vicdan azabı, obsesyona cevrılısı, hymenoplastı ve derın yaraları

Ben bu konuyu bayadır takip ediyorum, her şeyi okumaya da çalıştım.
Ama bir türlü elim cevaba gitmedi, gidemedi.. Sadece konu sahibinin Allah yardımcısı olsun, onu ve eşini düzgün bir çocuk yetiştirecek bilince sahip olmasını sağlasın diyorum..

Söylemek istediğim, aklımda o kadar şeyden tek yazmış olduğunuz ' en son olmayınca BOĞAZIMI SIKTI' böyle bir şeydi yani olsun, kızlığınız bozulsun diye boğazının sıkılması kaldı..
Bu konu benim için ilk gecede boğazı sıkılarak ilişkiye girmeye çalışılan arkadaşın konusu olarak kaldı..
Çok çok üzüldüm, hayal ettim... Gerçekten ifade edememekten çekindiğim içinde hiç cevap yazmadım..
Nacizane tavsiyem , yanlış anlamayın , mümkünse bir doktora görünün.. O size daha iyi yardımcı olacaktır.. Rica ediyorum :18::KK43:

Sanki esim ben isteyerek yapmıyorum gibi sandı ama ben titriyordum birturlu birleşme olmuyordu canim çok yaniyor,,elimle itiyordum bna ya lezbiyenmisin yoksa kız mi değilsin neden düzgün durmuyorsun birşeydede sorun çıkarma herşeyin bir sorun diyordu ama yemin ederim elimde değildi düzgün duramiyordum kendimi yatağın bir ucundan diğerine istemsiz atıyordum tabi sonra o lafları beni gaza getirmek için söylediğini söyledi.bende kan Gelmiyecek korkusundan çok artık bu gece bitsin vardi bana sürat asti dger odaya gtti yatti bozuym bırak devamini getrmicem söz diyordu ama duramiyordum çok zordu cok ...eşimle doktora gidince vajinismus teşhisi konunca aslında anladı beni ve sonra zMana bıraktı ben cabamla yendim bunu ...boğazımi SIKIp ellerimi tutmasi ilişki içindi ama olmuyordu tabi o da tecrübesiz belki düzgün yaklasSA OLACAKTİ AMa bide benim geçmişte yaşadığım o kötü şey ozManda tam olmamıştı ama kasiklarim sanki bedendimden ayrilcak sanmıştim.evet canim eminim tedavi olmam şart yoksa asla atlatamayacagim ama doktorla atlatabilirmiyim onuda bilmiyorum sadece umut ediyorum.25yasinda bir insanın yaşama sevincini kaybetmesi nekdr kötü....ne kınami ne düğünumu ne ewimi istedgm gbi yapabildim bu konu yüzünden .tek umudum bebegim hazrlklr güzel gdior ama pat aklma bu konu gelio onun bile mutlulugunu yasayamicam sanirim :KK43:

Bende konuyu takip ediyordum.bak hayata bir kere geliyorsun ve hayatini bu sekilde mi harcamak istiyorsun?tamam kotu bir olay yasarsin insanlik hali uzulursun ama gecer.zaman herseyin ilacidir senin probleminde gecmis.
Artik evlenmissin cocuk sahibi olcaksin geriyi dusunmenin yarari yok o olay bitti sen evlendin atlattin artik.
Dusunmemek zor geliyor belki ama her o olay aklina geldiginde kendini bir ise versen baska birsey dusunsen?isin yoksa calis calismiyorsan bulmaca coz aklini mesgul edecek seyler yap zamana birak.
Aslinda daha agir yorum yapan biriyim ama sana da yazik.bir mesgala bulman ve en onemliso herseyin bittigini anlaman lazim.yasaminin bundan sonraki kisminda insallah eglenirsin.
Herkes hata yapar .bir hata yuzunden omruni harcamaz ama.cunku insanlik hali..

Bende konuyu takip ediyordum.bak hayata bir kere geliyorsun ve hayatini bu sekilde mi harcamak istiyorsun?tamam kotu bir olay yasarsin insanlik hali uzulursun ama gecer.zaman herseyin ilacidir senin probleminde gecmis.
Artik evlenmissin cocuk sahibi olcaksin geriyi dusunmenin yarari yok o olay bitti sen evlendin atlattin artik.
Dusunmemek zor geliyor belki ama her o olay aklina geldiginde kendini bir ise versen baska birsey dusunsen?isin yoksa calis calismiyorsan bulmaca coz aklini mesgul edecek seyler yap zamana birak.
Aslinda daha agir yorum yapan biriyim ama sana da yazik.bir mesgala bulman ve en onemliso herseyin bittigini anlaman lazim.yasaminin bundan sonraki kisminda insallah eglenirsin.

Canım çalışıyordum ama önümüzdeki ay doğum yapıcam suan çalışmıyorum ve daha çok düşünüyorum bu konu aklıma gelince kendi kendime içinden konuşuyorum allaha yalvarıyorum ama ise grmeden bu konu DhA çok üzecek sanirim beni :KK43:( insalik hali ama mantıklı dusunemiyorum bu konuda kendime iki dakika hak versem sonra yok pat gene düşman oluyorum :KK43:( kalp carpintim çok fena bikacgundur tiroid den dolayı mi yoksa skntidanmi bilmiorm doktor kontrolumu öne cekmedimde yarın gidicem bebege bsey olmayacagini bilsem hiç gitmem ölüm benim için kurtuluş diye :KK43: çok kotuyum tiroid hastalığına bile sırf buyuzden yakalandim.

Buarada kırklarelinde yasiyormussun benim okuduğum şehir :KK43:( kendim ord yaşamiyordum okul döneminde yaşadım bende ama çok kötü hatıralarıvar aaslinda güzel hatıralarin kötü olduğu şehir :KK43:( o istasyon etu necos cafe ne çok hatıralarim vardır ,

Kızlar merhaba herkes iyi kötü yorumlar yaptı yapan herkes sağolsun bazıları varki mesajlarıyla beni okadar rahatlattilar yorumlariyla bana destek oldular kimi arkadaşlarda eleştirdi Ama canlari sağolsun sonuçta ben açtim konuyu eleştiriye açık olmam lazımdı kaldirabildigimide sanıyordum hakediyorum diyordum ama öyle degilmis ...kimseyi suçlamiyorum konu acan benim rahatlMK için buna mecbur kAlmıştim konuşacak kimsem yoktu..
Bugin doktor kontrolum vardı Nst ye ilkdefa baglandm 34.haftama giriyrm sancim çıktı makinada ben fazla hssetmiordm aslnda kalp cirpintisi falan vardı bir ikigundur bende normal sandım bebek aşağı inmiş doğum pozisyonunu almis ama suan için bu erken doktor önümüzdeki ongun stres ve yorgunluk kesinlikle yasak dedi smdi doğum yaparsan Kuvezde kalır cigerlerin tam gelişmesi için 35haftayi tamamlaması lazimmis bebegin :KK43:( yani kendi sorunlarimla bebegime bunu yapmaya hakkim yook cook uzuldum ultraosn görüntüsü bile yüz ifadesi Okdr mutsuzki bebegin :KK43:(
Neolursa olsun bebegimi uzmeye hakkım yok ben Bukadar etkileneceğini bilmiordm.arkadaş zina ile eşdeğer cinayet yazmış ama allahkorusun bebegime bsey olursa ben ozaman gercekten cinayet işlemiş kdr acı cekecegim allah kimseyi evladiyla sinamasin.nolur dualarinizi esirgemeyin insallah dayanabilirm ve foruma girip bebegimi uzmem :KK43:( Allaha emanet olun hakkınızı helal edin uzun süre meşgul ettim konumla hepinizi ...dualarinizi esirgemeyin.Rabbim herkesin gönlüne göre versin arada mesajlara bakacağım ama konulardann mümkün oldukça uzak duracagim...mesajlra bakma sebebimde bu sitede Okdr güzel insanlarla tanıştım desteğni gördümki vefa borcu gibi ...tabi alıştım sohbetlerine onlar için grecegim..hoşçakalın..

Kızlar merhaba herkes iyi kötü yorumlar yaptı yapan herkes sağolsun bazıları varki mesajlarıyla beni okadar rahatlattilar yorumlariyla bana destek oldular kimi arkadaşlarda eleştirdi Ama canlari sağolsun sonuçta ben açtim konuyu eleştiriye açık olmam lazımdı kaldirabildigimide sanıyordum hakediyorum diyordum ama öyle degilmis ...kimseyi suçlamiyorum konu acan benim rahatlMK için buna mecbur kAlmıştim konuşacak kimsem yoktu..
Bugin doktor kontrolum vardı Nst ye ilkdefa baglandm 34.haftama giriyrm sancim çıktı makinada ben fazla hssetmiordm aslnda kalp cirpintisi falan vardı bir ikigundur bende normal sandım bebek aşağı inmiş doğum pozisyonunu almis ama suan için bu erken doktor önümüzdeki ongun stres ve yorgunluk kesinlikle yasak dedi smdi doğum yaparsan Kuvezde kalır cigerlerin tam gelişmesi için 35haftayi tamamlaması lazimmis bebegin :KK43:( yani kendi sorunlarimla bebegime bunu yapmaya hakkim yook cook uzuldum ultraosn görüntüsü bile yüz ifadesi Okdr mutsuzki bebegin :KK43:(
Neolursa olsun bebegimi uzmeye hakkım yok ben Bukadar etkileneceğini bilmiordm.arkadaş zina ile eşdeğer cinayet yazmış ama allahkorusun bebegime bsey olursa ben ozaman gercekten cinayet işlemiş kdr acı cekecegim allah kimseyi evladiyla sinamasin.nolur dualarinizi esirgemeyin insallah dayanabilirm ve foruma girip bebegimi uzmem :KK43:( Allaha emanet olun hakkınızı helal edin uzun süre meşgul ettim konumla hepinizi ...dualarinizi esirgemeyin.Rabbim herkesin gönlüne göre versin arada mesajlara bakacağım ama konulardann mümkün oldukça uzak duracagim...mesajlra bakma sebebimde bu sitede Okdr güzel insanlarla tanıştım desteğni gördümki vefa borcu gibi ...tabi alıştım sohbetlerine onlar için grecegim..hoşçakalın..

Allah a emanet ol canım benim bebeğine sağ salim kavuş inşallah..

daha öncede yorum yazmıştım ama son dediklerinizden sonra tekrar yazmak istedim.baştan sona okumadım ilk başlarda takip etmiştim.hiçkimse ikinci kez gelmiyor bu hayata ve hata yapa yapa öğreniyoruz bazı şeyleri ve önemli olan hatamızın farkına varıp tekrarlamamak.siz zaten bunun bedelini ödemişsiniz ve hala daha ödüyorsunuz anladığım kadarıyla bundan sonra geçmişten çok gelecegı dusunmek zorundasınız herşeyden önce bebeğiniz için.bizi yaratan rabbimiz bile o kadar günahlardan sonra tevbeyle affediyrsa nıye kendınıze zulum edeceksınız ki?:KK19:olumlu düşünün inşallah sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz:KK31::emir_bebek:

bır psıkolojı ogrencısı olarak okuyup da dustugum hayretlık, ama konu sahıbıne degıl saskınlıgım yorumlara. herkes hata yapabilir. benzer hatayı ben de yaptım ben de erkek arkadasıma soyleyemedım. basınıza gelmesı cok mu ımkansız seyler sanıyorsunuz bu tıp durumları? teyzesının basına gelmısmıs o beklemısmıs koca kacmıyormusmus.
arkadas, kımın neyı ne kadar bekleyecegı ne sartlarda oldugu ne bılıncte oldugu ne hıslere kapıldıgı ne durumlara dustugu sabıt mıdır kı?
kım oluyorsunuz da bırını yargılamaya kalkıyorsunuz sız? hakım, yargıc, tanrı falan mı sanıyorsunuz kendınızı?
kımseye anlatamayıp gelıp burada ıcını dokmek ısteyen, hatasının farkında olan bırıne bunlar nasıl yaklasımlar boyle? bu ne yobazlık!
ılıskıye gırmek dunyanın sonu degıl, dunya dongusunun zorunlu bır parcası. ama dogru kısıyle ama yanlıs kısıyle.
hangımız kım dogru kım yanlıs ılk anda anlayabıldık? ha, sımdı sız elestırenler tabııkı de tek bakısta dogru ınsanı secıyorsunuzdur sıze lafım yok :)
bızler secemedık. yuzlerını gızleyenler yuzunden, tecrubesızlıgımız, yasımızın kucuklugu, bır suru sebepten dolayı yanılabıldık. yanlıslar yaptık.
kendınızı suclamayın. anlık bır supheyle gırıp facebooktan baktıysanız da baktınız, bunun ıcın burada kendınızı ''kendını bılmez kısılere'' yargılatmayın. kendı sesınızı dınleyın. kıme ne? yaptıgınız yanlısları bılıyorsunuz ve tekrarlamayacaksınız. esınıze bu saatten sonra durust olun. bebegınızı durust yetıstırın. ve her gun bunları dusunmekten vazgecmeye calısın. aklınıza mı geldı, gıdın bır dvd acın, kek yapın, kıtap okuyun aklınızı her geldıgınde dagıtın. bu arada b12 vıtamını barındıran yıyecekler tuketmeye calısın sinir uclarınızı guclendırecektır. kendınıze ıyı bakın, baskalarının dedıklerıne degıl :)

bır psıkolojı ogrencısı olarak okuyup da dustugum hayretlık, ama konu sahıbıne degıl saskınlıgım yorumlara. herkes hata yapabilir. benzer hatayı ben de yaptım ben de erkek arkadasıma soyleyemedım. basınıza gelmesı cok mu ımkansız seyler sanıyorsunuz bu tıp durumları? teyzesının basına gelmısmıs o beklemısmıs koca kacmıyormusmus.
arkadas, kımın neyı ne kadar bekleyecegı ne sartlarda oldugu ne bılıncte oldugu ne hıslere kapıldıgı ne durumlara dustugu sabıt mıdır kı?
kım oluyorsunuz da bırını yargılamaya kalkıyorsunuz sız? hakım, yargıc, tanrı falan mı sanıyorsunuz kendınızı?
kımseye anlatamayıp gelıp burada ıcını dokmek ısteyen, hatasının farkında olan bırıne bunlar nasıl yaklasımlar boyle? bu ne yobazlık!
ılıskıye gırmek dunyanın sonu degıl, dunya dongusunun zorunlu bır parcası. ama dogru kısıyle ama yanlıs kısıyle.
hangımız kım dogru kım yanlıs ılk anda anlayabıldık? ha, sımdı sız elestırenler tabııkı de tek bakısta dogru ınsanı secıyorsunuzdur sıze lafım yok :)
bızler secemedık. yuzlerını gızleyenler yuzunden, tecrubesızlıgımız, yasımızın kucuklugu, bır suru sebepten dolayı yanılabıldık. yanlıslar yaptık.
kendınızı suclamayın. anlık bır supheyle gırıp facebooktan baktıysanız da baktınız, bunun ıcın burada kendınızı ''kendını bılmez kısılere'' yargılatmayın. kendı sesınızı dınleyın. kıme ne? yaptıgınız yanlısları bılıyorsunuz ve tekrarlamayacaksınız. esınıze bu saatten sonra durust olun. bebegınızı durust yetıstırın. ve her gun bunları dusunmekten vazgecmeye calısın. aklınıza mı geldı, gıdın bır dvd acın, kek yapın, kıtap okuyun aklınızı her geldıgınde dagıtın. bu arada b12 vıtamını barındıran yıyecekler tuketmeye calısın sinir uclarınızı guclendırecektır. kendınıze ıyı bakın, baskalarının dedıklerıne degıl :)
Teşekkürler.. insan yaşamadan başına gelmesi imkansiz saniyor Sizinde dediğiniz gibi.

Kimse sinanmadigi günahın masumu olamaz.
Cok seviyorum bu sozu. Her an herseyin basımıza gelebileceği bir dünyada yaşadığımızı hatırlatıyor.
Ha birde mevlana dan "Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur,
Düşmem dersin düşersin,
Şaşmam dersin şaşarsın,
En garibi de budur ya,
Öldüm der durur, yine de yaşarsın..." Eleştirenler varsa takma. Psikologa danis. Gecmisini yük etme. Sana verilen emanete hıyanet etme. Allah sonsuz merhamet sahibi iken bizler kim oluyoruz da onun verdigi cana eziyet edip affetmiyoruz ?
Gönlünü ferah tut. Kimse mükemmel degil. Buna benzer cok guzel birsey yasadım. Emin ol esın de sana göründüğü gibi mükemmel degil. Allah denkleri buluşturur. Rahat ol mutlu ol

Kimse sinanmadigi günahın masumu olamaz.
Cok seviyorum bu sozu. Her an herseyin basımıza gelebileceği bir dünyada yaşadığımızı hatırlatıyor.
Ha birde mevlana dan "Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur,
Düşmem dersin düşersin,
Şaşmam dersin şaşarsın,
En garibi de budur ya,
Öldüm der durur, yine de yaşarsın..." Eleştirenler varsa takma. Psikologa danis. Gecmisini yük etme. Sana verilen emanete hıyanet etme. Allah sonsuz merhamet sahibi iken bizler kim oluyoruz da onun verdigi cana eziyet edip affetmiyoruz ?
Gönlünü ferah tut. Kimse mükemmel degil. Buna benzer cok guzel birsey yasadım. Emin ol esın de sana göründüğü gibi mükemmel degil. Allah denkleri buluşturur. Rahat ol mutlu ol

Allahrazaolsun insallah dedigin gibidir Allah denkleri bulusturmustur.eşime evlenmeden sormuştum hicbir anne evladinin gunahina girmedim ddi belki birlikte olmuştur ama surtunme vs gbi kimsenin kizligini bozmadığıni belirtmisti bunu birkere sarhoşken telefonda söylemişti...ama bir sevgilisinden kız ona evleneceği zamana göre bakire oldugnu ve başkasıyla nişanlı oldgnu saklamış düğününe az zaman kala başımdan böyle birşey geçti evlen beni kadir demiş ama esim kabul etmemiş bunu sevgiliyken anlatmıştı bana belki onun ahinimi aldı acaba :KK43:bilemiyorum ama benden daha düzgün biriyle evlensin isterdim ama kısmet demekmi

gerdek gecesinde eşinin boğazını sıkarak ilişkiye zorlayan bir adam için değmezmiş bence bukadar zahmet..keşke zamanında diyebilseydiniz

6,5aylık hamıleyım bır oglum olacak. kızım olmasını ıstemedım ıcten ıce kendımı namuslu hıssetmedıgım ıcın ben neyımkı ne yetıstırececgım dıye ?
Bu ne demek hanımefendi erkekleri namussuz yetiştirince oluyor da kızları mı olmuyor? Bundan sonrasını okumadım inşallah NAMUSLU bir erkek yetiştirmek zorunda olduğunuzun bilincine bi an evvel varırsınız

Bu ne demek hanımefendi erkekleri namussuz yetiştirince oluyor da kızları mı olmuyor? Bundan sonrasını okumadım inşallah NAMUSLU bir erkek yetiştirmek zorunda olduğunuzun bilincine bi an evvel varırsınız

Konudaki erkekler şahane çünkü. Biri tecavüze yelteniyor, diğeri boğaz sıkıyor

Suçlu kim? Konu sahibesi.

Kadınlar şu iğre heriflere karşı suçlu falan hissetmesin asla.

X