Kızlar gebelik testime bakarmısınız acillllllllllllk 🥺🥺🥺

Sen kaç kere beta baktırdın kuzum
Sağlık ocağında baktırdım Pazartesi günü 67 salı baktırdım başka bir hastaneden 115 çıktı 2 gün sonra perşembe baktırdım 301 çıktı dahada baktırmadım haftaiçi nasipse doktora gideceğim.

Kızlar adetime 4-5 gün var erken gebelik testim böyle çıktı sizce gebelik var mı
Merhabalar, şu anki durumunuz nedir. Benim adetim yarın, bugün test yaptım sizin testinizden biraz daha silik sonuç nedir merak ediyorum tekrar ne zaman yapmalıyım testi? Ve belirti olarak sadece 4,5 gündür kasiklarimda batma var bacaklarıma vuruyor eğilirken kalkarken kasiklarim batıyor karnım sis her an adet olacakmışım gibi yardım eder misiniz lütfen. Bu arada 6 aylık evliyim yeni deniyoruz ...🙏🌸

Merhabalar, şu anki durumunuz nedir. Benim adetim yarın, bugün test yaptım sizin testinizden biraz daha silik sonuç nedir merak ediyorum tekrar ne zaman yapmalıyım testi? Ve belirti olarak sadece 4,5 gündür kasiklarimda batma var bacaklarıma vuruyor eğilirken kalkarken kasiklarim batıyor karnım sis her an adet olacakmışım gibi yardım eder misiniz lütfen. Bu arada 6 aylık evliyim yeni deniyoruz ...🙏🌸
Merhaba ben 5 haftalık olduğumu öğrendim canım darısı senim başına inşallah 🥰 ben hergün test yaptım koyulaşsana kadar

Canım gittin mi doktora
Randevum yarın canım cuma gideceğim. Randevu çok zor bulduk perşembeye yani bugüne vardı aldık iptal oldu yarına gideceğiz inşallah. Ama hiç belirtim yok korkuyorum aslında ara sıra adet olacakmışım gibi ağrı giriyor o kadar

Randevum yarın canım cuma gideceğim. Randevu çok zor bulduk perşembeye yani bugüne vardı aldık iptal oldu yarına gideceğiz inşallah. Ama hiç belirtim yok korkuyorum aslında ara sıra adet olacakmışım gibi ağrı giriyor o kadar
Ay sakın korkma benim de öyle aynen bence herkeste öyle hatta 🥰 en son beta kaçtı senin canım kaç gün geçti üstünden

Keseyi kesin görürsünüz Allah’ın izniyle o zaman benim dündü kese göründü ama 2 hafta sonra kalp atışı duymaya gidicem o yüzden hala stresim geçmedi :KK43:
Bebek görülmedi dimi yada görüldü kalp atışı için mi sonraya randevu verildi? Buarada kese tahmin ettiğin haftayla mı uyumluydu

Benim de bazen hic belirti yok ama bugün karnımın alt tarafına batma oluyor, 18di benim randevu iptal edildi, 19 unda gideceğim 😔 haber ver canım merak ederim seni de

Ben de bu prodoctor dan yaptım 2 gün önce. Başta silikti sonraki gün baktım bayaaa bir belirgindi. Geçen ay da yapmıştım hiç bir sekilde kuruma çizgisi dahi çıkmamıştı. Bata 5 gün var. Yarın ya da cumartesi tekrarlayacagim. Sizinle de paylaşırım inşallah olumludur ☺️

Ben de bu prodoctor dan yaptım 2 gün önce. Başta silikti sonraki gün baktım bayaaa bir belirgindi. Geçen ay da yapmıştım hiç bir sekilde kuruma çizgisi dahi çıkmamıştı. Bata 5 gün var. Yarın ya da cumartesi tekrarlayacagim. Sizinle de paylaşırım inşallah olumludur ☺️
6 gun kala diyorlar sanırım yarın yapsan bile silik ya da daha belirgin çıkabilir

M merlady Aycoregi1 Aycoregi1
Kızlar arkadaş vardı hastanede çalışan yarınki randevu mu bugüne çektirdi az önce gittim hastaneye keseyi gördük 🥰 5+2 günlük adet başlangıcına göre kese uyumlu dedi. Sanki ben baktığımda bebeği gördüm gibi ama doktor bebek için haftaya gel dedi ☺️

M merlady Aycoregi1 Aycoregi1
Kızlar arkadaş vardı hastanede çalışan yarınki randevu mu bugüne çektirdi az önce gittim hastaneye keseyi gördük 🥰 5+2 günlük adet başlangıcına göre kese uyumlu dedi. Sanki ben baktığımda bebeği gördüm gibi ama doktor bebek için haftaya gel dedi ☺️
Oh be 👏 tebrik ederim canım. Darısı başımıza. kucağına almakta nasip olur inşallah

X