Kızlar Bir Bakar Mısınız?

kelebek41

Kalbinurum
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
799
9
Kızlar uzun zamandır kasık ağrısı,idrarda yanma,sık idrara çıkma gibi şikayetlerim vardı.En son Hematurı(kanlı idrar)olunca dayanamayıp kadın-doğum doktoruna ilk kez gittim.Uzun zamandırda akıntımda vardır.Önce muayne etti jinekolojik,çok yoğun bir akıntım olduğunu söyledi.Sonra vajinal ultrasona aldı rahimimin çok iyi olduğunu fakat yumurtalıklarım için aynı şeyi söyleyemeyeceğini söyledi ve hormon bozukluğundan kaynaklı olabileceğini tahmin ediyorum dedi.Polikistık overde olabilir dedi.aynı zamand biliyorsunuzki 8 aydır bebegim olmuyor.4 tane hormon tahlili istedi adetlıyken yaptırıcam.zaten evlendıgımden bu yana adet duzensızlıgım vardı.Tam duzene gırıyor derken 2 hafta gecikiyordu.Sonra idrar tahlili yaptırdım,lökosit ve erıtrosıt fazlaca bulundu.Sistit ve vajinit olmuşum.İdrar sorunum düzelmezse ürolojiyede yollayacak.İşte böyle kızlar:KK43:Sİzlerede haber veriyim dedim.Hepinizin ilgisine şimdiden teşekkürler...Hepinizi çok seviyorum.:a015:

geçmiş olsun kelebek....
bence dr a gitmekle en iyisini yapmışsın....
şimdi tedavini olup bebişini daha sağlıklı bi şekilde beklersin....

geçmiş olsun canım tedaviye hemen başlamakla en iyisini yapmışsın.inşallah çabucak iyileşir ve güzel bir bebiş alırsın kucağına...

X