kızlar biraz bakarmısınız

efem19

SADECE SANA AŞIĞIM :)))))
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
20
0
34
aslında nasıl anlatacağımıda bilmiyorum ve neden olduğunuda bilmiyorum doğum yaptıktan sonrada doktorlardan baya korktum doktorada gitmek istemiyorum iç çamaşırıma mavimsi bi leke oluyo giydiklerimden felanmı die şüphelendim komple beyaz giyindim yine oloyor hamileliğim boyuncada iltihap vardı bende bu mavimsi leke neden olur acaba bir bilginiz var mı? mafoldumben

Canım, ilk kez böyle birşey duyuyorum, ama dr dan kaçmakla nereye kadar sorunlarını çözebilirsin ki?Her kadının yılda en az bir kez jinekoloğa gitmesi gerek, güveneceğin ve seni rahatlatacak bir dr bul ve hemen git, lütfen sağlık bu şakaya gelmez :eek:lmaz:

başka bi sitede okumuştum drlara kadınlar şikayetlerini anlatıolardı. mavi akıntıdan bir kaç kadın şikayetçi ve soru sormuşlar. drlarda muayeneye gelin yoksa nedir anlayamayız demişler. bir an önce gitsen ii olur

aslında nasıl anlatacağımıda bilmiyorum ve neden olduğunuda bilmiyorum doğum yaptıktan sonrada doktorlardan baya korktum doktorada gitmek istemiyorum iç çamaşırıma mavimsi bi leke oluyo giydiklerimden felanmı die şüphelendim komple beyaz giyindim yine oloyor hamileliğim boyuncada iltihap vardı bende bu mavimsi leke neden olur acaba bir bilginiz var mı? mafoldumben

canım neden korkuyorsun doktordan şifa bulmak için gitmek zorundasın...bak ne güzel doğum bile yapmışsın bence sen cesur bir kadınsın ...çok geçmiş olsun ...inşallah önemli birşey değildir..acil şifalar
sevgiyle kalkaydirigubbakcemile2

çok geçmiş olsun. Bence hemen bir dr a git çünkü en başta kontrolde olmak.ılerde oluşabilecek problemleri engellemiş olur.ben ilk defa duydum.Belkide iltihaptan dolayı oluşmuştur.

canım bi akrabamdan duydum dr gidicem akıntım artık mavi geliyo demişti çok şaşırdım başka renkte maviye benziyo sandım yok baya mavi dedi sonra ne oldu bilmiyorum en yakın zamnada dr git bende çok korkuyorum kadın hastalıklarıdan ama erken teşhis her zamna önemli

canım bi akrabamdan duydum dr gidicem akıntım artık mavi geliyo demişti çok şaşırdım başka renkte maviye benziyo sandım yok baya mavi dedi sonra ne oldu bilmiyorum en yakın zamnada dr git bende çok korkuyorum kadın hastalıklarıdan ama erken teşhis her zamna önemli

Ya keşke daha sonra ne olduğunu bilseydiniz öğrenemezmisiniz lütfen :KK43:((

çok sık görüştüğüm biri değil ama öğrenebilirmiyim bilmiyorum yardımcı olabilirsem sevnirm

ıltihaptır o..Jinekologa gitmelisiniz basit bir test ile ne olduğu anlaşılır.

X