Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar Hadi Saç Renklerimizi Paylaşalımm :)

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
34
İlk foto benden :KK71::KK70::78::81::KK16:

$1960048_507736262665291_257041398_n.jpg

Ehehehe cok tatli cikmissin :)

Benim kızıl :)

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

Bi ara komple kizil kullandim , sonra hürrem rengi yaptim artindan karamele gectim ....
gecen seneyde resimdeki gibi yari siyah yari kirmiziydi ... simdi özüme dööndüm Simsiyaha boyattim yine :)

ama sikilmaya basladim.... boyatirim yakin zamanda yine :p Eki Görüntüle 1055968 haaaaha :KK70:

Bi ara komple kizil kullandim , sonra hürrem rengi yaptim artindan karamele gectim ....
gecen seneyde resimdeki gibi yari siyah yari kirmiziydi ... simdi özüme dööndüm Simsiyaha boyattim yine :)

ama sikilmaya basladim.... boyatirim yakin zamanda yine :p Eki Görüntüle 1055968 haaaaha :KK70:

Kızıla boyatan bayanları herzaman çok cesaretli bulmuşumdur :KK9:

Saçımın Yine rengini değiştirdim kızlar :KK24:

Daha önce 7.0 kumral olan saçlarımı Nevacolor açık kumral ve açık küllü sarıyı karıştırarak boyadım üstünede kuaföre gidip ombre yaptırdım :KK19::KK19:

Eklentiler

• 10590509_10204694801755166_466225473615246283_n.jpg
    10590509_10204694801755166_466225473615246283_n.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 163
Sac renginde cok guzel saclarinda herhangi bir bakim yapiomusun ben de uzatmaya çalışıyorum .. benimde sac rengim buEki Görüntüle 1217682
Canımm merhaba çok teşekkür ederim.
Öncelikle Gliss şampuanın sarı renklisini kullanıyorum . Bi ara saçıma hc saç bakım yagı kullandım onun çok faydasını gördüm. Bitince devam edemedim ama ara sırada mecitefendi saç bakım yagı kullanıyorum . Her banyodan sonra mutlaka bir saç bakım yagını sürerim. Maske olarak ta selective kullanıyorum 2 aydır flan inanılmaz güzel saçını bebek saçı gibi yumuşacık yapıyor

T
Canımm merhaba çok teşekkür ederim.
Öncelikle Gliss şampuanın sarı renklisini kullanıyorum . Bi ara saçıma hc saç bakım yagı kullandım onun çok faydasını gördüm. Bitince devam edemedim ama ara sırada mecitefendi saç bakım yagı kullanıyorum . Her banyodan sonra mutlaka bir saç bakım yagını sürerim. Maske olarak ta selective kullanıyorum 2 aydır flan inanılmaz güzel saçını bebek saçı gibi yumuşacık yapıyor
Teşekkür ederim cevabin için bende bugün hc ye bakiodum simdilik sadece sampuanimda dogum kontrol hapı ve bemiks var ekstra bakim yapmiorum bide yagi dustan sonrami suruosun yikamiomusun tekrar orayi anlamadım

Teşekkür ederim dipleri kumrala boyandı uçlara yoğunlaşarak açıcı ile ombre işlemi uygulandı:KK19::KK19:
Hmm açıcı ile mi yaptılar bunu ben de bu tarz bir şey istiyorum kuaförüm açık küllü sarı ile yaparım dedi ama benim saç rengim doğal yani boya yok.

Hmm açıcı ile mi yaptılar bunu ben de bu tarz bir şey istiyorum kuaförüm açık küllü sarı ile yaparım dedi ama benim saç rengim doğal yani boya yok.
Canim seninki cok daha guzel olur emin ol dogal saca sari ve tonlarini yapmak herzaman daha kolay ve istedigin rengi tutturursun rahatlikla kuaforune guveniyorsan tereddut etme derim resimler den ornek goster nasıl bi model istediğini isin ehliyse istedigini yapar zaten rahatlikla

X