Kızlar bir bakarmısınız?

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
Kızlar adetim herzaman 28 günde bir oludru hiç şaşmazdı fakat geçen ay 34. günde adet gördüm Tarihleri şu şekilde idi :
13 TEMMUZ
10 AĞUSTOS
7 EYLÜL
9 EKİM

KASIM ???

HENÜZ ADET GÖRMEDİM SİZCE BUGÜN 28. GÜN OLDUĞU İÇİN BUGÜNMÜ OLMALIYIM ?

YOKSA ÜZERİNE 4 GÜN DAHA EKLEMELİ MİYİM?

İDRAR TESTİ YAPICAM AMA KAFAM KARIŞTI

canım gecen ayda bende aynı hataya dusdum benımde 27 28 gun deyınce oluyodum olmadım ama sonra oldum sımdıde 30 gunden hesapladım 6 gun gecdıı dedıgım gıbı beklee bırazzz sabırrrrrr

Ben de aynı şeyi yaşadığım için bekle diyorum, benim önceden 28 günde bir mutlaka olurdu, hiç şaşmazdı, ama iki aydır bi 31 günde oldu, bi 35 günde oldu, giderek ara açılıyo, baştan ümitleniyorum, sonra hayal kırıklığına uğruyorum, senin de aynı şeyi yaşamanı istemem canım, sabır göster biraz, Allah hakkında hayırlısını versin inşallah..

zambakcım sanırım adet günün her ay 3 gün öne atıyor benimde 4 gün öne atar hiç şaşmazdı

son adet tarihim 8 ekim 4 ekimde regl olmam lazımdı ama bende henüz regl olmadım

merakta ediyorum eve gidince yapıcam bi test regl belirtim yok aksi gibi son bi haftadır midem bulanıyo

hayır korunuyordukda kürtajdan sonra

bu ay daha yeni deniycektik ama merak işte beklemıycem daha fazla eve gidince test yapıcam

Hadi Hayırlısı şekerim,

Sonucu bildir mutlaka,

Yani şunu demek istemiştim test yapsam sanırım şu an çıkmaz olsa da,

Hadi Hayırlısı şekerim,

Sonucu bildir mutlaka,

Yani şunu demek istemiştim test yapsam sanırım şu an çıkmaz olsa da,

hayırlısı inşallah

seninde bugün regl olman gerekiyordu dimi hım o zaman

evet 1-2 gün bekle bencede

ben geçen hamileliğimde reglim 11 gün geçmiştide o zaman öğrenmiştim yerimseniben

ne sürpriz olmuştu ama

Ben reglim geçtimi geçmedimi bilmiyorum işte sorunda bu,

Yani 28 günde bir olurdu adetim,

Geçen ay 33 günde bir oldu,

Bu ay 29. gündeyim henüz olmadım,

Yani gecikm iş mi oluyor bu durumda?

Ben reglim geçtimi geçmedimi bilmiyorum işte sorunda bu,

Yani 28 günde bir olurdu adetim,

Geçen ay 33 günde bir oldu,

Bu ay 29. gündeyim henüz olmadım,

Yani gecikm iş mi oluyor bu durumda?

hımmm süregelen bi düzensizlik var yanii

bilemiyorum ki canım ya hayırlısı inşallah bekleyip görücez :hulya:

Süregelen düzensizlik değil,

Tam tersi sürekli düzenlilik,

Sadece geçen ay şaştı okdr

ay_she yaptın mı test ne oldu ?? gecen hamileliginde senin topikte birlikte ogrenmiştik ve hatırlarsan ugurlu topik demiştik.. okuyan hamileydi ben de senin topik sırasında ogrenmiştik hamile oldugumu ve ne yazıkki ben de kaybettim küçüğümü... haber ver olur mu umarım meleğin gelmiştir!! hayırlısıyla inşallah.

X