Kızlar gebelik yok dimi

umutlubirkiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2024
52
7
32
20240522_172043.jpg

Aslinda şoyle sanirim adette oldum ama adetmiydi yoksa yerlesme kanamasi miydi emin olamadim cunku yogun bir karin agrim ve istahdizlik vardi o yuzden biraz umutlandim sanirim
Yani halam 3 ay adet gördü hamileliğinde o yüzden her şey olası geliyor bana emin olmak için kan testi verebilirsiniz 🌸 bu arada benim gec döllenmeydi ilk gebeliğim bir buçuk ay ne idrar ne kanda çıktı ama belirtiler vardı emindim insan hissediyor

Yani halam 3 ay adet gördü hamileliğinde o yüzden her şey olası geliyor bana emin olmak için kan testi verebilirsiniz 🌸 bu arada benim gec döllenmeydi ilk gebeliğim bir buçuk ay ne idrar ne kanda çıktı ama belirtiler vardı emindim insan hissediyor
Bu 1 bucuk aylik surecte adet gordunuz mu siz peki artik bu ay ki yumurtlamayi deniycem bende

Bu 1 bucuk aylik surecte adet gordunuz mu siz peki artik bu ay ki yumurtlamayi deniycem bende
Hayır adet görmemiştim ama baş dönmem aşırı uyku halim ve yemek kokusundan tiksinme vardı hastanede baş dönmemden düşecek gibi olunca kayınvalidem test yapalım dedi öyle öğrenmiştik, umarım bebeğinize kavuşursunuz 🌸

X