Kızlar ertesi gün hapı ve adete etkisi hakkında

Dnzblg

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2021
114
10
24
Kızlar yaklasık ıkı ay once adetimin son günü ılıskıye gırdım ertesi gün hapı kullandım ılıskıden bir ay sonra regl oldum fakat agrı kesici kullandım ve adetım azalarak kesildi cok kısa sürdü gebelik testleri de yaptım iki tane bir hafta ara ıle farklı marka. Dün ve gecen hafta pazartesi (ilişkinin 50.-ve 58. Gunu ) karından ultrason da cektırdım 7 .hafta ve 8. Haftaya denk geldi . Şimdi asıl sorum su bugun gene adet oldum ama kanım azar azar geliyor eskiden ilk gün cok yogun olurdum. Acaba ertesi gün hapından mı kaynaklı adet kanını azaltır mı ? Yerleşme kanaması oldugunu suan dusunmuyorum cunku lekelenme seklınde degıl ve kırmızı ve aşırı ağrılı saatlerce gecmedı agrısı renkte bilginiz varsa yardımcı olabılır mısınız?

Son düzenleme:
Kızlar yaklasık ıkı ay once adetimin son günü ılıskıye gırdım ertesi gün hapı kullandım ılıskıden bir ay sonra regl oldum fakat agrı kesici kullandım ve adetım azalarak kesildi cok kısa sürdü gebelik testleri de yaptım iki tane bir hafta ara ıle farklı marka. Dün ve gecen hafta pazartesi (ilişkinin 50.-ve 58. Gunu ) karından ultrason da cektırdım 7 .hafta ve 8. Haftaya denk geldi . Şimdi asıl sorum su bugun gene adet oldum ama kanım azar azar geliyor eskiden ilk gün cok yogun olurdum. Acaba ertesi gün hapından mı kaynaklı adet kanını azaltır mı ? Yerleşme kanaması oldugunu suan dusunmuyorum cunku lekelenme seklınde degıl ve kırmızı renkte bilginiz varsa yardımcı olabılır mısınız?
Ertesi gün hapı + ağrı kesici derken fazla oynamışsınız hormonlarınızla

Kızlar yaklasık ıkı ay once adetimin son günü ılıskıye gırdım ertesi gün hapı kullandım ılıskıden bir ay sonra regl oldum fakat agrı kesici kullandım ve adetım azalarak kesildi cok kısa sürdü gebelik testleri de yaptım iki tane bir hafta ara ıle farklı marka. Dün ve gecen hafta pazartesi (ilişkinin 50.-ve 58. Gunu ) karından ultrason da cektırdım 7 .hafta ve 8. Haftaya denk geldi . Şimdi asıl sorum su bugun gene adet oldum ama kanım azar azar geliyor eskiden ilk gün cok yogun olurdum. Acaba ertesi gün hapından mı kaynaklı adet kanını azaltır mı ? Yerleşme kanaması oldugunu suan dusunmuyorum cunku lekelenme seklınde degıl ve kırmızı ve aşırı ağrılı saatlerce gecmedı agrısı renkte bilginiz varsa yardımcı olabılır mısınız?
Tabikide hamile degilsindir. Bende ertesi gunu hapi kullandim reglm 5 gun gecikti olmayi bekliyorum insallah bende hamile degilimdir

Tabikide hamile degilsindir. Bende ertesi gunu hapi kullandim reglm 5 gun gecikti olmayi bekliyorum insallah bende hamile degilimdir
Insallah canım ben suan haptan sonra ıkıncı adet ıkısıde gec oldu bırı 9 gun bırı ıkı uc gun ama suan ki kırmızı basladı fakat az geliyor rengı felan acık bıra canlı kırmızı ıle basladı ama bıde asırı agrım var anlamıyorum suan yerlsme ıcın bı kac kez oluyor dıyen var

Insallah canım ben suan haptan sonra ıkıncı adet ıkısıde gec oldu bırı 9 gun bırı ıkı uc gun ama suan ki kırmızı basladı fakat az geliyor rengı felan acık bıra canlı kırmızı ıle basladı ama bıde asırı agrım var anlamıyorum suan yerlsme ıcın bı kac kez oluyor dıyen var
Ertesi gün hapı ağrılı geçmesine sebep olabiliyormuş merak etme bisey olmaz

Diğer açtığın basligada yazdım burdan da başka birşey yazayım. Ertesi gün hapı tüm hormon dengeni bozmuş belli üstüne ağrı kesici almışsın. Göğüslerinin sistigini hissedebilirsin sakina endiselenme ertesi gün hapının yan etkilerinden biri en fazla 2 ay yada 3 ay sürebilir adet duzensizligi sonra emin ol yoluna girecektir

Be de o hapı kullandığımda kanamam daha yoğun ve ağrılı oldu. Hormonları etkiliyor herkeste farklı etki yaratabilir.

X