Kızlar hamile miyim

mbna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
98
17
20
Merhaba kızlar ben test yaptım daha sonra hemen tek çıktı diye beklemeden bıraktım bı kaç saat sonra döndüm baktım böyle olmuş sizce bı umut varmı belirti olarak ta karın kasık ağrılarım oluyor ara ara bide beyaz akıntım koyu beyaz bir şekilde geliyor o çok dikkatimi çekti 😅 bide birden durduk yere canım bir şey çekti kokusu burnuma tadı ağzıma geldi ha bide bu gün adetimin 52 inci günü ben pikos olduğum için pek supelenmemiştim fakat beklediğim adet tarihinden 6 gün önce kantesti verdim 1.20 çıktı
Sizce durum nedir bilgisi olan yaza bilirmi

Eklentiler

• 17121787685633033388493225501835.jpg
    17121787685633033388493225501835.jpg
    263,2 KB · Görüntüleme: 108
Var gibi duruyor ama pcos hakkında bilgim yok açıkçası. Diğer arkadaşlar aydınlatır belki

Merhaba kızlar ben test yaptım daha sonra hemen tek çıktı diye beklemeden bıraktım bı kaç saat sonra döndüm baktım böyle olmuş sizce bı umut varmı belirti olarak ta karın kasık ağrılarım oluyor ara ara bide beyaz akıntım koyu beyaz bir şekilde geliyor o çok dikkatimi çekti 😅 bide birden durduk yere canım bir şey çekti kokusu burnuma tadı ağzıma geldi ha bide bu gün adetimin 52 inci günü ben pikos olduğum için pek supelenmemiştim fakat beklediğim adet tarihinden 6 gün önce kantesti verdim 1.20 çıktı
Ne yazikki ilk 10 dakika onemli sabah tekrarlayin insallah vardir😇

Pcos genellikle geç döllenme olabiliyor gebelikte teste göre silik çıkmış var gibi bence tekrar kan verin

Bir kaç saat sonra çıktıysa bozuk olabilir.
İlk 5 dk çıkan önemli.
Kandada değer çok az.
Haftaya tekrarlayın bence.

İnşallah yarın sabah kan vercem bide testin markasına kalitesine göre degişirmi
Erken gebelik testine çok güvenmeyin diyor doktorlar kanda çıkmadan testte çıkmaz , kana geçmesi 12 günü buluyor ztn kaset test en garantisi sizin kaset teste göre silik ve yeni oluşmuş olabilir ben her ay en az 5 tane test yapıyorum genelde artimet yada albi markasını tercih ediyorum şimdiye kdar sorun yaşayanı görmedim inşallah seninde vardır 💕

Erken gebelik testine çok güvenmeyin diyor doktorlar kanda çıkmadan testte çıkmaz , kana geçmesi 12 günü buluyor ztn kaset test en garantisi sizin kaset teste göre silik ve yeni oluşmuş olabilir ben her ay en az 5 tane test yapıyorum genelde artimet yada albi markasını tercih ediyorum şimdiye kdar sorun yaşayanı görmedim inşallah seninde vardır 💕
Bende baktım artı met markasiymis kan testi verdigim günün üzerinden 15 20 gün geçti

İnşallah yarın sabah kan vercem bide testin markasına kalitesine göre degişirmi
değişiyor canım, dandik markalar çok yalancı pozitif gösteriyor, sürekli test yapabilmek için de ucuz marka alıp daha çok yanılıyoruz. gününü bekleyip eczaneden iyi bi marka alıp denesek sorun kalmayacak aslında :')

Kuruma çizgisine benziyor.. birçok defa başıma geldi maalesef hamile değildim 🙁 umarım hakkınızda hayırlısı olur 🙏

Kuruma çizgisine benziyor.. birçok defa başıma geldi maalesef hamile değildim 🙁 umarım hakkınızda hayırlısı olur 🙏
Evet benimde başıma geldi ama bu defa daha bı belirgin olunca acaba mi dedim amin inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun

X