KIZLAR GEBELİK TESTİ 2 SAAT SONRA SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE OLAN VAR MI BAKAR MISINIZ TESTİME🥰🙏

Bircanlk

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
129
20
25
Merhaba bayanlar, reglime 5 gün var ama belirtiler var bende test yapmak istedim erken gebelik testim 1.5/2 saat sonra böyle oldu sizce erken olduğu için mi yani böyle geç çıkıp gebe olduğunu öğrenen oldu mu🥰💖

Eklentiler

• IMG_20240401_180316_349.webp
    78 KB · Görüntüleme: 334
Böyle kızlar ben bakınca pembe çekince belli olmadı galiba pek

Eklentiler

• 20240401_152640.jpg
    20240401_152640.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 270
  • Screenshot_20240401_180811_Gallery.jpg
    Screenshot_20240401_180811_Gallery.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 263
5-10 dk sonradan çıkan sonuclar doğru kabul edilemez. isterseniz kan verin ama bence regl gecikmesini bekleyin.

Eger dollenmeyi biliyorsaniz 10 gun gectiyse uzerinden kaset testte cikiyor bence bir ucuz test alip tekrarlayin

Merhaba bayanlar, reglime 5 gün var ama belirtiler var bende test yapmak istedim erken gebelik testim 1.5/2 saat sonra böyle oldu sizce erken olduğu için mi yani böyle geç çıkıp gebe olduğunu öğrenen oldu mu🥰💖
Normalde 10 dakikadan sonraki sonuçları dikkate almayın diyorlar ama şöyle bir şey de olmuş olabilir testi ilk yaptığında çizgi çok silik oluyor durdukça koyulaşıyor o yüzden ilk çıkan çok silik çizgiyi görememişsindir belki canım.

Normalde 10 dakikadan sonraki sonuçları dikkate almayın diyorlar ama şöyle bir şey de olmuş olabilir testi ilk yaptığında çizgi çok silik oluyor durdukça koyulaşıyor o yüzden ilk çıkan çok silik çizgiyi görememişsindir belki canım.
Evet aşkım olabilir rengi pembe

Seni ümitlendirmek istemem asla benimde böyle olmuştu erken olduğu için böyle beliriyomuş inşallah hamilesindir canım benim
Ay hadi inşallah canım benim kan vermeye gideceğim reglime 2 gün var ama dayanamayacağım test de alırım tekrar sonucum da yarın çıkar

Merhaba canım en son dediğim gibi 0.1 çıkmıştı dün kan verdim <0.6 acaba yükselme durumu olur mu ya regl olmam lazım bugün yarın bakalım
Attığın idrar testine göre bu değer negatif maalesef canım 🥺 idrar testi yanlıştı sanırım yoksa şimdiye yüksek bir değer çıkardı

X