KIZLAR BUYRUN DAMATLIK SEÇMEYE.

Hangi damatlık?

• Beyaz

OY: 1 7,7%
  • Buz mavisi

OY: 5 38,5%
  • Saks mavisi

OY: 7 53,8%

• Ankete Katılan
    13
  • Anket Kapalı .

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.621
IMG_20160531_235637.JPG

IMG_20160531_235823.JPG
IMG_20160531_235330.JPG

Hatunlar Sizce hangi damatlık???

Saks mavisi olan güzel ama koyu renk olduğu için kış rengi olarak görüyorum.Açık renk daha güzel olur yazın.Bu nedenle ben beyazı tercih ederdim :KK39:Mutluluklar :KK37:

Saks mavisi olan güzel ama koyu renk olduğu için kış rengi olarak görüyorum.Açık renk daha güzel olur yazın.Bu nedenle ben beyazı tercih ederdim :KK39:Mutluluklar :KK37:

Heh tamda düşüncem bu yönde işte.
Birde deniz kenarı çekimi istedik bunu göz önünde bulundurarak buz mavisi olan tam olacak sanırım.

Kuzucum ben 2.yi yakıştırdım ya, saks mavisi damatlıklara bayılıyorum.
Nişanlım nişanımızda giymemiş olsaydı düğünde kesinlikle saks mavisi alırdık ama malesef.
Ama şöyle bir şey de var, beyaz da çok güzel olmuş enişteye.
Senin içinden buz mavisi geçiyor galiba :KK54:

benim de en güzel gözüme 2. geldi canım, ama siz almamış mıydınız damatlığı ben yanlış mı hatırlıyorum o_O bu arada fiyatlar ne alemde canım, biz düğüne bir ay kala alcaz damatlığı o yüzden hiç bilmiyorum piyasayı

yorumlara yeniden baktım, düğün yaza deniz kenarı çekim de olacakmış o yüzden buz mavisi de olur, lacivert çok yakışmış ama düşününce dediğin daha mantıklı. Hoppa

Kuzucum ben 2.yi wc yakıştırdım ya, saks mavisi damatlıklara bayılıyorum.
Nişanlım nişanımızda giymemiş olsaydı düğünde kesinlikle saks mavisi alırdık ama malesef.
Ama şöyle bir şey de var, beyaz da çok güzel olmuş enişteye.
Senin içinden buz mavisi geçiyor galiba :KK54:

Ama benimkide nişanda saks mavisi giydi kuzum şimdi bidaha aynı takımı giymiş gibi olacak birde yanyana getirdik tonlama farkı var sadece. 2 sene önce ilk giymişti o zaman tek tük giyiliyodu şimdi herkeste saks mavisi var. Geçen bir düğüne gittik damat dahil herkes saks mavisiydi :)
Bende diyorumki saks mavisini kınada giy düğündede açık renklerden birini giy. İkisinide giymiş ol diyorum.

benim de en güzel gözüme 2. geldi canım, ama siz almamış mıydınız damatlığı ben yanlış mı hatırlıyorum o_O bu arada fiyatlar ne alemde canım, biz düğüne bir ay kala alcaz damatlığı o yüzden hiç bilmiyorum piyasayı

yorumlara yeniden baktım, düğün yaza deniz kenarı çekim de olacakmış o yüzden buz mavisi de olur, lacivert çok yakışmış ama düşününce dediğin daha mantıklı. Hoppa

Evet aldık kuzum saks mavisini aldık ama çok erken aldıgımız için aldıgımız magaza gözünüze takılan başka olursa değiştirebilirsiniz dedi nişanlımında gözüne açık renkler takılmış bir bakalım dedi.
Herkes nişandada saks mavisi giydin diyor şimdide.
Bende diyorumki saks mavisini kınada açık renklerden birini düğünde giy. İkiside eğlenceli olacak en azndan 2 takımdanda hevesini alir :))

Piyasa iyi bir takım istiyorsan 1200 den başlıyor canım. Bu italyan kesim giovani diye bir marka 1200 tl idi 900 tl nakit aldık diye hatrlıyorum baya oldu çünkü alalı.

Ama benimkide nişanda saks mavisi giydi kuzum şimdi bidaha aynı takımı giymiş gibi olacak birde yanyana getirdik tonlama farkı var sadece. 2 sene önce ilk giymişti o zaman tek tük giyiliyodu şimdi herkeste saks mavisi var. Geçen bir düğüne gittik damat dahil herkes saks mavisiydi :)
Bende diyorumki saks mavisini kınada giy düğündede açık renklerden birini giy. İkisinide giymiş ol diyorum.

Evet aldık kuzum saks mavisini aldık ama çok erken aldıgımız için aldıgımız magaza gözünüze takılan başka olursa değiştirebilirsiniz dedi nişanlımında gözüne açık renkler takılmış bir bakalım dedi.
Herkes nişandada saks mavisi giydin diyor şimdide.
Bende diyorumki saks mavisini kınada açık renklerden birini düğünde giy. İkiside eğlenceli olacak en azndan 2 takımdanda hevesini alir :))

Piyasa iyi bir takım istiyorsan 1200 den başlıyor canım. Bu italyan kesim giovani diye bir marka 1200 tl idi 900 tl nakit aldık diye hatrlıyorum baya oldu çünkü alalı.

evet bencede laciverti kınada diğer açıklardan birini de benim tercihim buz mavisinden yana, düğünde giyebilir. senin gelinliğini de görelim ama meraktayız :KK200:

ben bugun evlenecek olsam 3.resim dekini alırdım

çok güzel duruyor. allah mutluluk versin güzelim

Çok teşekkür ederim. Benimde kararım buz mavisinden yana bakalım ne olacak.

evet bencede laciverti kınada diğer açıklardan birini de benim tercihim buz mavisinden yana, düğünde giyebilir. senin gelinliğini de görelim ama meraktayız :KK200:

Değil mi? Mantıklı olan o sanırım.
Gelinliğim için bu hafta ilk provaya gidicem canım ilk halinin fotograflarını çeker yollarım :KK68:

Bu arada açık renk takımlar olursa onlarada yelek yaptırıcaz oval yaka 2 düğmeli yelek düşünüyorm.

Yelekli daha agır duruyor sanki sizce??

Aaa bak orasını kaçırmışım tatlım
O zaman kesinlikle saks mavisi giymesin ya resimler farklı çıksın bari :)
Haklısın benim nişanlım da düğünlerde saks mavisi giyiyor ordan biliyorum, damatla pek fark kalmıyor.
Açık renklerden birini alın bence

Bu arada açık renk takımlar olursa onlarada yelek yaptırıcaz oval yaka 2 düğmeli yelek düşünüyorm.

Yelekli daha agır duruyor sanki sizce??

Bizde en başta Altınyıldızdan yelekli baktık
Adam yelekli modellerin eskiden kullanıldığını şimdi genellikle kuşak kullanıldığını söyledi
Bende kuşaklı daha çok beğeniyorum ama sen bilirsin tabiki kuzum

Bizde en başta Altınyıldızdan yelekli baktık
Adam yelekli modellerin eskiden kullanıldığını şimdi genellikle kuşak kullanıldığını söyledi
Bende kuşaklı daha çok beğeniyorum ama sen bilirsin tabiki kuzum

Kuşak olacak zaten canım. Bu takımların yelekleri sadece aksesuar amaçlı iki düğmeli. Deneyip görücez artık bi karar vericez o zaman.

Haatta bu sene komple buz mavisi takımlar çok moda acaba buz mavisinin pantolonunuda mı buz mavisi yaptırsak diyorm ama boğarmı?? Bir hayal et bakalım :))

X