Kızlar bu ev hayalimdeki evdi iştee

bu fazla inandirici gelmedi bana,net den alinmis resimler gibi....ama insallah olur senin :=)

ayy ewt herkes karşı atakta kız hayalinden bahsetmiş :)
bebegem sende yazılarında nekadar çok ^^lan,,ulan^^kullanıyosun okurken çok hoş olmuyo:)kızma lütfen söylemek istedim
inşallah böyle bi evin olur benim evimde dublex ama apartman içi son katı çok memnunum 7 oda 2 balkon ve teras 5 oda mutfak banyo wc 2 balkon aşagıda 2 oda banyo teras yukarıda
malikane alamıyosan böyle bişi düşünebilirsin:)ama asansörümüz yok:)apartmanın içindekiyle idare ediyoruz:)

:1shok:wayyyyyy ev deil bence bu baska bisey adini koyamadigimkaydirigubbakcemile3

insallah hayalindeki ev gercekten hayatinda olur.samimi dilegim bu....

uzun zamandır bende arkadaşların koyduğu ev resimlerini bakıyorum ve sinirim bozuluyor hıı allah herkese daha çok versin kimsenin malında gözüm yok ama bende eklemek isterdim ama orta halli bir memur olunca çokta lüks bir evim yok insanlar bu evleri nasıl alıyor anlamış değilim ayın sonunu getiremiyoruz çift maaşla ama benim bu arkadaşki gibiçok lüks hayallerim yok normal bir apartman dairesi olsun yeter zaten lükste gözüm yok ben 2 odalı kızımla kocamla çok mutluyum ama birgün istediğim mütevazi bir evim olacak ozaman ekliycem sizin evlere bakma sebebim fikir edinmek hayalimdekiev için herkese sevgiler

Allah huzur versin arkadaşlr böyle evlerde oturup bize imrenenler var
sağlık önce gelir
tabii hayalinde sınırı yok

Allah gönlüne göre versinde laaaaaaaaaaaaaaaaaa diye hitap etmen bence hiç hoş bir kelime değil bi hanımefendiye yakışacak kelimede değil lütfen...

bu evi magazinde görmüştüm sanırım ajda pekkanın görmeden alıp sonra yaşayamayacağını anladığı ve satmaya çalıştığı evdi bu

X