Kızlar bu gebelik testindeki silik çizgi sonucu pozitif midir?

Bu test pozitif benim bundan silikti hamileydim. Arkadaşınız istemiyor peki ne yapacak aldıracak mı? O da devlette kayıda geçer. Zor durum bebeğin babası ile bu durumu konuşup çözmek gerek.

Özelde yapılanlar kayda geçmiyo yani Benim özelde yaptırdıklarım hiç e nabıza yansımadı şimdiye kadar. Ama bilemem tabi kaset test alsın 2-3 tane bari kaset test daha güvenilir erken gebelikten bide ilk idrarla yapacak. İlk değilse bile 5-6 saat tutması lazım idrarını
Özeldeki beta HCG kan testi fiyatı neydi peki

Bu test pozitif benim bundan silikti hamileydim. Arkadaşınız istemiyor peki ne yapacak aldıracak mı? O da devlette kayıda geçer. Zor durum bebeğin babası ile bu durumu konuşup çözmek gerek.
Özelde aldıracak eğer pozitifse kesin. Çünkü evli değil.

Ozel haatanelerin cogu da devlete bildirim yapiyor diye biliyorum. Burda eski bir konuda uzun uzun tartisilmisti bu mevzu.
Olabilir bilemem onu şimdi benim yaptırdığım hastane e nabıza yansıtmıyor bi başkası yansıtır töhmet altında kalmak istemem

Özelde yapılanlar kayda geçmiyo yani Benim özelde yaptırdıklarım hiç e nabıza yansımadı şimdiye kadar. Ama bilemem tabi kaset test alsın 2-3 tane bari kaset test daha güvenilir erken gebelikten bide ilk idrarla yapacak. İlk değilse bile 5-6 saat tutması lazım idrarını

Özeldeki beta HCG kan testi fiyatı neydi peki
Ben hiç devlette yaptırmadım. Hep özelde yaptırdım. Hepside e nabıza düştü kızlar

Ben hiç devlette yaptırmadım. Hep özelde yaptırdım. Hepside e nabıza düştü kızlar
Doğrudur ben hep aynı hastaneye gidiyorum o yansıtmıyo diğerleri yansıtır dediğim gibi töhmet altında kalmak istemem. İyi ki yansıtmıyo ya e nabızda hep negatif görüp moralim bozulacaktı😬

Doğrudur ben hep aynı hastaneye gidiyorum o yansıtmıyo diğerleri yansıtır dediğim gibi töhmet altında kalmak istemem. İyi ki yansıtmıyo ya e nabızda hep negatif görüp moralim bozulacaktı😬
Bende bilmem kaç testten sadece bir defa gördğm 😊 inşallah sende görürsün canım

E nabıza düşmesinden neden bu kadar korkuyorsunuz? Sonuçta size özel bir yer orası ve orada seçenekler var ben hepsini kapattığım için aile hekimim dahil hiçbir doktor bilgilerimi, işlem geçmişimi göremiyor. Sadece ben göreyim seçeneğini işaretledim yani.

Son düzenleme:
Enabiz ya da Edevlet sifreniz baskasinda olsa bile profilimden sakla diyorsunuz, devlet kayitlarindan silinmiyor ama baskasi enabiza baktiginda da cikmiyor (bunu bilgisayar uzerinden yapabiliyorsunuz, mobilde bu ozelligi goremedim)

Bazi ozel hastane kayitlari cikiyor, bazilari ise cikmiyor, neye gore belirleniyor onu bilmiyorum

X