Kızlar Dr bana estrofem yazdı ama kan sulandırıcı vermedi bu şekilde kullanan var mı

Pozitiff

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2023
24
5
33
Kızlar ya ben anlamadım estrofem kullananlar kan sulandırıcı da kullanıyor ama Dr yazmamış bana böyle kullananlar var mı acaba

Kızlar ya ben anlamadım estrofem kullananlar kan sulandırıcı da kullanıyor ama Dr yazmamış bana böyle kullananlar var mı acaba
Surecin basinda verilmiyor zaten sonradan veriliyor su an sadece estrofem basladiysa vermemis olabilir. Belkide hic vermez belkide sizde gerek yoktur kan sulandiriciya

Bende aynı şekilde kullanmıştım transfer sonrasında kan sulandırıcı başlandı

5 gündür estrofem kullanıyorum bugün bacaklarım uyuşuyor ilaçla ilgili mi acaba

Estrofem kanı pıhtılaştırıyor o yüzden corasprin veriyorlar genelde yanına, leke olunca kimi doktor kesiyor kimisi devam ettiriyor, kanama olmadığı sürece kullan dedi benim doktorum

Estrofemi 21 aralıktan beri kullanıyorum günde 3kez 2 ocaktan itibaren progestan 200mg fitil 3kez ve prolutex 25mg günde 2kez göbekten kullanıyorum 9 ocakta transferim oldu hayırlısıyla 19unda kan vericem bana da kan sulandırıcı filan vermediler bünye ile alakalı olabilir bence yine de takip eden doktorunuza danışın isterseniz

Estrofemi 21 aralıktan beri kullanıyorum günde 3kez 2 ocaktan itibaren progestan 200mg fitil 3kez ve prolutex 25mg günde 2kez göbekten kullanıyorum 9 ocakta transferim oldu hayırlısıyla 19unda kan vericem bana da kan sulandırıcı filan vermediler bünye ile alakalı olabilir bence yine de takip eden doktorunuza danışın isterseniz
Bugün kontrol var kan verdim bekliyorum inşallah transfer günü belli olur bugün

X