Kızlar çok acil yardım...

SuperAnne34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2016
5
0
43
Yaklaşık 3 yıldır evliyim. evliliğimin başında vajinismusu ben de yaşadım. sonra hamile kaldım hamile kaldıktan sonra eşimin davranışları çok değişti. Beni aldattığından şüphelendim. ve sonunda korkunç gerçekle yüzleştim. Eşim beni aldatıyordu. Çocuğum için bu evliliğe devam etmeyi istiyorum. ama bir yandan eşime olan öfkemi bastıramıyorum. Eşim çok pişman olduğunu söylüyor ama ben yine de emin olamıyorum. Lütfen bana bi akıl verin şu anda evlilik danışmanına gitmeyi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz biri var mı, özellikle İstanbul Avrupa yakası olursa iyi olur. Teşekkürler.

Ama çocuğum babasına çok düşkün, bu benim kafamda soru işareti yaratıyor. Bunun için ilerde beni suçlarsa diye korkuyorum çünkü kocam ayrılmak istemiyor.

Çocuğunun babasına öfkeli olan bi anne ne kadar sağlıklı bi cocuk yetiştirebilir. Emin ol hiç pişman değildir . Aldatmanın sayısı olmaz bence ha bi kere yapmış he yüz kere benim için aynı .

Merhaba neler hissettiğinizi anlamay çalışıyorum. Okuduğum bir kitapta aldatmayı bir ilişki problemi olarak söylüyordu. Bence boşanmak çekip gitmek en kolayı.. İlişkiniz için çabalamalısınız. Size bu konuda beşiktaşta zeynep hanım var onu tavsiye edebelirim PSYCASE danışmanşıkta

Ama çocuğum babasına çok düşkün, bu benim kafamda soru işareti yaratıyor. Bunun için ilerde beni suçlarsa diye korkuyorum çünkü kocam ayrılmak istemiyor.
Sonuçta babasıyla görüşecek . Eşiniz niye ayrılmak istesin ki sonuçta evde bekleyen bi karısı ve düzeni var . Arada bi değişiklik yapar ve sonra düzenine döner . Oh erkekler canı sıkılınca aldatsın sonra pişman olsun.

Yaklaşık 3 yıldır evliyim. evliliğimin başında vajinismusu ben de yaşadım. sonra hamile kaldım hamile kaldıktan sonra eşimin davranışları çok değişti. Beni aldattığından şüphelendim. ve sonunda korkunç gerçekle yüzleştim. Eşim beni aldatıyordu. Çocuğum için bu evliliğe devam etmeyi istiyorum. ama bir yandan eşime olan öfkemi bastıramıyorum. Eşim çok pişman olduğunu söylüyor ama ben yine de emin olamıyorum. Lütfen bana bi akıl verin şu anda evlilik danışmanına gitmeyi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz biri var mı, özellikle İstanbul Avrupa yakası olursa iyi olur. Teşekkürler.
Bir Psikiyatristin Gizli Defteri adlı kitabı okudum.Gerçek psikiyatr.
Orada çözemediği değil YARDIM BİLE ETMEDİĞİ tek konu vardı.Karısını aldatan adama yardım etmedi,gerekçesi de aynen şöyle;
Aldatan insanda sosyal bozukluk vardır ve sosyal bozukluk ASLA ve ASLA TEDAVİ EDİLEMEZ.
Şimdi çocuğu vs öne sürmeyin lütfen,ya sineye çekin ya da boşanmamanıza gerekçe olarak çocuğu öne sürmeyin.

1 kez aldatan erkek yine aldatır. Ya çocuğunuzun arkasına sığınıp devam edeceksiniz ya da boşanacaksınız. Ama ilk seçeneğindeki tercih ederseniz lütfen çocuğunuza ben senin için bunlara katlandım tavrı yapmayın. Unutmayın bu sizin seçiminiz, sizin kararınız.

Evet bir şans vermelisin evliliğinin başında yaşadığın problemin hatası olabilir ben 183 ten tandevu almıştım hem ücretsiz hem faydalı faiş fiyatla vermeden bu hizmeti ücretsiz alabilirsinçift terapisti diye umarım güvenini kazanmayı başarır ve mutlu olursunuz..

Canım danışman kocanın ahlaki değerlerini değiştiremez.sen sindirdikten sonra danışmanada yine gerek yok.boşanmayacağına göre biraz geniş fikirli bayanlardan olduğun belli.yanlış anlama bende hamileyim büyük konuşmam asla hayatta ama ben içimdeki bu şüphe ile yaşamaktansa boşanmayı tercih edenlerden olurdum çoook büyük ihtimalle.inan bana her erkek aldattıktan sonra çok pişmanım der ağlar sızlar.ama bikere yapan bidaha yine yapar çünkü tadını almıştır bikere.neyse ikinci çocuğuda yapacak gibi bir his geldi içime.neyse Allah selamete erdirsin

Nedense bi tek bu aldatılan bayanların çocukları babalara düşkün oluyor...evde köpeğiniz olsa çocuğunuz ona da düşkün olur,lütfen çocuğu bahane ederek,bozulmuş bir psikolojiyle o çocuğu büyütmeyin...ya unutup mutlu anne olarak büyüteceksin o çocuğu,ya da unutamıyorsan boşanıp mutlu bir anne olarak büyüteceksin...

Teşekkürler. Ben en iyisi bir profesyonelden destek alayım. Sosyolog hanım çok teşekkür ederim ben bir zeynep hanımı araştırayım.

Bence hemen ayril nidalari atmak yanlis. Kocani hemen affetme sakin surundur yalvarsin. Uzun zaman soguk olursun yemegini yapmazsin kendinle ve evladinla ilgilenirsin. Bu sirada kendini topla ozguvenini yerine oturt. Kendine guven kocana ne kaybedebecegini hatirlat. Sonra otur herseyi konusun ama herseyi sonra bu konuyu acmamak uzere kapat. Her kavgada beni aldattin diye onune surme. Tetikte ol gozun kapali guvenme Ama hemen yuvani yikmakla ne gecicek eline. Kolay mi kuruluyor yuvalar. Esinin yaptigi korkunc ama malesef mucadele etmek gerekiyor evlatlar icin yuvalar icin

X