Çatlaklar Kızlar Galenic'in Çatlak Kremini Kullanan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

nefti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
5
0
etkisini gören varsa yazsın lütfen.ya da sizce babe ya da vichy daha mı iyidir?veya hiç uğraşmamak da seçenek olabilir tabi:1ninca:

ya bende aynı şeyi merak ediyorum bugün gittiğim bir eczane onerdi ama içerigini okuduıgumda sadece hamilelik doneminde olusmalarını engelleyici diyor...ben geçirici bişeyler arastırıyorum onleyici diil zaten daha ne onleyecek heryerin çatlak olmuş...nolur bilen kullanan varsa cevap yazsın...senağlama

yok canım onun iki çeşiti var biri hamileler için biri diğerleri için.

ya ben ya onu ya da Dr. Muradınkini dusunuyorum ama bu marka daha uygun fiyat olarak denesek mi ki?

sen napcaksın nefti?

ben önceden bikaç kutu galenic almış kullanamamıştım:pmalum 3 ay 6 ay falan diyorlar
şimdi kalan kutulardan sürüyorum.bi düzelme olacağını da sanmıyorum ama öylesine sürüyorum işte.
sürüldüğü anda görünümü hafifletiyor ama uzun vadede bi işe yarayacak mı bilmiyorum.

ben ilk defa duydummm.dr muratın kremi nedir?bende de bi krem var da işe yaramazsa die şimdiden alternatifleri bakıorumm

benim eczacı tanıdığım vardı,eczanesinde satıyordu ve baya alanı vardı...çok methini duydum ben

canım bi araştırıpp bilgi edenir misin eğer geçiriosa onu da alrım valla:)

ben ilk defa duydummm.dr muratın kremi nedir?bende de bi krem var da işe yaramazsa die şimdiden alternatifleri bakıorumm

ya şu ebru şallının ürünlerini kullandıgı adam amerikda en iyi dermotolog secildi ürünleri sadece eczanede satılıyo...Dr Murad diye ararsanız nette bir sürü bisey cıkıyor turkce sitesi de var

.:: Murad - Güzelliğin Sağlıkla Buluştuğu Nokta ::.

acıkcası ben selulit ve catlak kremini bilmiyorum ama goz altı kreminden gece gunduz kremine kadar herşeyim bu adamın ürünü onların hepsinden memnunum :nazar: ama malum iste catlak zor bir durum hic bir sey ise yaramıyor diyorlar :KK43: ben bir kac eczanaeye gidip sordum işte biri gene Dr. Murad'ınkini onerdi diğeri de Gieaeracmı ne onu onerdi...

daha gezincem eczaneleri...biri de mustella onerdi ancak onu genelde hamileler kulalnıyormus benimkiler beyaz ve ileri catlak ergenlik doneminden kalma :gitme:

kızlar herhangi bir krem kullanıpta ileri catlakta etkisini goren varmı ya tamamen gecmesini gectim de bari biraz gorunu mu azalsa...bi forumda biri bi asit yazmısta benim cildim hassas valla hiç goze alamam ben asit falan...

canım ben o asit işini dermatoloğa sordum manyak mısın sen dedi bana uğraşma sakın öle şeylerlee vücudunda yara açarsın dedii

bende acıkcası okuyunca bile korktum ...işte birde catlak içinde olsa sadece eczanelerde satılan ürünler daha dogru gibi ama işte umut baglayıp para dokup hic bir işe yaramaması da cok kotu:KK43: o yuzden bilsek bi...ya da ben alacam bitane deneyecem bilmiyorum bakalım...

tabi ederimdeeeee canım ben başlayıp da sonuc alana kadar ...tabi inşallah alırım göreceğiz...

zAMAN zaman yazarsın canım incelme var mı yok mu fln diee??bende bugünn başlıorum kendime bakmaya şu göbek gitcekkkkkkk göğüsler büyüycek zemuszemuskaydirigubbakcemile3ee bi de çatlakları geçirirsemm tam olcakk.:gitme:sen nasıl diyet yapıosun ben norm al yemek istiorum sadece göbek varda bi de simit bel birazz.özelden profile ya da ziyaretçi msjı kısmına yazardan sevinirim canım:lepi:

etkisini gören varsa yazsın lütfen.ya da sizce babe ya da vichy daha mı iyidir?veya hiç uğraşmamak da seçenek olabilir tabi:1ninca:

slm cnm. yaklaşı 2 yıl önce galenic kullandım.3 kutu almıştım.bitene kadar inatla kullandım ama hiçbir faydası olmadı.şimdi babe çatlak tedavi kreminin çok faydasından bahsediliyor. onu denicem.

slm cnm. yaklaşı 2 yıl önce galenic kullandım.3 kutu almıştım.bitene kadar inatla kullandım ama hiçbir faydası olmadı.şimdi babe çatlak tedavi kreminin çok faydasından bahsediliyor. onu denicem.

hımm.. ama 3 kutu az değil mi ne kadar zaman sürdünüz?malum 3 -6 ay arası kullanın diyorlar

2 aydan biraz fazla gitmişti krem her sabah ve akşam masaj aleti ile uyguladım ama bitene kadar gram ilerleme olmadı...

bu babe işe yarar mı ki??? of ya cidden cok sıkıcı ben artık geçmeyeceğine inanıyorum benim çok fazla nerdeyse bileklerime kadar inecek :KK43: yag karısımı falan da kullandım hic etki yok yani zaten 1 haftadan sonra surmesi bile zor gelio o kadar iş güç içinde bi de işe yaramdıgını gorunce yani...babe'i deneyi pmemnun kalan var mı? ozellikle ileri ve beyaz catlaklarda

kızlarrr banyodan çıkarken mutlakaa bebe yağı sürünn ve soğuk suyla vucüdu yıkayıp çıkın tkrardan.bakın farkı görceksinizz .hem cilt yumuşacık oluyo hemde çatlak bölgeler bol bol nemli kalıoo.

X