi bana da bu kadar para verecek kadar değecek bişeymi bilemiyorum.evimde vakumsuz baharat takımlarım var şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.sondaki baharat takımıda çok sade gibi geldi.

Bizdekiler sıkı kapaklı o yüzden emin olamam tabi ama fiyatı fazla gibi çok iyi bir markanın ürünümü:44:

3 numarayı alcanım diğerleri görünüş olarak güzel ama kullanışlı olmaz diğer sayfada paylaştıklarında öyle . simdiden hayrlı olsun.

ya aslında ben ilk etab görünüşe bakıyorum 3 den vazgeçtim.çok sıradan geldi.
kuşlu olan nasıl?

1.cisi çok tatlılar ve sevimli görünüyorlar klasik ağır baharta takımalrundan çok bıktık artık bahar:KK16: gelsinnn mutfaklaraa:)

X