Kızlar bi el atın napcağımı bilemiyorum help!

Daria86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2016
100
10
38
Forumda okuduğum bi yazıda çemen otu tozuyla kilo alanlar varmış bende bi koşu aktara gidip aldım yanında kişniş ve zerdeçal da almamı söyledi aktarcı onlarda işe yarıyormuş bala reçele karıştır ye dedi ama nette araştırınca zayıflamak içinde kullanıldıklarını gördüm kaş yapayım derken göz çıkarmayalım dedim bende :) bide o çemen otu tozu koku da yapıyor sanırım çok kararsızım emin olamadım şu an 48 kiloyum boyuma göre düşük bi kilo:KK43: bi 5 sene önce 56ya çıkmıştım ama o sıralarda da doğum kontrol hapı kullanıyordum acaba ondan mı kilo almıştım bilemiyorum. doktora gittim testler falan yaptırdım hiçbişi yok metebolizma hızlı çalışıyor olsa gerek bazen çok güzel yiyorum bazende iştah yok sigara da kullanıyorum, ailemde aynı benim gibi minyon tipliyiz. 2-3 sene kilo almam sonra 1 yada 2 kilo alırım hep böyleydi ama artık 55 hatta 58 olmak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar lütfen bi yardım edin walla çok bunaldım sürekli çok zayıfsın demelerinden :KK43:(

Dimi bende oyle biktim da ben cemen tohumu almistim tadi kotu de tozunu kullanamiyorum tohumunu su yardimiyla yutuyorum bir tatli kasigi kadar istahim acilmisti azcik yani kahvalti yapabiliyordum istahla ama pis kokutuyor ya terlemedigim halde vucudum cemen kokuyordu hala da aklima geldikce yutuyorum gogus de buyutuyo biraz etkisi oldu yani kullan insallah alirsin istedigin kiloyu :)

Yaaa :KK43: koku olayı sıkıntı ya zten sürekli terleyen bi insanım bide onu çekmeyim en iyisi daha büyük sorun olmasın bide :/ göğüs büyüttüğünü de okumuştum o nasıl yapılıyo üzerine falan mı sürülüyor bi yerde zeytinyağıyla karıştırıp diyodu ama tohumunu sanırım. sen ne kadar kullandın da aldın kaç kilo aldırdı peki?

Kizlar bende sizin gibiyim foruma yeni uyeyim acaba istah acaci surupmu kullansak ben denemeyi dusunuyorum acikcasi

ya walla doktor bana polivit diye bi şurup vermişti bayağı bi kutu son 2 kutu kala bıraktım ne olduğunu hatırlamıyorum ama sanırım halsizlik yapıyodu emin deilim bnde yeniden ona mı başlasam diyodum kararsızım

kilo almak icin gunde 5-6 ogun yemek lazım ben sabah kahvaltısında bal tereyag yiyorum surekli ekstra olarak.. gunde 2-3 muz pilav gunde ıkı yumurta bide ekstra karbonhidrat tozu kullanıyorum:confused: sporda yapıyorum zayıflamak icin degilde sıkılasmak amaclı bakalım biraz farketti benimde amacım 60 -62 kilo olmak

ay hadi bakalım hayırlısı hepimiz deli gibi kilo almak istiyoruz inşallah olur :) walla yeri geliyor 3 öğünden fazla yediğim oluyor benimde :) muzu düzenli yemedim hiç onu da yapayım bari. karbonhidrat tozu demişsin nasıl bişi o kullanımı falan? sporu evde mi yapıyosun salona mı gidiyosun?

çemen tozu kilo aldırabilirdi de ben çok düzenli yemek yiyemiyorum ondan kaynaklı alamadım ama gerçekten iştahımı açtı eskiye göre. Öneririm yani gögüs için bişey yapmadım sadece tohumunu suyla yuttum sadece bir kez çayını içtim oda kaynar suyun içine bir tatlı kaşığı koydum rengi sarardı yavaş yavaş içtim ama iğrenç bi tadı var içemedimfazla. Bak ben şey düşünüyorum supradyn alcam halsizlik için birde balık yağı deniycem bukadar şeyden sonra kilo alırım herhalde :KK70:

hadi inşallah :)) ay bu gidişle kafayı kırcaz bence kiloyla sonra bi alcaz vermeye çalışmakla uğraşcaz :KK70: telefona uygulama indirdim günlük 2300kalori almamı söylüyo ama hiç tamamlayamadım :KK70:

Kizlar ben su bilindik suruptan aldim ismini mutlaka biliyosunuzdur yaklasik bir haftadir killaniyorum

Çemen hapı alıp kullandım bir ay kadar kışın,aman allahim olmaz böyle bir koku :) terim,idrarim her yer sanki sabah akşam pastırma yemisim gibi kokuyordu.bende hiçbir etki yapmadi.16 yaşında 58 kg idim,şimdi 44 yaşındayım ve üç doğum yaptım ve halen 58 kg'im.

Çemen hapı alıp kullandım bir ay kadar kışın,aman allahim olmaz böyle bir koku :) terim,idrarim her yer sanki sabah akşam pastırma yemisim gibi kokuyordu.bende hiçbir etki yapmadi.16 yaşında 58 kg idim,şimdi 44 yaşındayım ve üç doğum yaptım ve halen 58 kg'im.

spor yapın

Kızlar çemen otu falan filan deilde bombax diye bi toz buldum aktarda onu kullanıyorum 10 gün oldu 2 kg aldım. cidden iştah açıyor. şu ana kadar herhangi bi yan etkisi de yok gibi sütü azcık ısıtıp içine bi tatlı kaşığı koyup dikiyorum kafaya her yemekten sonra günde 3 defa dediler ama 2 yapıyorum ben 48,7 den 50,7 e çıktım inşallah daha alırım ve sabitlenir :)

Kızlar çemen otu falan filan deilde bombax diye bi toz buldum aktarda onu kullanıyorum 10 gün oldu 2 kg aldım. cidden iştah açıyor. şu ana kadar herhangi bi yan etkisi de yok gibi sütü azcık ısıtıp içine bi tatlı kaşığı koyup dikiyorum kafaya her yemekten sonra günde 3 defa dediler ama 2 yapıyorum ben 48,7 den 50,7 e çıktım inşallah daha alırım ve sabitlenir :)

heh işte ya bize böyle şeylerle gelin var mı bi yan etkisi falan peki ? :KK70:

vallahi canım önce yediğin gıdalara dikkat edeceksin. Zayıf olmak bir hastalık değil ki zaten, canını sıkma bunun için. Benim çalıştığım yerde doktor arkadaşlarımız var, ocean daily miydi öyle bir vitamin vardı kadınlar için, onu öneriyorlardı. Adını tam öğrenip yazarım sana. Ama sıkma canını sorun yok :)

heh işte ya bize böyle şeylerle gelin var mı bi yan etkisi falan peki ? :KK70:

walla şu ana kadar olmadı bi yan etkisi iştah açtı sadece :KK70: aktardan bulabilirsin son kullanma tarihine dikkat et ama nolur nolmaz :KK66:

vallahi canım önce yediğin gıdalara dikkat edeceksin. Zayıf olmak bir hastalık değil ki zaten, canını sıkma bunun için. Benim çalıştığım yerde doktor arkadaşlarımız var, ocean daily miydi öyle bir vitamin vardı kadınlar için, onu öneriyorlardı. Adını tam öğrenip yazarım sana. Ama sıkma canını sorun yok :)

walla boyuma göre kilom az onun için istiyorum kilo almak daha sağlıklı olurum en azından bünyem zayıf düşmez diye düşünüyorum. sende öğren bi bakalım onu da araştırıp deneyebilirim :KK66:

walla şu ana kadar olmadı bi yan etkisi iştah açtı sadece :KK70: aktardan bulabilirsin son kullanma tarihine dikkat et ama nolur nolmaz :KK66:

walla boyuma göre kilom az onun için istiyorum kilo almak daha sağlıklı olurum en azından bünyem zayıf düşmez diye düşünüyorum. sende öğren bi bakalım onu da araştırıp deneyebilirim :KK66:

ya zaten benim zayıflığım kötü duracak seviyede değil ama halsiz düşüyorum ama bu aktardan aldığınız ilacı araştırdım bazılarına alerji falan yapmış bir de böyle şeyler genelde su tutup kilo aldırıyor öyle bir şey olmasın ? benim iştahım zaten çok iyi hani yiyememe gibi bir problemim yok

ya zaten benim zayıflığım kötü duracak seviyede değil ama halsiz düşüyorum ama bu aktardan aldığınız ilacı araştırdım bazılarına alerji falan yapmış bir de böyle şeyler genelde su tutup kilo aldırıyor öyle bir şey olmasın ? benim iştahım zaten çok iyi hani yiyememe gibi bir problemim yok

walla benimde iştahım yok deildi ama dediğim gibi daha da artırdı. sporcuların kullandığı tozlardan olmadığı için bitkisel ürün diye aldım bende ama pek bi bilgim yok tabi. belki bi doktor topiği görürde cevaplar en iyi onlar bilir herhalde :p

walla benimde iştahım yok deildi ama dediğim gibi daha da artırdı. sporcuların kullandığı tozlardan olmadığı için bitkisel ürün diye aldım bende ama pek bi bilgim yok tabi. belki bi doktor topiği görürde cevaplar en iyi onlar bilir herhalde :p

kesinlikle bir bilenle konuşmak lazım

X