Kızlar, bayramda ne giyecesiniz?

laz_kxixzxix

rize merkez kopsun herkez
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.592
13
beyaz kolları şifondan bi buluz aldım altına siyah pantolon topuklu ayakkabı takılar aksesuarlar on numaraa:lepi:

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.885
15
34
Normal evimde hangi kiyafetim varsa onu, cunku bu bayram kendime bi sey alamadim elimiz darda, saglik olsun, zaten cogu bayramda kendime hic bi sey almam cocuklarim ve esim icin alirim, cocuklar icin ve esim icin almistim bi kac ay once, onlari giycekler insallah .

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.797
0
34
Kızlar ne aldınız yaa bende almak ıstıyorum bısıler bayrma bahanem tabı bısıler alcam ama ne bılmıyorum yarın cıkıcam alısverıse uyduruk seyler almak ıstyemyıorum

cnn54

Özlemimsin...
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
530
2
Çok süper gri bi elbise gördüm onu alcam bide topuklu siyak ayakkabı almıştım altına da onları giycem kaydirigubbakcemile2

angel_86

böcüğüm
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
592
3
bende beyz kısa kollu bı gomlek dar kesım ustunede sıyah süet gibi bi kumastan yelek kenarları zımbalı.altınada siyah bi pantolon aldım .ve siyah topuklu ayakkabı.artı bol bol aksesuarlar kaydirigubbakcemile3

benim_adim_yar

Sensizlik cok zor...
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
967
8
Hafif parlak kumastan (saten tarzi) lila dar dizlerde elbise...
Ama altina ne giyecegime karar veremedim: siyah topuklu cizme mi yoksa topuklu ayakkabi mi???kafamçokkarıştı

sbnmcsm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
2.377
2
37
bende evde misafir karşılamak için siyah kumaş pantolon ve siyah tunik profilimde var
gezme içinde siyah bi elbise ve siyah bolero
şık dım yani:)