Kızlar bakar misiniz ?

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
23
Kızlar rahim ağzı enfeksiyonu akıntısı nasıl olur kıvamı rengi kokusu vs ve kasıntı vs yapar mi belirtileri nelerdir ?

Kaşıntı kızarıklık akıntı yapar sarırenkte kokulu akıntı belirti ağrı kasıkta çok fazla olur karın ağrısı bile yaptı bende bazılarında yapmamış ama ayriyetten bende bide beyaz akıntı da olduydu doktor rahim ağzı enfeksiyon olduğunda olur dedi int baktimda mantar hastalığı da da olurmuş o akıntı ama bnde yoktu belki sende vardır beyaz akıntı kokulu balık kokusu gibi sancı çok yapar

Geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻

Kaşıntı kızarıklık akıntı yapar sarırenkte kokulu akıntı belirti ağrı kasıkta çok fazla olur karın ağrısı bile yaptı bende bazılarında yapmamış ama ayriyetten bende bide beyaz akıntı da olduydu doktor rahim ağzı enfeksiyon olduğunda olur dedi int baktimda mantar hastalığı da da olurmuş o akıntı ama bnde yoktu belki sende vardır beyaz akıntı kokulu balık kokusu gibi sancı çok yapar

Beyaz krem gibi sulu bazen ama kokusuz kesintisiz bende var mi acaba 🙄 sağlık ocakları smear yapıyor mu

Yok yapılmıyor diye biliyorum cnm bizim burdakiler yapilmiyo ilaç verildi mi saba
Smear özelde yaptırmıştım temiz çıktı yanı enfeksiyon varmış ama geçirmişim ilac kullanmadan sonucu internette başka bi doktora sordum oda dedi geçirilmiş bir enfeksiyon var suan geçmiş ama kontrol yapılabilir arada diye ama 5 aydir akıntım beyaz sulu krem gibi hanı elimde beyaz gibi ama pecetede ne beyaz ne sarı ortası kokusuz doktor da hatta kokusuz dedi ben 5 ay boyunca 20 kutu ilaç kullandım ama bunun icin değil doktorlar yanlış teşhis koymuş bunu mantar sanmışlar ben hep fitil antibiyotik mantar ilacı falan kullandım ama yine geçmedi bu beyaz akıntı kültür alındı temiz alttan bakıldı yara yok aka akıntım yoğunmuş

Su an bende bu saydiklariniz var siz nasil kurtuldunuz rahim ağzında enfeksiyon varmış kültür aldı hoca adet dönemini bekliyoruz antibiyotik igne verecek gebe olmadığımdan emin olursak

Su an bende bu saydiklariniz var siz nasil kurtuldunuz rahim ağzında enfeksiyon varmış kültür aldı hoca adet dönemini bekliyoruz antibiyotik igne verecek gebe olmadığımdan emin olursak
Ya bende de rahim ağzında enfeksiyon var doktora bende iğneyi söylesem bana da yapar mi sizce hep hap verdi geçirmedi haplar 😓

X