Doğuma Hazırlık Kızlar Erken mi doğum yapıcam lütfen yardım!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Doktora gitmeyecegim demedim, kastım şuydu, sancılarım yalancı sancılar bu cok belli benım yasadıgımı yasayanlardan deneyim aktarımı istemiştim.

bu arada 2 eylül günü doğum yaptım .
ama sancı ile ilgisi yok. Bebegimin kordonu sıkışmış iç güdü ile gittmde ogrendım şans eseri. Suan küvezde ... cok buyuk agrı ve acı içindeym
Canım m geçmiş olsun saglicakla büyüt bebeğini insAllah sanırsam ekim annelerinde vardın

Durumu cok iyi haftasını doldurması için tedbir amaclı tutuyorlar

ama ben iyi degılm basıma gelmedik kalmadı.
suan idrar yapamıyorum cozum bulamıyoruz 2 dir sonda ile cektırıyorum delırcem
Neden yapamıyorsunız peki dr lar ne dıyo bu duruma ? doğum yapalı bi kaç gün olmuş . hala hastanede mi kalıyosunuz peki . merakımdan soruyorum kusura bakmayın. Bebeğinizde hayırlı olsun 😊

Neden yapamıyorsunız peki dr lar ne dıyo bu duruma ? doğum yapalı bi kaç gün olmuş . hala hastanede mi kalıyosunuz peki . merakımdan soruyorum kusura bakmayın. Bebeğinizde hayırlı olsun 😊
Taburcu olalı 4 gun oldu. Evdeyim. Neden oldugunu bulamıyoruz enfeksiyon yok dun aksamdan beri birikiyor karnım sisiyor acı hissi

sonda ile cektırdık 2 kez. Ama bu cozum degıl yarın mesaneme bakacaklar ultrason ile

Taburcu olalı 4 gun oldu. Evdeyim. Neden oldugunu bulamıyoruz enfeksiyon yok dun aksamdan beri birikiyor karnım sisiyor acı hissi

sonda ile cektırdık 2 kez. Ama bu cozum degıl yarın mesaneme bakacaklar ultrason ile
İlk defa duyuyorum canım Rabbim yardımcın olsun inşallah hem evladına kavuşur hemde problemlerine çözüm bulursun bir an önce 😊

Doktora gitmeyecegim demedim, kastım şuydu, sancılarım yalancı sancılar bu cok belli benım yasadıgımı yasayanlardan deneyim aktarımı istemiştim.

bu arada 2 eylül günü doğum yaptım .
ama sancı ile ilgisi yok. Bebegimin kordonu sıkışmış iç güdü ile gittmde ogrendım şans eseri. Suan küvezde ... cok buyuk agrı ve acı içindeym
Öncelikle geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah benim de kordon boynunda ama doktor gevşek dedi. Sizin bebeğin hareketleri var mıydı iç güdü ile gittim dediniz ya? Ben hareketleri takip ediyorum

Durumu cok iyi haftasını doldurması için tedbir amaclı tutuyorlar

ama ben iyi degılm basıma gelmedik kalmadı.
suan idrar yapamıyorum cozum bulamıyoruz 2 dir sonda ile cektırıyorum delırcem
Bebeğiniz için çok sevindim maşallah 🧿 idrar neden peki büyük tuvalet duydum ama idrar duymadım çok geçmiş olsun

X