Kızlar gebelik testime bakarmısınız acillllllllllllk 🥺🥺🥺

Predictor early erken gebelik markası. İlk hamileliğimde de bunu kullanmıştım ama o zaman adet günümde yapmıştım öncesinde yapmamıştım
Cnm ben sana yorum yapmamıştım yani görmedim senin testimi ama o bahsettiğin test de güvenilir değil sen de güvenme en garanti her zaman kan testi

Yaa bilmiyordum güvenilir olmadığını o zaman adet günümü bekleyeyim ya nasip inşallah güzel sonuçlanır

Senin adetine kaç gün vardı canım senin markan neydi ben kendi testime dedim güvenilir değil diye
Adetime 4 gün var belki 1 gün ileri gidebilir bazen öyle oluyor o yüzden 4/5 gün var adetime diyeyim
Predictor early erken gebelik testi markasının adı

M merlady senin ki comfort mu acaba? 2 gün öncede testi yaptım bugünkünden daha silikti çok dikkatli bakmak lazımdı foto çekince belli bile olmuyordu 2 gün sonra bu testle yaptım hafif silik pembemsi çıktı paylaştığım. Bide bende inanılmaz bel sırt ağrım var ve affedersin kremsi akıntım var bilemiyorum ya nasip

Canım benim ki prodoctor comfort değil bakalım kan verdim bende şuan böyle bak

Eklentiler

• B478015F-D62E-48F4-843C-D9C77DA154CB.jpeg
    154,7 KB · Görüntüleme: 133
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…