Kızlar çok mutsuzum:(

Brmckkkk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
48
18
29
Kızlar yaklaşık 2 yıllık evliyim. Malum borç ödüyoruz çoğu çift gibi.Evlendıgımizde 45 bin borcumuz vardı.Ben çalışmıyorum 2019 başında eşim 5 6 aya borcumuz biter dedı, 8 ay oldu yerimizde sayıyoruz çocuğumuz yok.Bugun okadar ağladımkı okadar üzülüyorum ki. Ikı gün önce eşim borcumuz 40 bin dedi dünde 20 bin dedı. Geçen sene bi kartının son taksitini ödemeyi unuttuğunu o taksite faiz geldıgını söyledi kartı da kapatmış gecen yıl nasıl oluyor anlamadım. O faizi ödemek içinde patronundan borç almış öle söyledi. Akşama kaynanam gittim eve dönerken bana yalan mı söylüyor sun diyorum seni sinir etmek için söledım dıor hep böyle söylüyor ama delı gıbı düşük faizli kredileri araştırıyor bana yalan söylediğini düşünüyorum hep para konusunda bana karışma dıor sen evini temizle yemegını yap sadece dıor. bana akıl verin cok mutsuzum gözlerim balon gibi oldu ağlamaktan bana bişeyını anlatmıyor cımbızla alıyorum lafları ondanda yalan söylüyor, yarın kaynanam da kalacam kendi anneme gıdıorum deyıp çok birikti içimde kavga ettımızde dahi özür dilemez asla kıymet bilmez, kaynanam a anlattım bana hak verdiler, kayınbabam bıle bu yaşında herşeyin hesabını verir kaynanama napacam kızlar yaaaa🤧🤧🤧

X