Gelinlik Modelleri KızLar bi bakar mısınız???

esra222

Ben O' na Resmen AşıĞım..
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
845
46
bir gün evlenicem bendedoğal olarak ehr genç kız gibi ben bu modelleri çok beğeniyorum...kafamda da bir model netleştirmk istiyorum.en güeli hangisi sizce??

15d_b.jpg

aysiragelinlik3.jpg

2029%C3%B6.JPG

aysiranın modelleri sık ve zarif ve 2.sini beğendim
1. model herkesin üzerinde a.s.

1. ve 2 cok harika modeller canim..
ne kadar zevkliymissin..
bende sen her genc kiz gibi sade ama benim hic sevmedigim modelleri göstereceksin sandim
cok sevindim vallaaa..kaydirigubbakcemile3 ay biktim o sade tuhaf gelinlikleri görmekten:umursamaz:

Aslında şöyle bi durum var 1 ve 2 prefesyonel çekim manken üstünde katalog çekimi
3. modeli o sebepten beğenmiyor olabiliriz.

bir gün evlenicem bendedoğal olarak ehr genç kız gibi ben bu modelleri çok beğeniyorum...kafamda da bir model netleştirmk istiyorum.en güeli hangisi sizce??

15d_b.jpg

aysiragelinlik3.jpg

2029%C3%B6.JPG

EĞER OMUZLARIN GENİŞSE HİÇBİRİNİ TERCİH ETME .ÇÜNKÜ OMUZLARIN DAHADA ORTAYA ÇIKACAK VE İTİCİ BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKACAK.BENİM BİRAZ GENİŞTİ,OMUZLARINI TÜLLÜ BİR MODEL TERCİH ETTİM GELİNLİĞİMİ HERKES ÇOK BEĞENDİ.. VE EVLENMEDEN ÖNCE HEP MODELİMİ NETLEŞTİRMİŞTİM VE BULDUM İLK GELİNLİĞİMDEDE CUP DİYE ÜZERİME OLDU.İLK GİYDİĞİM GELİNLİK HEM HAYALİM HEMDE TAM FİZİĞİME GÖREYDİ.ONUN İÇİN ŞİMDİDEN DÜŞÜNMEN GÜZEL EĞER ÇITI PITIYSAN 1 NUMARA TAM SANA GÖRE AMA HAFİF BALIK ETLİYSEN.VE OMUZLARIN DARSA 2 NUMARA 3 AÇIKCASI ÇOK BEĞENMEDİM.ÇOOOK BEYAZ..OMUZLARINDA GENİŞ VE ZAYIFSA TÜLLÜ MODELLERİ TERCİH ET.BOYUN KISAYSADA KESİNLİKLE YUKARDAN TOPUZ SAÇ VE TOPUKLU AYAKKABI MODELLERİ EN UYGUNUYMUŞ..CANIM..RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

EĞER OMUZLARIN GENİŞSE HİÇBİRİNİ TERCİH ETME .ÇÜNKÜ OMUZLARIN DAHADA ORTAYA ÇIKACAK VE İTİCİ BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKACAK.BENİM BİRAZ GENİŞTİ,OMUZLARINI TÜLLÜ BİR MODEL TERCİH ETTİM GELİNLİĞİMİ HERKES ÇOK BEĞENDİ.. VE EVLENMEDEN ÖNCE HEP MODELİMİ NETLEŞTİRMİŞTİM VE BULDUM İLK GELİNLİĞİMDEDE CUP DİYE ÜZERİME OLDU.İLK GİYDİĞİM GELİNLİK HEM HAYALİM HEMDE TAM FİZİĞİME GÖREYDİ.ONUN İÇİN ŞİMDİDEN DÜŞÜNMEN GÜZEL EĞER ÇITI PITIYSAN 1 NUMARA TAM SANA GÖRE AMA HAFİF BALIK ETLİYSEN.VE OMUZLARIN DARSA 2 NUMARA 3 AÇIKCASI ÇOK BEĞENMEDİM.ÇOOOK BEYAZ..OMUZLARINDA GENİŞ VE ZAYIFSA TÜLLÜ MODELLERİ TERCİH ET.BOYUN KISAYSADA KESİNLİKLE YUKARDAN TOPUZ SAÇ VE TOPUKLU AYAKKABI MODELLERİ EN UYGUNUYMUŞ..CANIM..RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yok canım omuzlarım geniş değil ben çok dedğin gbi çıtı pıtıyım ...34-36 bedenim gelinlik bedeninde...ilk modeldeki gbi stefani yaka çk istiyorum ama kolye falan takılmaz onn üstüne bir kaç kişide gördüm çirkin duruyor sanki hem stefani yaka hem kolye olmuyor ki ...birinden birini feda etmek zorunda kalıcam ilerde ya ,nci kolyeyi ya da başka bi yaka bakıcz artk gelinliğe :teytey:

Bende bekarım ve birgün bende evlenicem ama nedense bu siteye üye olduğumdan beri bende fazla bakar oldum bu bölüme ay ne bilim hoşuma gidiyor incelemek fikir üretmek beğendiğimide pc'ye atıyorum zaten.kaydirigubbakcemile3

Bende hafif kabarık olan şatafatlı olmayan modelleri beğeniyorum mesela kırık beyaz da olabilir hangisi diye sorarsan kesinlikle 1 derim burdakilerden en güzeli bence o 2 numara da güzel ama ben nedense bunu beğendim vallaopuyorumnanaktan

X