Kızlar gebelik uyuşmazlık ne oluyor ???

anne pozitifse babanın ne olduğu önemli değil. uyuşmazlık yok. ayrıca evlenirken bu testleri yaptırmadınız mı? yaptırdıysanız zaten doktorunuz söylerdi size gebe kalacağınız zaman kan uyuşmazlığı için tedavi olun diye

anne pozitifse babanın ne olduğu önemli değil. uyuşmazlık yok. ayrıca evlenirken bu testleri yaptırmadınız mı? yaptırdıysanız zaten doktorunuz söylerdi size gebe kalacağınız zaman kan uyuşmazlığı için tedavi olun diye
Yaptırdık tabiki ama bize bişey demediler şimdi internette de birsürü şey okuyunca aklıma takıldı ben pozitifim

Yaptırdık tabiki ama bize bişey demediler şimdi internette de birsürü şey okuyunca aklıma takıldı ben pozitifim
tamam iste uyusmazlık olmadığı için söylemediler. anne negatifse kan uyuşmazlığı olabiliyor babanın kan grubuna bağlı olarak. benim de esim negatif, ben pozitifim. bir sorunumuz yok ama.

Teşekkür ederim canm cevapladıgın için biraz korkmuştum ben
endişe etme. biz ilk bebek yapmaya karar verdiğimizde de gidip muayene olmuştuk. orda tekrardan kan gruplarımıza baktılar ve kan uyuşmazlığı falan yoktu zaten biliyorduk ama iki kere kontrol ettirmiş olduk 😂 eğer anne negatif olursa böyle bir risk oluyor anne pozirifse zaten babanın ne olduğu önemli olmuyor 😂

X