kizlar bugun adrt gecikmesinin 5.gunu olmadim

zerya123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2023
14
0
30
kizlar basliktada belirtigim gibi 5 gün gecikme yaşıyorum adet olmadım ama hiç ne sancim var ne gogus hasssasiyeti hiç bisey yok test yaptım negativ
lütfen adet gecikmesinden kac gun sonra hamile olduğunuzu yazarmisiniz geç döllenme ola bilirmi diye düşünüyorum çünkü normalde pko var ama çok düzenli olurum en fazla 1 gün gecikmeli olurdum bu ay böyle oldu geçen ay klomen kullandım tam günümde adet oldum bu ay hiç bisey kullanmadım gecikme yaşadım
hamileligini adet gecikmesinden ne kadar sonra ogrenenler yaza bilirlerdi lütfen

kizlar basliktada belirtigim gibi 5 gün gecikme yaşıyorum adet olmadım ama hiç ne sancim var ne gogus hasssasiyeti hiç bisey yok test yaptım negativ
lütfen adet gecikmesinden kac gun sonra hamile olduğunuzu yazarmisiniz geç döllenme ola bilirmi diye düşünüyorum çünkü normalde pko var ama çok düzenli olurum en fazla 1 gün gecikmeli olurdum bu ay böyle oldu geçen ay klomen kullandım tam günümde adet oldum bu ay hiç bisey kullanmadım gecikme yaşadım
hamileligini adet gecikmesinden ne kadar sonra ogrenenler yaza bilirlerdi lütfen
Benimde pko var hep düzensizdir pazartesi gününden beri sancım var ama olamıyorum napicam bilmiyorum sabah test yaptım negatif adet söktürücü de içmek istemiyorum 🥺🥺

Benimde pko var hep düzensizdir pazartesi gününden beri sancım var ama olamıyorum napicam bilmiyorum sabah test yaptım negatif adet söktürücü de içmek istemiyorum 🥺🥺
canim insallah olmazsın bebis vardır
benimki duzenlidir önceleri çok düzensizliği ama son 7 8 aydır gününde oluyorum
bu ay böyle oldu ama bende hiç sanci yok gogus agrisi yok bu tuhafıma gitti
çok affedersin iç çamaşırını hep ıslak hissediyorum akintim var yani

kizlar adet gecikmesinden sonra hamileligini öğrenen olmadığı arabizda lütfen yazarmisiniz

Ben de adet gecikmesinden dort beş gun sonra erken gebelik testinde gordum bazen gec gorunebiliyor.yumurtlamadan 11 gun sonra goren de oluyor ama ben hep gec gordum.

Birwz daha sabret bı kaç gün daha test yap belli olur canım ben sanmıyorum ya hamile olduğumu adet sancısı çekiyorum olmaya zorlanıyor bence

Sonucun ne çıkmıştı canım. Bu ay ben de senin gibiyim. Bugün gecikmemin ilk günü. Benim de regl sancılarım çok baskındır normalde iki gün önceden başlar ilaç içmeye zorlar beni. Bu ay hafif bel ve bacak ağrılarım var. Göğüslerimde de dolgunluk var ama ağrı yok. Sabah test yaptım negatifti :KK43:

Sonucun ne çıkmıştı canım. Bu ay ben de senin gibiyim. Bugün gecikmemin ilk günü. Benim de regl sancılarım çok baskındır normalde iki gün önceden başlar ilaç içmeye zorlar beni. Bu ay hafif bel ve bacak ağrılarım var. Göğüslerimde de dolgunluk var ama ağrı yok. Sabah test yaptım negatifti :KK43:
canim olmuştum ozaman negatif oldu yani
bu ayda oldum 3.gunum ama tekrardan doktora gitmemeye karar verdim bu böyle bekleyerek olacak gibi degil

canim olmuştum ozaman negatif oldu yani
bu ayda oldum 3.gunum ama tekrardan doktora gitmemeye karar verdim bu böyle bekleyerek olacak gibi degil
Anladım canım. Ben de olmuştum o dönem 6 gün gecikmeden sonra. Bu ayı bekliyorum şimdi de daha 10 gün var en az. Bakalım ne olacak. Ben de gitmem doktora tekrardan. Deneye deneye bir yerde olacaktır herhalde nasipte varsa :/

aynen canım inernet üzerinde araştırma yaptım 2 doktor üzerine biri furkan kayabasoglu
diğer mehmet resit asoglu
furkan beye gidenlerin bazıları memnun kalmamış ilgisinden dolayı falan
mehmet beye gidenlerin çoğu memnunlar acaba sen daha duydunuz bu iki doktoru duyduysanız bu iki doktorala ilgili hangisinde daha çok olumlu cevaplar duydun

aynen canım inernet üzerinde araştırma yaptım 2 doktor üzerine biri furkan kayabasoglu
diğer mehmet resit asoglu
furkan beye gidenlerin bazıları memnun kalmamış ilgisinden dolayı falan
mehmet beye gidenlerin çoğu memnunlar acaba sen daha duydunuz bu iki doktoru duyduysanız bu iki doktorala ilgili hangisinde daha çok olumlu cevaplar duydun
Canım ikisini de hiç duymadım. Belki araştırmadığım için denk gelmedi bilemiyorum. Hangi şehirde bu doktorlar? Ben Ankara’da yaşıyorum.

X