kızlar geri sayım başladı.hadi paylaşalım sıkıntılarımızı (37. hafta)

burcuavcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
248
23
38
merhaba arkadaşlar.size sık sık yazamıyorum.evimde pc yok.anneme geldikçe yazmaya çalışıyorum.bugün doktordaki son kontrolümüze gittik.artık haftalık çağırdı hastaneye.nstye giricekmişiz.şuan 37. hafta bitti sayılır.bebeğimin kilosu 2.90 gr.3 hafta kaldı.3 kilo olucak sanırım.herşey yolunda şimdilik.doktorumuz normal doğum olucağını söylüyor.son anda bir terslik olmazsa tabii.bende allahın izniyle normal istiyordum zaten.hayırlısı olsun hepimiz için.:teytey:

:emir_bebek:bende 36 hafta iki gunluk hamileyim.geri sayim basladi evet simdiden dogum oncesi sansilar basladi .yururken dikilip kaliyorum bazen.kizlar simdiden korkmaya basladim.allah sag saglim hepimizi kurtarsin sag saglimde bebislerimizi elimize almayi nasip etsin insallaha.s.:nazar:

selam kızlar... bende 31+5 haftalı hamileyim... normal doğum taraftarıyım... inşallah bir aksilik olmaz diye dua ediyorum.... korku değil ama merak ve heyecanım bolca var.... bence korkmamamız gerekiyor... çünkü korkumuz sancıyı artırır... ve de düşünsenize o kadar korkulacak birşey olsaydı kadınlar bir bebekten sonra 2-3-4 diye devam ederlermiydi:)) anne olmak müthiş bir duygu bunu şimdiden hissedebiliyoruz... ve ben ne kadar sancım olursa olsun herkesten önce bebeğimi görebilmek için katlanmak istiyorum.... düşünsenize çıktığı anda onu görebileceğiz:)) ama sezeryanda ayılana kadar bebeğim benden uzakta ağlıyacak... ve ayıldığımdada pestil gibi olacağım.... o yüzden normal doğum istiyorum.... inşallah bir aksilik olmaz ve hepimiz normal yollardan bir avazda minişlerimize kavuşuruz.... kocaman sevgiler hepinize.....:teytey::dance:a.s.

amin vanım sağ ol................

simdiden bebeyini ve seni kutluyorum guzelim insallahlah hersey cok kolay ve cabuk olur.allah yureyine gore versin .sag saglim bebeyini koklamayi nasip etsin allah ,ikinizide cok optum dualarimiz sizinleŞeniz

merhaba arkadaşlar.size sık sık yazamıyorum.evimde pc yok.anneme geldikçe yazmaya çalışıyorum.bugün doktordaki son kontrolümüze gittik.artık haftalık çağırdı hastaneye.nstye giricekmişiz.şuan 37. hafta bitti sayılır.bebeğimin kilosu 2.90 gr.3 hafta kaldı.3 kilo olucak sanırım.herşey yolunda şimdilik.doktorumuz normal doğum olucağını söylüyor.son anda bir terslik olmazsa tabii.bende allahın izniyle normal istiyordum zaten.hayırlısı olsun hepimiz için.:teytey:

ay canım benim ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşalllahh kilosuda iyiymiş bebeğinin

X