Kızlar dolabımı güve bastı.ne yapacağım şimdi? imdaaat!

naftalin ve sabun işe yarıyor
ama yerleştiyse nasıl olur bilmiyorum açıkçası
mutfağı ilaçlasan yada hepsinin tek tek bulup hallediceksin kafamçokkarıştı

sabun koyabilirsin çamaşırlarının en altına ben dolabıma deil ama kaldırdıgımı kıyafetlere hep sabun koyarım. banada annem söylemişti gerçekten işe yarıyor.

Bu bölüm dertler bölümü olduğu için içerik nedeniyle konunuz " öneriler" bölümüne taşınmıştır bilginize

mutfak perisi o bugday güvesi ondan kurtulmak kolay bu yaz doktora tezimi yazarken benimde başıma geldi

ben % 100 yün olan kıyafet yorgan vs. lere direk naftalin tablet atarım , palto ceketlerinde cebine
güveyi gazete kağıdı, sabun beyaz renkli farketmez kalıp sabun ve lavanta önleiyor ben 4 nüde kullanıyor meslea hurçlara kaldırıken kazakları hurcun en altına yanalrına gazete kagıdı ile sabun koyuyorum

kekiğin diğer adı güveotudur,naftalin koyulan torbalara kekik doldurup deneyebilirsin :) sevgiler

Çok teşekkür ediyorum bütün önerilerinizi deneyeceğim aylardır kurtulamadım bu hayvandan.

Bir yıldan beri benim mutfağımda da güve istilası var Birsuru bakliyat çöpe gitti.Dolapları boşalttım defalalarca,ilacladim.Makarnalarını bile buzdolabında saklıyorum ama hala ortada uçan kelebekler var .Dün balkonda duran kabuklu cevizlerin guvelendigini gördüm Artik ne yapacağımı bilmiyorum.Siz kurtulabildiniz mi bu hayvandan?

benimde başımda var bu böcükler :KK43: geçen yıl mutfağımı basmıştı günlerce temizlikten sonra kurtulabilmiştim . ama bu aralar yine o kelebekleri görüyorum yatak odasında holde mutfakta heryerdeler ne çeşit güve olduğunu anlayamadım ne yapıcam yaa üff

X