Saç Kesim Şekilleri Kızlar dalgalı saçlarınızı evdeyken nasıl (topuz,örgü vs) kullanıyorsunuz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Pinky9

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
560
149
Benim saçlarım uzun ve dalgalı,şekle girmeyen cinsten . Gür olduğu için tepede toplayamıyorum baş ağrısı yapıyor en fazla 1 saat sonra. Açık bırakmayı sevmiorum yemek yerken vs rahatsız ediyor.

Dışarı çıkarken falan uğraşınca çok güzel oluyor ama evde oturduğum vakit resimdeki gibi kıskaçlı tokalarla topluorum sadece ama kendimi çok bakımsız hissediyorum böyle deo_O

Linkteki gibi yapıyorum saçlarımı yıllardır (başına http:// koyun, bide noktaları birleştirin link vermke yasak sanırım) : nonim. blogspot. com.tr/2011/05/kvrck-saclar-icin-topuz-onerisi.html

Siz tüm gün evdeyken napıyosunuz uzun saçlarınıza nasıl şekil veriyorsunuz:)

Eklentiler

• 0000526_kiskacli-tasli-siyah-toka-tb0022.jpeg
    0000526_kiskacli-tasli-siyah-toka-tb0022.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 269
Benim saçlarım uzun ve dalgalı,şekle girmeyen cinsten . Gür olduğu için tepede toplayamıyorum baş ağrısı yapıyor en fazla 1 saat sonra. Açık bırakmayı sevmiorum yemek yerken vs rahatsız ediyor.

Dışarı çıkarken falan uğraşınca çok güzel oluyor ama evde oturduğum vakit resimdeki gibi kıskaçlı tokalarla topluorum sadece ama kendimi çok bakımsız hissediyorum böyle deo_O

Linkteki gibi yapıyorum saçlarımı yıllardır (başına http:// koyun, bide noktaları birleştirin link vermke yasak sanırım) : nonim. blogspot. com.tr/2011/05/kvrck-saclar-icin-topuz-onerisi.html

Siz tüm gün evdeyken napıyosunuz uzun saçlarınıza nasıl şekil veriyorsunuz:)

Link konusunda bu kadar uğraşılacağına linkteki fotoğrafı koysaydınız buraya..
Bu arada bende evde toplu kullanıyorum.Ya örgü yapıyorum yada kıskaçlı tokalarla .Dağınık olmadığı sürece bakımsız bir görüntü oluşmaz ki

Son düzenleme:
Tepeden darmadağınık topluyorum valla.
Artık alıştı benim kafa heralde hiç ağrımıyor. :KK70:

Hep böyle..
tepede-da%C4%9F%C4%B1n%C4%B1k-topuz.jpg

Benimde saclar dalgali ve kabarik. Ama duştan sonra guzelce kurutup hafif fön ceker gibi tepelerini duzlesmesini sagliyorum sonra yandan sıkıca örüyorum ve ustune maşayla pres yapiyorum.
Sabah örgüyu acinca tepeden bagliyorum veya açiyorum dogal hafif dalgali oluyo uçlari

X