Gebeliğe Hazırlık Kızlar gebelik testime bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah ilk idrarla yaptım. (Yarım saat kadar önce). İkinci çizgiyi çoookkk silikte olsa görüyorum ben resimlerde pek gözükmedi ama Sizde bi bakar mısınız? Gebelik olabilir mi? Yoksa kuruma çizgisi dedikleri bu mu? Ben daha önce hiçbir testimde görmedim. Bu arada adete 2 gün var. Şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻
Naptın canım, son durumun nedir?

Kızlar benimde normalde bugün regl günüm ama adetim gelmedi ara ara kasik batmalari oluyor. Elimde gebelik testi var ama şimdi yapsam sonucu doğru çıkarır mı acaba

Ya benim adetime 10 gün var test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı sizce hamilemiyim
Öncelikle hayırlı olsun inşallah Rabbım sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bir sorum olucaktı benimde adetime 8 gün var çok afedersiniz ilişki esnasında aniden alt karnıma kasığıma yani rahmin tam üstüne kasılmalar girdi ve ilişkiye devam edemedim yaklaşık 15-20 dk kadar sürdü idrarımı bile edemedim sancıdan o derece yani sizce gebelik söz konusu olabilir mi? Sizin belirtileriniz nelerdi? Test yapmak istiyorum fakat tek çizgi görmekten korkuyorum. Şimdiden teşekkür ederim ❤️🥰

Kızlar hamile miyim ?

Eklentiler

• EDAA6DEE-A596-4D59-802D-BC0DCE327D1D.png
    EDAA6DEE-A596-4D59-802D-BC0DCE327D1D.png
    528,6 KB · Görüntüleme: 117
  • D8FCEA73-AFF7-4DC1-B6AB-AB00FEB9D837.png
    D8FCEA73-AFF7-4DC1-B6AB-AB00FEB9D837.png
    477,1 KB · Görüntüleme: 118
X