kızlar bi sorum var

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
9 mart adet olacağım gün. daha çok var anlayacağınız hamile olmayı çok istiyorum acaba istediğimdenmi bilmiyorum ama göğüslerimde hassasiyetlik var dokununca sızlıyor. bu kadar erken belirti olabilir mi hamişler hadi yardım lütfennn:emir_bebek::emir_bebek:

Benimde göğüslerim sızlamıştı ilk ama bu adet belirtiside olabilir canım inşallah hamilesindir

eğer hamile kalmışsan 2 haftaya yaklaşmış olması lazım belirti olabilir ama belli olmaz canım insan bazen çok umutlanıyo sonuç alamayınca yıkılıyo herşeye hazırla kendini pozitif olmazsadan bidahaki ay inşallah.Ben belirtilerepek aldırış etmedim yani hamile değilimdir dedim hep öğrendiğimde 5 haftalık olmuştu zaten 7.haftada bebeğimi kaybettim.2hafta yaşayabildim o mutluluğu.......

eğer hamile kalmışsan 2 haftaya yaklaşmış olması lazım belirti olabilir ama belli olmaz canım insan bazen çok umutlanıyo sonuç alamayınca yıkılıyo herşeye hazırla kendini pozitif olmazsadan bidahaki ay inşallah.Ben belirtilerepek aldırış etmedim yani hamile değilimdir dedim hep öğrendiğimde 5 haftalık olmuştu zaten 7.haftada bebeğimi kaybettim.2hafta yaşayabildim o mutluluğu.......

üzüldüm canım sağlık olsun allah her isteyene bebek versin tez zamanda canım insan gerçektende çok umutlanıyor ama hamile kalmak çok kolayda değilmiş bu aralar çok araştırıyorum

Evet bende takip ediyorum çevremdede hamile kalmak için uğraşan çok insan var bu tür olaylarda çoğaldıkça olmuycak diye insanlar streste yapıyo oda çok etkiliyor.ben PKO hastasıyım eşimin bir problemi yok inşallah tekrar hamile kalabilirim.Aslında işin zoru hamile kaldıktan sonra onu içimde büyütebilmek sandığım kadar kolay değilmiş canım...

nette genelde hamile kaldıktan bir kaç gün sonra göğüslerdeki hassasiyet başlarmış.ama kimide adet gününden snra kimi 2 hafta sonra diyo.değişiyo yani.ama inşallah sen hamişssindir canım

canım umudunu kırmak istemem ama 9 mart adet tarihinse dün yumurtlama gününmüş,yani bu günler (dün geçti artık)gebelik oluşma ihtimalinin en yüksek günleri..çalışmalara devam..adetlerin düzenli oluyorsa şu an hamile olman imkansız ,..bbugünler belirleyecek sonucu:)
hakkında hayırlısı

canım umudunu kırmak istemem ama 9 mart adet tarihinse dün yumurtlama gününmüş,yani bu günler (dün geçti artık)gebelik oluşma ihtimalinin en yüksek günleri..çalışmalara devam..adetlerin düzenli oluyorsa şu an hamile olman imkansız ,..bbugünler belirleyecek sonucu:)
hakkında hayırlısı

hakkında hayırlısı

evet dün yumurtlama günümdü dünden önce 4 gün birde dünden sonra 4 gün diyorlar bebek için çalışıyoruz ama ne kadar tutar bilmiyorum adetleri düzgün 28 gün aralıklarla oluyor

Evet bende takip ediyorum çevremdede hamile kalmak için uğraşan çok insan var bu tür olaylarda çoğaldıkça olmuycak diye insanlar streste yapıyo oda çok etkiliyor.ben PKO hastasıyım eşimin bir problemi yok inşallah tekrar hamile kalabilirim.Aslında işin zoru hamile kaldıktan sonra onu içimde büyütebilmek sandığım kadar kolay değilmiş canım...

inşallah canım inşallah hepimiz burada güzel haberler veririz:emir_bebek::emir_bebek:

inşallah en kısa zamanda bu güzel haberi alırsın,tüm isteyenlerle birlikte hepimiz,ama umutlanmak için daha çok erken böyle düşünce takılıp kalıyosun günleri hatta saatleri kendine zindan edersin hayırlısını isteyip sabırlı olmak lazım diyorum ama biliyorum ki bunu yapmak çok ta kolay değil..bugün lerde benimde regl olmam lazım ama inşallah olamam tabi; sabr sabr sabr...

inşallah en kısa zamanda bu güzel haberi alırsın,tüm isteyenlerle birlikte hepimiz,ama umutlanmak için daha çok erken böyle düşünce takılıp kalıyosun günleri hatta saatleri kendine zindan edersin hayırlısını isteyip sabırlı olmak lazım diyorum ama biliyorum ki bunu yapmak çok ta kolay değil..bugün lerde benimde regl olmam lazım ama inşallah olamam tabi; sabr sabr sabr...

inşallah olmazsın ya benim kafama takılan şey şu internette hesaplayıcılar var adetlerin düzgün yumurtlama günlerini vermiş gün aşırı ilişki yaşadığın halde neden hamile kalamıyorsun sen bu yumurtlama günlerine uyuyorsun değilmi:uhm:

arkadaslar bişey sormak istıorum benım yumurtlama gunum bugünler yalnız ilişkiden sonra sag yumurtlıgımda agrı hıssedıorum belime vuruor cok kotu oluorum hiç boyl olmamıstım sebebını bilen varsa yardım etsin bana lütfen...........

canım ben de 27. gun yumurtladım bugun 35. gunum. ama daha test yapsam da cıkmaz. demek istedigim insallah hamilesindir ama bu psikolojik de olabilir. cunku yumurta sperm ile dolenince 6 gun boyunca rahim kanalında ilerliyor. 6. gunden sonra tutunuyor duvara. duvara tutunması da 6 gun alıyor. tutunduktan da 2 gun sonra hormon salgılıyor.toplam 12 gun. yani su anda hamile olsan bile daha vucudun bilmiyor ve tepki vermesi cok zor bir ihtimal ama insallah o zor ihtimal gercek olmus ve hamis olmussundur. bu konud super bir cizgi film var. cinsellik +18 mizah kosesinde. haamileligi anlatan bir cizgi film diye.Onu izle daha net anlayacaksın su sıralarda minik bbisin n durumda diye.
ben de buyuk bir umit ile beliyorum. bu ay 3. defa denedik. hayal kırıklıklarını anlatamam. 5 gun dana gecsin test yapacam 40. gun. (gec yumurtladıgım icin 40. gun normal sayılır. 14. gunde yumurtlamıs olsaydım bugun daha 21. gun olacaktı)ama gec yumurlasam bile adetimin 35. gun olmus hala gelmemis olması baska bir artı:) simdiye gelmis olurdu. ama daha cok erken test yapmak benim icin. ama zaman gecmiyor. onemli bir sınavım var cumartesi ona bile calısmak gelmiyor icimden.
benim hicbir belirtim yok. adece sag kasıgım surekli sızlıyor. derinden bir agrı. ve bolca beyaz renkli kalın mukus. asırı.ne goguslerim sis ne de baska belirti var. ama ben umudumu kaybetmiyoum cunku herkesin bunyesi farklı. kimisinde hic bir belirti olmamıs adet belirtisi bile.
umarım Allah tum isteyenlerin kucagını bos bırakmaz. sen de ben de hamis oluruz.

canım daha adet tarihine çok var sanamam hamile olduğunu ..bu sızlamalarının tek sebebi yumurtladığındır..yumurtlarkende biraz göğüslerde ağrı sızı olur...

kibele anlattığın kadarıyla yumurtlama tarihlerimiz aynı ve bende daha regl olmadım biz bebek düşünmüyoruz ve bende senin gibi 40 gün olmasını bekliyorum veee hiçbir belirti yok regl belirtisi bile yok eğer bebek yoksa neden regli olmuyorum buda sorun offfff

X