Kizlar Beta hcg ile ilgili fikirlere ihtiyacim var

Masal_ayaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
686
779
Kızlar herkese merhaba bende sizlere birşey danışmak istiyorum benim daha çok çok yeni tesadüfen çok erken öğrendim ilk öğrendiğimde değerim 11.36ydi 28 şubatta 32 çıktı bugünde 102 sizce bu değerler normal mi artış iyimi doktora gittim bugün daha çok yeni bişey soyleyemem 6. Hafta da gel dedi bu surecte kese olusmasi önemli kese oluşmadan dusen çok gebelik oluyor dedi moralim bozuldu sizlere de böyle dediler mi

Kızlar herkese merhaba bende sizlere birşey danışmak istiyorum benim daha çok çok yeni tesadüfen çok erken öğrendim ilk öğrendiğimde değerim 11.36ydi 28 şubatta 32 çıktı bugünde 102 sizce bu değerler normal mi artış iyimi doktora gittim bugün daha çok yeni bişey soyleyemem 6. Hafta da gel dedi bu surecte kese olusmasi önemli kese oluşmadan dusen çok gebelik oluyor dedi moralim bozuldu sizlere de böyle dediler mi
Artış oranı güzel görünüyor ama yine de çok erken bir hafta sonra tekrar baktir bhcg ye 2 günde 1,5 2 kat artması gerekiyor. Erken öğrenmenin dezavantajı sabretmekten başka çare yok. Ama bu şekilde öğrenip bebegini kucağına alan çok insan var. İnşallah seninkide öyle olur

Adetin geçtimi canım? İlk zamanlarda artış farklılık gösterebilir..

X