kızlar bebegimin kilo alması için ne yapmalıyım 16 haftalık hamileyim

kızlar bebegımı nasıl beslerimmm

• 1

OY: 0 0,0%
  • 2

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
kilidan ziyade kalsiyum bol tuket . En cok bebege gecen kalsiyum. Bebegin kemik gelisimi icin ve sende catlak olusmamasi icin. Kilo icin protein agirlikli beslenmen gerekiyor. Sut ve kuruyemis de

Söyle söyleyen de cok var sana kilo yapm hersey bebege de kilo yapar düsün 30 kilo alan biri bebegini tabi ki de 4 kilo doğurur diyorlar neyin yaradığı belli degil

çok şekerli yersen bebek şişer, ama çok fazla saglıksız, yani kilosu degıl aslında onemlı olan.
çok guzel beslenmıs dogdu cocugum dıyenlere bır bak hamılelıkte sureklı sekerlı cıkolatalı seyler yıyenlerdır
kılosu yani bellı oranın altında degılse sorun degııl sanırım doktorun bılır tabı

zaten kilosu daha yeni oluşmaya basladı kalsıyuma cok dikkat etmem gerekiyor galiba ve proteine

Muz, kaşar peyniri, süt(ben meyveli süt içiyorum), tahin pekmez, kırmızı et, kuruyemiş, meyveler bebeğe daha çok kilo aldırırmış. Ben bunlara özen gösteriyorum çok şükür 10 gün önden gidiyor kilosu.. Maşallah subhanallah

Bosuna kilo almaya calisiyorsn canm sen 30 kilo da alsan 10 kilo da o bebek maksimum 4 kilo dogar.
Yani kiloyu bebegn degl sen aliyosn.
Vitamin,mineral takviyelerini aliyorsan, meyve ve protein tuketiyosan,ceviz badem findk vs yiyosan tamamdir

Muz süt yoğurt ceviz balık bebeğe kilo aldırır diye duymuştum yemeye özen gösteriyorum ilk hamileliğimde oğlum 3.450 doğdu şuan kızıma hamileyim haftamiza göre çok iyi kilomuz maşallah

Badem muz keciboynuzu pekmezi kasae peyniri oglum 36+3 te 3780 dogdu 40 olsa 5 gibi bekleniyordu arkadaslarin dedigi gibinaldiginiz kg ile bebegin kg si cok baglantili degil kizimda 30 kg aldim kizim 3480 dogdu

valla herkeste aynı etki edermi bilmem ama ben 15.haftama kadar doğru düzgün yemek bile yemedim ama tabak tabak meyve yedim herşeyden kilo olarak o yüzden bebeğim hep önde gitti

X