Kızlar Bide Benim Belirtilerim ve Sizce Hamiş miyim?:)

canım belirtilerin aynı benimki gibi bendede öyle belirtiler olmuştu.bende 7 haftalık hamişim:CüvCüv: şu boş gebelik kavramından çok korkuyorum nezaman nasıl anlaşılmıştı canım .

ben artık söz verdim kendime hiç test yapmıcam çünkü onun hayal kırıklığı evlat acısı gibi oluyor valla.
aman bırakacağım kendi haline artık şüpheleniyorsam öyle yaşayacağım hamileysem belli olur zaten bi yerden sonra napayım ya her defasında yapıyorum sonra oturup ağlıyorum yapmıcam artık mafoldumben

adet günü gelip de test yapmayıp da burda hamilemiyim diye başlık açanlara siniri oluyorum.burası test yeri değil. falcı da değiliz. ha 3-4 gün olur gününei sorarsın amenna. ama günün gelmiş. test yap. boş yere milleti oayalama bence. benim fikrim sadece.

slm bayan bence sinir olunucak bi durum yok.kimin nasıl hangi konuda başlık açtığı sizi ilgilendirmez.evet adet günleri gelipte test yapmadan burada soru soruyor olabilirler belki onun heyecanı başkadır.buradaki arkadaşlardan fikir alıp onlarla belirtilerini paylaşmak istiyor olabilirler.siz cevap yazmak zorunda da değilsiniz.ayrıca yorum yapıp yardımcı olamaya çalışan ve fikir veren arkadaşlarımız boş yere oyalanıyor olsalar hiç birşey yazmayıp sizin gibi gergin bir tavırla olumsuz ,şikayet bazında yorumlar yaparlardı.siz soru soran arkadaşımıza yardımcı olmak zorunda değilsiniz ama burada bizim yaptığımız sohbete ve açtığımız konuya da karışamazsınız.Negatif bir bayansınız sanırım bence böyle olmayın cildinize sağlığınıza zara erken yaşlanırsınızzza.s:enbuyukkk:

arkadaşlar ne yazık değilmişim bugün sabah hastalandım...
ama napayım üzmücem kendimi bi dahaki aya kısmet herşeyde bi hayır vardır diyorum...
ilgilenen tüm arkadaşlarım teşekkür ederim sizleri çook öpüyorum:)
sevgiyle kalın..:gitme:

3 gündür ateşim var,
beyaz yumurta akı gibi bazende sarı akıntım var bariz şekilde,
gögüslerimin içi dolu acıyo,
ve arada bi karın bölgeme ağrı ve kramp giriyo,
ve idrar rengim baya sarı,
bugün hastalanmam gerek tık yok, bi ağrım yok illa olurdu belirtim,,,

bu arada şubatta 6 haftalıkken boş gebelikten kürtaj oldum,
haziranda korunmayı bıraktık,
bu ay sizce tuttumu olabilirmi:)))
çok heyecanlıyım...:kedi:

gaz problemi ve bel ağrımda var ben neredeyse baya bi beliriti taşıyorum: ))
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin ...
yorumlarınıza cevaplarınıza açığım...
yarında sabah idrar testi yapıcam ve sizlerede cevabı buraya hemen yazıcam..

memrhaba sanırım aynı şeyler bendede var
daha adetime 4 gün var ama
gaz problemi
bel ağrısı
göğüslerimde sancı
kasıklarımda sancı ve
bugün itibariyle başlayan mide bulantıları ben kolay kolay istifra etmem en son 10 yaşımdaydım o da çok ateşliydim yani neyse
bakalım bazı arkadaşların çıkıyormuş bi kaç gün önceden ben ptesi yapmayı düşünüyorum hakkımızda hayırlısı canım

arkadaşlar ne yazık değilmişim bugün sabah hastalandım...
ama napayım üzmücem kendimi bi dahaki aya kısmet herşeyde bi hayır vardır diyorum...
ilgilenen tüm arkadaşlarım teşekkür ederim sizleri çook öpüyorum:)
sevgiyle kalın..:gitme:

canim üzme kendini..
ben 2 senedir her ay ayni seyleri yasiyorum...ama tek ögrendigim sey stres yapmamak..
zor ama mecburuz rahat olmaya...
insallah bebegin seni bekletmez:Saruboceq:

bu belirti meselesi kendini dinleme meselesi zaten adete birkaç gün kala başlıyor sonuca ulaşma isteği heyecanı bizi bunları konuşmaya paylaşmaya itiyor böyle birçok topik var. ve birçok dertdaşımız da kulubu belirti meselesinden buluyor. ben şahsen birbuçuk yıl önce kk yı belirtiden arayarak buldum iyiki de bulmuşum çünkü yanlız olmadığımı anlamış oldum. anlayışlı olalım destek olalım stresimizi sıkıntımızı başkalarına ters konuşarak birbirimizden çıkartmayalım eğer o kadar rahatsak buralarda dolaşmayız dimi. günü gelen testini yapar sonucu alır iyi yada kötü yoluna devam eder. ama malesef o kadar kolay değil.

X