Kızlar beta da bu durumu yaşayan var mı ?

baranaynur

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
117
56
28
Kızlar beta değerinin görselini attım bu şekilde olup hamile kalan var mı acaba ilişkiden sonra 9 gün yaptırdım testi bu çıktı ama günüm de şu an 2 gün geçti ama hamileliğe de bağlamak istemiyorum üzülüyorum sonra

Eklentiler

• IMG_9215.jpeg
    IMG_9215.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 357
Kızlar beta değerinin görselini attım bu şekilde olup hamile kalan var mı acaba ilişkiden sonra 9 gün yaptırdım testi bu çıktı ama günüm de şu an 2 gün geçti ama hamileliğe de bağlamak istemiyorum üzülüyorum sonra
Bu testte gebe olmadiginiz gozukuyor. Sorunuz eger 9.gun gebe olmayip sonra gebe oldugunu ogrenen var mi ise, var. Bu sizin gebe olma ihtimalinizle mi ilgili, hayir. Tekrar test yaparsaniz daha net bilgiye ulasmis olursunuz.

Merhaba kızlar benımde adetim yaklaşık 10 gün gecikti bugun kan verdım beta 1000.0 çıkmış ben daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için korkuyorum haftasına göre değer düşük mü acaba

Merhaba kızlar benımde adetim yaklaşık 10 gün gecikti bugun kan verdım beta 1000.0 çıkmış ben daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için korkuyorum haftasına göre değer düşük mü acaba
Degerin az ya da coklugu degil de iki gunde iki kat artiyo mu azaliyor mu ona bakiyorlar. Mesela regli 4 gun geciken birinin betasi 1000 olabilirken sizinki gec dollenmeyse 10 gun sonrasinda 1000i goruyor olabilirsiniz. 2 gun sonra tekrar ayni saatlerde ayni yerde kan verebilir ve doktora gorunebilirsiniz. 2-3 gun sonra keseniz gorunur insallah. Her seyin guzellikle sonuclanmasi dilegiyle 🌸 mutlu haber almanizi cok isterim.

Hayırlısını iste her zaman bende aralıkta kimyasal geçirdim arkasından kaldım hemen nasipse olur herşey gönlünü ferah tut

X