kızlar gebeliğe pes edn değil heves edenleri bekliyorum

baht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
547
1
canım arkadaşlarım bi çoğumuz tek çizgi senduromuyla psikolojisi bozulanlardanız ama ben gebe kalmayı kafaya takmış azimli arkadaşlar görmek istiyorum burda hem savaş verip hem eğlenmeyi istiyorum sizinle beraber gebe kalmayı çok denemiş tek çizgiyi negatifi gördükleri halde vaz gçmeyen kişilikler buraya hadi azcık konuş çok gül çok çok eğlen gııııııııııııııdelikafadulden:sm_cool:turkbayragi:enbuyukkk::lepi::lepi:

kafam karisti bi ordan bi buraya karar ver kiz nerde kalacaginakaydirigubbakcemile3 ben buraya malesef katilamiyacam 3 aylik tedaviye basladim canim yani perhiz var perhiz:icecream:

slm canım hepimiz aynı durumdayız bıkmadan yorulmadan test yapmaya devammmmmkaydirigubbakcemile5

canlar allah bize sağlık versin bebişler kaçamaz kızzzzzzzzzkim azimli kadının elinden bişeyi alabilmiş yakarım gııııııı GEBELıK SAVAŞINDA BENDE VARIM SAVAŞIN EN ÖNÜNDE YER ALIR SONRA ATAĞA KALKARIM kendi kendimizin doktoru psikoloğu olucaz kendimizi motive edip sonra gece maçına çıkıcaz haydi aslanlar savaş allah allah allahturkbayragi

hayırlı olsun topigin canım marım bu topiktende bol bol hamiş cıkar belkim bende yazarım:)

hayırlı olsun topigin canım marım bu topiktende bol bol hamiş cıkar belkim bende yazarım:)

işallahhhhhhhhhhhhhhhh can işallahhhhhhhhh ama bu topikte eğlenip moral bulmayı istiyorum herkezin buraya girip anlatıp stres atmasını istiyom biz kendi kendimizin psikoloğu olucaz bitanem iyi dileklerin için teşekkürler bitanemhihoyyythihoyyythihoyyyt

morelini yüksek tutki sağlığında vücudunda sağlıklı olsun sen iyi düşünki bütün iyilikler hayırlar güzel olaylar seni bulsun konfiçyus sözü desem yalannnnnnnnnnnnnnnnn baht sözükaydirigubbakcemile2

X